Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
magus sperma

fs 01. märts 2006, kl 23.37
käisime mehega poes ostsin 2l ananassimahla ja purgi ananassikonservi,mis peale mees ütles..,et sellise nipiga mehed muudavad spermat magusaks.st naised joodavad sisse:D nii,et ananassile:P

lollikesed 02. märts 2006, kl 06.19
Söö või paska maitse sama mis suhkrukoti alla neelamisel.

hmm2 02. märts 2006, kl 10.21
teada tuntud trikk ju, vastand nt küüslaugule, mis kibedaks teeb.

uhh 02. märts 2006, kl 10.55
meelitab sind lihtsalt rohkem suuseksi tegema ja siis alla neelama...;)

... 02. märts 2006, kl 14.21
aitab siis tõesti või? mul mehel selline spetsiifiline maitse ja lõhn, mitte halb, aga hea ka mitte... tahaks alla neelata ja limpsida,aga väga vastumeelne... pole kellegil teisel suhu ka võtnud(ei võta ka),et teada kas peabki selline olema...

... 02. märts 2006, kl 14.22
värvus on normaalne,valge nagu peabki,puhas inimene, muidu tervis ja kõik ok!

Siret 02. märts 2006, kl 15.43
Need ananassid ja muud sellised mõjuvad tuntavalt alles siis, kui on regulaarselt tarvitatud. Nii nädal või sedasi. Ja varem kogunenud sperma tuleb välja lasta. Või maitse meeldejätmiseks ära imeda.
Ja suitsetamise peab mees maha jätma. Siis on maitse kohe mahedam ja tuleb rohkem ka. Viimane on mulle just neelamise jaoks veel ehk kõige olulisem - big mouthful! Aga siis on ka tulemine vingem...

Teele 02. märts 2006, kl 15.57
Kuulge tüdrukud, magusamaiad! Kas teile ei meeldi sperma mõrkjas maitse, mis pärast allaneelamist kurgus kaua himuralt tunda? Mulle igatahes see põrutavalt meeldib. See ongi vist isegi peamine, mis mind suhuvõtma ja munniimema ajab... Tegelikult ikka paugu tulemine ka, aga ükskõik.
Kuidas siis - kas sellise magustamisega kaob see himuralt mõru mekk ära?

pime 02. märts 2006, kl 16.29
mis maitse on siis,kui õlut juua.

Siim 02. märts 2006, kl 16.42
Üks naine ütles kunagi, et vein teeb sperma maitselt mahedaks, aga õlu kibedaks. Ja see kibe ei pidand olema see mõrkjas, mis pärast kurgus. Paljudele naistele tundub viimane maitse meeltmööda olema...

tõepoolest 02. märts 2006, kl 17.00
Mul üks naine rääkis kunagi, et mul pidi kiiwi maitsega olema noh ma ei suitseta küll ka, ei mäleta mida just söönud olin küll

Vilma 04. märts 2006, kl 17.33
Teelele. Mulle ka meeldib see mõru, mida sperma allaneelamise järel tunnen. Ja ma kinnitan sulle, et see ei kao kuhugile, kui söögiga sperma üldine maitse mahedamaks või ka magusaks muuta. Ma küll pole päris magusat maitset saavutanus. Igatahes - katsetused jätkuvad. Kõike saab ilmselt mõjutada, kuid see mõrkjas - see jääb.

Doc 04. märts 2006, kl 18.13
See mõrkjas järelmaitse kurgus, mida mõned naised kauase kurkujäämisega himuruse säilimise pärast nautivat - tuleb eesnäärme nõrest. Kui mees ejakuleerib mitu korda päevas, eriti järjest, muutub sperma üha mõrkjamaks, sest seemet tuleb üha vähem (saab seemnepõiekesest otsa) ja eesnäärmenõre osakaal kogu laadungis muutub üha suuremaks. Muide - samal ajal ka sperma üldkogus üha väiksemaks ja kontsistents vedelamaks, sest seeme ongi see, mis on klimpjas ja viskoosne.
Söögi kaudu saab mõjutada vaid selle seemneks nimetatava komponendi maitset, mis tuleb põiekesest. Uurige mehe anatoomiat, naised.

kats 06. märts 2006, kl 12.23
Mõru järelmaitse on hea ja himur, ma peaaegu selle pärast imen alati teist korda ka lõpuni ja kui tal tuleb, siis veel korra.

Kobemees 01. veebruar 2020, kl 18.01
Kes soovib suuremat laadungit?

​Kustas Peder 01. veebruar 2020, kl 23.22
Teadjamad naised räägivad, et õiget vürtsi lisab see, kui riist on vahetult enne suhu lõpetamist pepust läbi käinud. :-)

Pestas Kuder 02. veebruar 2020, kl 00.32
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!