Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
pededest

tolerant 15. aprill 2006, kl 23.25
to muhkel

respect, mees! kui sul 2 last ja pere-elu, siis sa ei saa mingi kotik olla, nii et no hard feelings!

muhkel tolerandile 15. aprill 2006, kl 23.32
Pole tahtis palju ma surun, ma ei kai seal lihaseid punni ajamas vaid yleyldit toonust tostmas ja pingeid maandamas. Ja vaata lastel tekib koolis probleeme oma koolikaaslastega seoses kahe samasoolise vanemaga. Paistab, et sul endal lapsi pole, seega ei tea sa ka kui julmad lapsed voivad teineteise suhtes olla. Tahaks naha kuidas sa selgitad neile miks Toomasel voi Katil on kaks isa:) Ja minu heteroks olemine pole yhtegi probleemi lahendanud kuna see pole yhtegi probleemi pohjustanudki.

muhkel 15. aprill 2006, kl 23.34
OK, peace. No hard feelings

tolerant 15. aprill 2006, kl 23.35
to muhkel

õige, lapsi mul tõesti pole. jagad matsu. su jutus on iva sees, kuid kõike ei saagi põhjendada.

naine 15. aprill 2006, kl 23.40
to muhkel:
nõus sinuga selles osas, mis lapsi puudutab.
pealegi ma arvan, et homopaar lapsendaks ikka poisi ja lesbid tüdruku, ja on ikka väga tõenäoline, et nendes paarides kasvaksid ka lapsed oma vanematega sarnase suundumusega. nad ju näevad oma elus valdavalt suhtlusvormi samasoolistega, seega ei oskaks vastassooga ilmselt kuigi edukalt kontakteeruda.

naine 15. aprill 2006, kl 23.43
to tolerant:
seks on ideaalis siiski palju enamat kui füüsilise rahulduse saamine. seks on suhtlemine. arvan, et teineteist armastavatel homodel ei erine seks eriti palju teinetest armastava mehe ja naise seksit, kui asja tehniline pool välja jätta.

muhkel 15. aprill 2006, kl 23.53
Eriti kurioosne lugu on siin Inglismaal yhel tydrukul- nyyd on tal ema kes enne oli ta isa ja teine ema kes oli ta isa homost elukaaslane ning on tal ka loomulikult isa kes on tegelt ta bioloogiline ema:) Koik tegid labi soomuutuse ja yldiselt on asi nyyd tsips imelik. Vahemalt minu jaoks. Aga tydruk pidavat peris kylma kohuga asja votma ja ytles, et kui ta vanemad on niimoodi onnelikud siis on tema ka. No ma ei tea.

naine 16. aprill 2006, kl 00.05
oi, appi, vaene tüdruk! ei ole just lapse normaalsele ja tervele arengule soodus pinnas. seda pehmelt öeldes.

jätan nüüd hüvasti. oli huvitav! soovin teile mõlemale veel huvitavamat ööd!:)

pede 16. aprill 2006, kl 00.16
pedevihkajad KANNID UPPI!!

yx naine 16. aprill 2006, kl 01.00
norm ju, et homoteema meestel harja punaseks kütab. Pede või mitte, sugu on sama, piinlik ju sookaaslaste pärast. Mulle ka näiteks lesbid ei meeldi. Tobe isegi mõelda, et kaks naist ilastavad või teineteise kirgi kütavad. Ja üleüldse, kust võetakse, et nii väga tolerantne kõige suhtes peab olema. Ma küll ei viitsi olla. Kui ei meeldi, siis ei meeldi. Ja lapsed tõesti paluks rahule jätta, väkk!

tolerant 16. aprill 2006, kl 01.35
igaüks mõtleb oma mõistuse piires. mõnele on seda vähe antud. mõni heterokääbik toob ettekäändeks lapsed. see on kõige haledam ettekääne. kui vanemateks on 2 isa või ema, mis vahet seal on? kas see on parem, kui emme istub kodus ja valab pisaraid, samal ajal kui issi teisi naisi rahuldab? tere peremudel! point on selles, et õppigem mõtlema! kas või kord elus kasutada omaenese aju sihtotstarbeliselt ei ole palju nõutud.

sipsik-tsip 16. aprill 2006, kl 01.37
KUULE SINA YX NAINE - LASE ENNAST MAHA

muhkel 16. aprill 2006, kl 02.15
Tead tolerant, ma lugesin veel korra su kirjutised siin labi ja kui ma hasti jargi motlen ei ole ma tykil ajal midagi lollimat lugenud. Sa oled ikka selline saabas, et ma isegi ei viitsi lahti seletada miks ma sind selleks pean. Sa ei saaks aru niikuinii. Pyha myristus kus on ikka lolle Eestimaa peal.

kx 16. aprill 2006, kl 07.08
Ma ei mõista pedesust kui sellist hukka, aga ei tunne kahjuks meeldivaid homoseksuaalseid inimesi (ebameeldivaid tean paarikümmet). Teemaalgatajale: Miks anaal naisega on reeglina normaalne, aga seesama asi mehega on ökk? Aga miks vaginaal naisega on reeglina normaalne, aga seesama asi pruunkaruga on ökk? Ju siis mõnel on aju nii programmeeritud. Hiljuti ütles üks lapsepõlvetuttav, et on n-ö suunda muutnud. Mis siis ikka, kuidagi ei suuda vana tuttavat hoobilt hukka mõista ega teisiti suhtuma hakata. Seni on tihti koos saunas käidud ja käime ka edasi, no problem. See selleks. Tegelikult tahtsin öelda, et põhimõtteliselt mulle peded ei meeldi.

Peded on seksuaalselt üliliberaalsed - piirini mis normaalseid heteroid riivab. Homoseksuaalidel on reeglina palju partnereid, mida vahetatakse peadpööritava kiirusega. Vist Masschussettsi osariigis, kus on geiabielud seadustatud, on 45% homodest seisukohal, et lisaks oma abikaasale voi põhipartnerile on igati OK ka teistega seksida. Umbes pool aastat tagasi tuvastati ühel Bostoni homomehel senitundmatu HIV tüvi. Tüve tekkimise uurimiseks pärist arstid mehelt tema eelmiste parnterite kohta aru. Selgus, et viimase nädala jooksul oli mees olnud anaalvahekorras umbes 50 mehega, kellest enamuse nimesidki ta ei teadnud, kontaktandmetest rääkimata. Uurimustöö jäi ühesõnaga sinnapaika! Jah, ka lõdva püksikummiga heteroid on olemas, aga ka neile vaadatakse üldiselt halvustavalt.

Teiseks on pedesus mõnele mehele ettekäändeks käituda plikalikult sõna kõige hullemas mõttes. Võltsitud aktsient, "väää", "eeeöööö" ja loll labane igav jutt riietest ja inimestest ja pidudest.

ei 16. aprill 2006, kl 15.58
vaevunud isegi lugem,sest ma nikun surmani vaid naisi

neiu 16. aprill 2006, kl 19.09
mulle homod meeldivad nii vahvad :D
tahaks sõbrustada mõnega :D

joogi 16. aprill 2006, kl 19.58
samasooliste sexs on ebanormaalne nii inimese eetilisest, kui ka igasugu ühiskonna normide kohaselt võetuna. see on lihtsalt vulgaarne ja mitteaksepteeritav tegevus. õigustusi on otsinud läbi aegade ühiskonnas , eriti asjaosalised ise sellele teemale.kindlasti leiavad samasoolistest huvitatud inimesed abi , psühhiaatrite juurest . kutsungi rahvast üles siinjuures mõtlema, et mida võiks riik ette võtta selleks, et vähendada homode ja lesbide hulka eestis . näiteks kas maksustada , või mingi karistusega nende tegemisi piirata jne. minumeelest peaks homod ja lesbid saatma riik sundkorras haiglaravile, nagu seda tehakse lahtise tuberkoloosi puhul. see et enamus ütlevad et las teevad, kui mind ei sega, näitab ükskõiksust ja passiivsust teemasuhtes. ääh aitab kl . saite mõttest aru ehk!

sass 16. aprill 2006, kl 21.56
ukspäev juba oli kuskil. kirjutan veel korra.kaks pedet jookseb voodi poole. uks utleb teisele' kes ees see mees.

T. 17. aprill 2006, kl 08.33
Küll on hea, et ise nii, nagu keegi joogi siin, ei mõtle.

muffik 17. aprill 2006, kl 09.55
Pedd on ju jummala normaalsed! Rohkem mehivõiksid peded olla - jääks mulle naisi rohkem keda panna! ;-D

blääblää 17. aprill 2006, kl 10.39
Tolerandi jutt loomade homaseksuaalsetest aktidest on tema enda järeldused.Olen neid nõmedusi juba kuskilt mujalt ka lugenud.

hmm ehk isane 17. aprill 2006, kl 12.03
joogi: sa räägid kristlusest. kui poleks kristlust, poleks meil homoprobleemi täna.

loll on loll olla 17. aprill 2006, kl 14.43
to tole(K)rants!!!!

sa haige aju! ära võrdle inimest äädikakärbse või mägisokuga. krdi pede!!!

loll on loll olla 17. aprill 2006, kl 14.49
tole"K"rantsi kõrvadele oli naiste õhkamine justkui balsam ja see loll sai sellest innustust juurde. nüüd heldib ja seab sõnu siin justkui mõni prohvet! lammas oled...ja juhm oled ka.

ülemus 17. aprill 2006, kl 16.08
mul pohhui mina kepin kõike

tolerandile 18. aprill 2006, kl 10.58
Kuidas sa nimetad neid inimesi, kes vihkavad neid, kellele homod ei meeldi? Ise sa ju selline oled? Nii. Intelligentne inimene saab isegi nendest aru, kellele see teema just südamelähedane ei ole. Järelikult oled ise samasugune paindumatu, ebaintelligentne inimene.

laura 18. aprill 2006, kl 13.14
to tolerant
olen sinuga igati nôus. keskmine inimene, eestlane, soomlane vôi ameeriklane, on keskmise intelligentsiga. seega ei saa loota, et homoteemast kôik aru saaksid. nagu ise näed, on lihtsam sappi pritsida äraleierdatud retoorikaga "homod pole ikka normaalsed" jne. mida see "normaalsuskriteerium" ôieti sisaldab ja kes julgeb jumalat mängida ning väita, mis on normaalne ja mis pole?

teiseks tahtsin öelda siin mônele kes väidab, et homovanematest lastel oleks koolis raske. kui heteroperedes nii vaenulikud ja kitsarinnalised ei oldaks, ega siis lapsed sellist käitumist ka ôpiks. ikka kodust algab kôik peale.

tolerant 18. aprill 2006, kl 23.01
lahe, et nii palju haigeid ajusid sellest teemast tuld võttis. Ma arvasin, et neid on palju, kuid ikka suudeti üllatada. Homovihkajad ei taipa, et naiste panemine pole kellestki meest teinud. Pakun, et keskmine siinne kommija paneb peamiselt omaenese pihku ja vihkab kõike, mida ta kätte ei saa või millest mõistus üle ei käi.

naine... 19. aprill 2006, kl 12.02
to tolerant..

Ja,milleks abielluda-järgmine etapp ongi laste lapsendamine...Ja see geenijutt on küll nüüd vale....On ikka selliseid ka,kes hakkavad mingilt maalt homoks...Ja,kuidas saad sa kindel olla,et see lapsendatud laps ei hakka....

tolerant 19. aprill 2006, kl 12.36
kindel on ainult surm ja maksud. kui võtad mehe, ei saa kindel olla, et see 10 aasta pärast jooma ja naist ja lapsi peksma ei hakka. siin on selliseid hädalisi palju oma muret kurtnud. peded ei ole selles süüdi, et nad peded on. tehku, mis tahavad, who cares.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!