Teki all
pededest

naine 15. aprill 2006, kl 20.21
Mehed, arumaisaa, miks see homoteema teid nii üles kütab, ah?!
Miks te võtate fakti, et mees mehega seksib, kui mingit isiklikku solvangut? Miks anaal naisega on reeglina normaalne, aga seesama asi mehega on ökk? Miks keelekas naisele on meeldiv, aga mehele pühaduseteotus jne?
Ma ei ole siiamaani sellest kiiksust meest psüühikas aru saanud. Miks mehed sel teemal alati sülge pritsivad ja rusikaid viibutavad? Naised on lesbide suhtes palju tolerantsemad, eks.

tolerant 15. aprill 2006, kl 20.28
ma ei saa ka sellest aru. homod on reeglina keskmisest heterost intelligentsemad, andekamad, treenitumad, kasitumad jne. lisaks sellele ei ole nad heterotele naiste suunal konkurentideks.

asi selles, et keskmisele heteromehele, kel haridust pole just kuigi palju, kes töötab sinikraena ja teostab ennast sõpradega lolli juttu ajades ja erinevaid naisi pannes, seostub homoteema pedofiiliajuhtumitega, kus vanemad mehed on ära kasutanud noori poisse. sellele lisandub loomulik isase tung elimineerida karjast nn surnud geenide kandjad. intelligentsed mehed ei põlga homosid.

NAINE 15. aprill 2006, kl 20.28
Ei meeeldi need vituimejad ega persetoppijad,jälk

tolerant 15. aprill 2006, kl 20.31
naine, mine arene või ime või koo sokke. sa ei kõlba ühekski muuks tegevuseks. saa sellest aru ja pritsi oma tatti selle kusiti otsa, kes sind on nõus panema.

appi 15. aprill 2006, kl 20.31
Ma olen muidu tolerantne ja mulle homod meeldivad, aga abielluda nad ei tohiks! Las elavad rahulikult kooselu edasi, ei pea abiellu trügima. Las abielu jääb ikka mehele-naisele, kes suudavad lapsi eostada. Homod seda ju ei suuda...

tolerant 15. aprill 2006, kl 20.40
appi, jälle ignorantne jutt. abielu ei ole püha piibli järgne rituaal, vaid teatud sotsiaalseid garantiisid tagav seaduslik akt, mis määrab ära näiteks pärimisõigused ühe partneri surma puhul, ja palju muud, nagu näiteks pangalaenud jne. kaks teineteist leidnud homoseksuaali suudavad ka lapsi adopteerida ja isegi teha, kasutades surrogaatema. ja see laps ei kasva homoks, sest homoseksuaalsus on geneetiline nüanss, mitte nakkav haigus.

iiv 15. aprill 2006, kl 20.59
Igal ühel oma valik kellega õnnelik olla ja kuidas rahuldatud saab. Aga ausalt öelda ei kujuta ma küll ette, et oma poeg tooks teise mehe koju ja tutvustaks kui elukaaslast.Sellega harjumiseks läheks vist päris hulk aega.

teemaalgataja 15. aprill 2006, kl 20.59
minu meelest las abielluvad, ma ei näe põhjust, miks nad ei võiks.

naine 15. aprill 2006, kl 21.01
kahju, et mehed midagi ei räägi - miks neid see teema nii tõsiselt vihale ajab.

naine 15. aprill 2006, kl 21.03
to tolerant:
ma ei usu, et homoseksuaalsus ainult geenidest sõltub.

tolerant 15. aprill 2006, kl 21.09
ma ju olen ka mees ja rääkisin päris palju. ja homoseksuaalsus on geneetiline. seda esineb peale inimese ka loomadel ja isegi putukatel. näiteks äädikakärbeste hulgas on rohkem homosid, kui inimeste hulgas. samuti on pea pooled mägisokkudest biseksuaalsed. niisamuti umbes kolmandik shimpansidest. ja ka koertest-igaüks meist on seda näinud.

biseksuaalsuse ilmnemine on suunatav fenotüübi poolt. 100% homoseksuaalsus aga ei ole nö ravitav. siin räägiti homoseksuaalsusest, mitte biseksuaalsusest. need on erinevad asjad.

eeeeee... 15. aprill 2006, kl 21.17
Mina jälle ohkaks kergendatult,kui selguks,et mu poeg homo oleks.Nimelt on ta selline alkoholiprobleemiga piduelukas,kelle puhul mu kõige suurem hirm on,et ta endasuguse naisterahva leiab ja siis ohjeldamatult paljunema kukub.Ja et siis on terve ilm väikeseid tatiste ninadega näljarotte täis,kes mind vanaematavad.....

ööö... 15. aprill 2006, kl 21.21
ja sa nimetaksid oma poja järeltulijaid "tatiste ninadega näljarottideks"? Siis on selge, miks su poeg selline läbustaja on.

naine 15. aprill 2006, kl 21.39
to tolerant:
tundub, et sa oled põhjalikult asja uurinud:)
aga anyway, my point was, et miks meestevaheline seks (ükskõik,on nad siis bi- või homoseksuaalsed) keskmisel (hetero)mehel harja nii punaseks ajab? vb on siin tõesti tegu mingi alateadliku lapsepilastuse hirmuga.

naine 15. aprill 2006, kl 21.41
muide, minu mõningane kogemus näitab, et bimehed on voodis paremad ka.

tolerant 15. aprill 2006, kl 21.52
ma ei ole asja põhjalikult uurinud, vaid analüüsinud seda, mida kuskilt kuulnud. enamus seda ei tee. lihtsam on kõike keskmisest eristuvat maha teha. keskmine inimene (ja ka keskmine hetero) on sotsiaalse analüüsivõimeta, st võtab aluseks masside tõekspidamised ja peab neid õigeks, moodustudes ise üheks osaks sellest massist. ühiskonna progressi viivad aga edasi keskmisest hälbivad ehk maakeeli geniaalsed isiksused. paljud neist on homod. selle tõestuseks - mõelge kuulsuste peale, kes on homod-lesbid. siin on ka anatoomiline seos, miks homod on edukamad: massist eraldunud indiviid peab rohkem pingutama. ja on ka erandeid, nagu pedofiilid. kõik on suhteline.

tolerant 15. aprill 2006, kl 21.56
to naine
bimehed on kindlasti voodis paremad, sest nende kogemustepagas on suurem, kui heterotel. nad on olnud ise selles tüüpilises naise olukorras, kus neilt on üritatud ainult võtta, mitte midagi vastu andmata. loogiline.

kevadine 15. aprill 2006, kl 22.15
ma tunnen ühte homomeest.ma ei saa öelda et teda mõistan.ja ma ei saa öelda et pean õigeks seda mida ta teeb,mis elu elab,sest ma ise pole selline.kuid arvan et igal inimesel on õigus end tunda vabana,isegi kui see teistele vastuvõetamatu on.ma läksin küll teemast pisut kõrvale aga see on minu arvamus

naine 15. aprill 2006, kl 22.27
to tolerant:
haruldaselt intelligentne jutt, delfist saab seda harva lugeda

mulle tundub, et homofoobia on meeste seas tingitud suuresti ka sellest, nad tunneksid end sellises suhtes alandatuna. Et kui naisega seksida, siis ikka oled nö isand, aga homoseksis on võimalus, et ka sind ennast "pannakse". huvitav, kui paljud meestest keelduksid, kui neile pakutaks olla ainult aktiivses rollis?:)

tolerant 15. aprill 2006, kl 22.38
to naine

pole siin intelligentset midagi. eks minagi olen siin lolli iba ajanud. kuid homoteema on tõsine teema, sest selliseid inimesi on meie ümber umbes 5% ja kaugeltki kõik neist ei ole pedofiilid.

btw mulle on pakutud aktiivset rolli, muidugi keeldusin, sest lihtsalt pole homo. see asi ei eruta. erutab naiste meeldiv lõhn, pehme nahk, tissid, pepu jne. selliseid asju meestel pole.

eheeee 15. aprill 2006, kl 22.50
vana nali - kaks pede kihutavad voodi poole, kes ees see mees:)

naine 15. aprill 2006, kl 22.54
to tolerant:
saan aru. aga minu jaoks võib olla erutav mõlemast soost inimene - mõni lihtsalt on selline, et temaga tahaks olla, teda kallistada, puutuda...
ja vahel mõtlen, et kui minu silmis mõni mees on ilus ja meeldiv (ja ta on ka objektiivselt selline) ja erutav, siis miks mehed seda ei näe? või kui nt naisel on ilusa kujuga huuled, siis minu jaoks on nad erutavad, hoolimata sellest, et need on naise huuled.
sellepärast ma imestangi seda üldlevinud mõistmatust.

muhkel 15. aprill 2006, kl 22.59
Vaata tolerant, mind ei hairiks peded sugugi kui nad oma tegemisi teeksid omaette kodus. OK, kepi keda tahad, pole minu asi. Aga igasugused pedeparaadid ja oiguste noudmised ajavad mul kopsu yle maksa. Viimane piisk karikasse oli lapsendamisoiguste noudmine. Jatke palun lapsed rahule. Mida see vaene laps peab elus tanu kahele issile voi emmele lasteaias ja koolis taluma hakkama.
Ja see sinu vaide " homod on reeglina keskmisest heterost intelligentsemad, andekamad, treenitumad, kasitumad jne", kas ma tohiks kysida millele tuginedes sa sellise avaldusega valja tulid? Ja ehk sa ka maaratled ara milline on keskmine hetero? Mina olen haritud, kain jousaalis, vahemalt kaks korda paevas dushi all ja mul on kaks imetoredat last.....olen ma nyyd keskmine voi tsips yle, ah? Pyya aru saada, et pole olemas keskmist inimest, ei heterot ega homo. Aga kokkuvottes ma lihtsalt ei pea omasooliste suhete seadustamist ja neile heteropaaridega vordsete oiguste andmist oigeks. Mis jargmiseks....abielu loomadega......? Maailmas on sellist asja ka juba ette tulnud.

naine 15. aprill 2006, kl 23.02
muide, ka mina olen homo- ja lesbipaaridele lapsendamisõiguse andmise vastu (samas ei leia takistusi, mis nad abielluda ei võiks). vähenmalt praegune ühiskond ei ole selleks veel valmis ja kogu selle negatiivse suhtumise saasta saaks laps enda kaela.

tolerant 15. aprill 2006, kl 23.03
to ehee

tõesti vana nali. a selle jätkuks: kes taga, see taga!

to naine

mul on hea sõber (mees), kelle mõttemaailm võiks olla, nagu mu naisel. ma ei näe temas potentsiaalset seksobjekti sellest hoolimata. selles pole midagi imelikku. naised otsivad hellust. see mõiste on naistele palju arusaadavam kui meestele. meestel ei ole hellust vaja. neil ei ole vaja romantikat, eelmängu, mitte midagi peale 15-sek fame. mehed, kes naist suudavad rahuldada, on hingega asja juures. naised on parim osa ühiskonnast, pole siis ime, et nad ka üksteist hindavad!

naine 15. aprill 2006, kl 23.09
to tolerant:
mehed, kes naist suudavad rahuldada, on hingega asja juures. - ten points!

aga selles osas, et mehed ei vaja hellust ja muid asju, mida sa mainisd, luba kahelda. kindlasti vajavad, vb väiksemas koguses naistest, tõsi küll. kahtlen, kas kahe gay vaheline seks ikka on paljalt 15-sek fame... peaks neilt endilt küsima.

tolerant 15. aprill 2006, kl 23.13
to muhkel

ok palju rinnalt surud siis? käid jõusaalis? mis valku sööd? kle loll jutt, saad äkki ise ka aru. pakun, et sa ei suru kottigi.

homoparaad on tõesti bullsht. kuid kuidagi peab probleemi ühiskonna ette tooma. ise ka võtsid siin sõna. tähendab, sind asi puudutab. 2 issit? so what! selles asi ongi, keskmine inimene mõtlebki nii nagu sina. kahjuks ei suuda keskmik kaugemale mõelda. mis hindamatuid väärtusi oled sina oma lastele kaasa pakkunud, mille üle koolis uhkust tunda? seda, et oled hetero? nüüd seleta, mis probleemi sinu heteroks olemine ära on lahendanud. siis võib sind tõsisemalt võtma hakata.

muhkel 15. aprill 2006, kl 23.16
Misasja??? Mehed ei vaja hellust??? No ma ei tea mis mees sa selline oled, aga mina kyll vajan ja pakun seda ka naistele.

naine 15. aprill 2006, kl 23.17
to tolerant ja muhkel:
näe, ongi kaks isast karvupidi kokku läinud, urrrr! take it easy ja leppiga ära!:)
sellel teemal on üldse imelik efekt. ma ka ühe heterost meessõbraga korra püüdsin seda juttu alustada, siis ühel hetkel sain vastuseks, et "sorry, aga ma ei suuda sellest rohkem rääkida!". ja oligi jutul lõpp.

tolerant 15. aprill 2006, kl 23.20
to naine

jeah tõsijutt, et 15-sek fame, kuid see on füüsilisest aspektist. sellele lisandub psühholoogiline - näha oma naist rahuldust saamas. paraku võtab see rohkem aega kui mul. meestel tõepoolest ei ole vaja füüsilise rahulduse saamiseks rohkem aega. seega on naist rahuldavad mehed teatud mõttes altruistid, ehk siis armastavad oma naist või oma mainet, kuidas keegi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!