Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Oma +1 mehega voodis?

Kats 08. jaanuar 2007, kl 16.38
Tahaksin ka proovida. Ei julge ainult oma mehele vastavat ettepanekut teha. Äkki rikun suhted ära.
Või on selline fantaasia üldiselt meestele vastuvõetav?

... 08. jaanuar 2007, kl 16.43
Issand...mingi epideemia on lahti v? Selliseid teemasid juba kümmekond vähemalt viimase paari-kolme päeva jooksul postitatud!

ka mees 08. jaanuar 2007, kl 17.15
oleneb olukorrast. Kui selline mõte välja käia seksi ajal, siis ehk mees ei kohkugi nii väga. Aga üldiselt on abikaasad väga armukadedad. Enne olakse valmis võõrastega gruppi tegema kui oma kaasaga. Miks? Ei mina tea.

juha 08. jaanuar 2007, kl 17.53
kuias armukadedad, enamasti ei ole naised sellega nõus.
mehed ikka oleks nõus, aga jah, siis see teine mees peaks ka oma naist kaasama, saaks erinevad asjad ära proovitud:-)

kepp 08. jaanuar 2007, kl 17.54
võin selle sulle korraldada, nii et su mees ei teagi.
privaatselt kahe mehega, mis arvad?

mees 08. jaanuar 2007, kl 18.49
uuri mehelt ääri-veeri tema suhtumist sellistesse asjadesse ja alles siis, kui suhe positiivne, tule pakkumisega välja

oi sa @!#$ 08. jaanuar 2007, kl 18.52
Olen meesterahvas ja ei saa üldse aru paaridest kes jagavad teineteist veel mõne inimesega. Lihtsalt üle mõistuse tropid!!!!!! Ole üksi ja kepi palju tahad.. või sa ehk ei armastagi oma meest ning oled vaid ni*ku eesmärgil temaga?

karjane 08. jaanuar 2007, kl 19.25
minu muska pole nõus mitte mingi valemiga olema koos voodis veel mõne mehega tema jaoks on seks tugevalt seotud tunnetega ja käib paari vahel.

miku. 08. jaanuar 2007, kl 20.32
Ma lausa naudin kui keegi mu naist paneb,eriti kui on minu varustusest üle.Ülivinge on vaadata kui mingi jäme ja pikk talle tuppe surutakse.

panija 08. jaanuar 2007, kl 23.04
Kujutan, kui õnnelik su mees on, kui sa minu riista otsas karjud. Ta saab kindlasti orgasmi koos minuga.

n 09. jaanuar 2007, kl 14.45
kats, kui vana oled?
Seda peaks üritama saunatamisega koos ja ega meestele pea ütlema, et selline plaan on, lihtsalt ajada nad kiima ja eks siis näi, kas võtavad vedu.

siilipoiss 10. jaanuar 2007, kl 00.09
iga roju oma koju! Nahuj käib üks litsitamine siin igalpool!?
Mina küll oma naisega sellist asja ei lubaks teha,armastan ka veel toda,kuidas saaks lasta teisel taha keerata?? Krt arulagedad olete! Ennem olen parem ise teistest ilma kui lasen üldse oma naist teistel panna!

elina 10. jaanuar 2007, kl 15.05
noh ma ei tea olen suht tolerantne inimene ja olen ka unistanud vahest kolmekesi olemisest. aga ma ei kujutaks ette et võtan oma mehe ja siis veel kellegi. pigem ikka oleksin võhivõõrastega. lihtsalt ma ei suudaks vaadata kuidas minu mees teise naisega kepib. ja ma ei tahaks ka oma mehele tekitada armukadedust olles tema nähes teise mehega. usun et armastus tuleb ikka eksperimentidest ja niisama seksist lahus hoida. see ei lõpe hästi. kui paaril on lapsed, siis on asi eriti ebardlik.
mulle tundub et lapsed ja armastus ja kodu on pühad ja neid ei rüvetata. aga se eon ainult minu arvamus ja ei pruugi olla õige.

ilus 11. jaanuar 2007, kl 00.04
Elina, aga võhivõõrastega käib küll!?

katsetaja 13. jaanuar 2007, kl 19.25
Väga huvitav situatsioon, kui oma mees saab teada, et salaja võhivõõrastega kepid.
3 võimalust:
1. Lahutab ära
2. Annab peksa
3. Tapab maha Sinu üksi või koos lastega nagu hiljuti Tallinnas.
Soovitan panna salaja võhivõõrastega ja uskuda, et midagi välja ei tule. Põnev.

Õnne valem 18. september 2019, kl 22.41
Kaheksa
Võrdub
Võrdub
Võrdub
Võrdub
D

Sulgudes o

Valemiga õnn = 18. september 2019, kl 22.46
= ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

MjaN 19. september 2019, kl 09.46
Meie oleme koos õnnelikult elanud 10 aastat, meil on 8 aastane tütar keda me väga armastame.
Esitades üksteisele küsimuse - Mis asi on armastus? Ei oska kumbki meist sellele küsimusele vastata.
Siit me oleme jõudnud järeldusele, et armastus = vastastikuse rahuldusega(nii majapidamises, koos olemises kui ka seksis). See tähendab, et nii kaua kui kõik osapooled on rahuldatud on inimesed õnnelikud ja "armastavad" üksteist.
Siit ka järeldus, et kui kaob seksuaalne rahuldus, siis algavad probleemid, tülid ja lahutused.

Me oleme väga vabameelsed oma seksuaalelus ning pidevalt teeme midagi uut ja põnevat - seks looduses poolavalikus kohas(kus võivad mööduda inimesed ja autod), uued poosid erinevates maja kohtades(köögis, esikus, laua peal, laka peal, õues), oleme soetanud naisele vibraatori ja dildo, et seksi ajal saaks nende abiga kuidagi vürtsitada meie vahekorda. Me mõlemad jõuame alati orgasmini.
Nüüd on tekkinud idee, kuid mis ei ole veel ellu viidud - seksida koos mõne teise paariga(ei ole lihtsalt veel leidnud kellega). Kui miskit pakub huvi, siis tuleb see kindlasti ka ära proovida.

Mina, kui mees, arvan, et kui mu naine sooviks proovida seksi kahe või enama mehega, siis mul ei oleks midagi selle vastu, ainult see kolmas mees peaks olema võõras, et meil oleks ainult seks ja ei midagi enamat. Juhul kui asi tundub kõigile osapooltele huvitav, siis võiks sellest saada ka pikaajalisem sõprus.

Kats - ära karda, paku mehele selline variant välja. Kui ta aga kardab, siis võtke alustuseks dildo. Katseta oma fantaasiad oma mehe ja dildoga. Olen veendunud, et mehele meeldib see.

Mehed 19. september 2019, kl 18.05
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Tõelise õnne valem 19. september 2019, kl 18.17
8====D + (o) = (O)

Tõeliselt õnnelik valem 19. september 2019, kl 18.34
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Filosoofia ei ole matemaatika 20. september 2019, kl 20.50
Filosoofia on kuivikute rida, matemaatikud teavad et 8====D + (o) = (O)

Filosoofiata tõde 20. september 2019, kl 21.13
sulle ju meeldib kuivikuid imeda, рііdrike. Muidu sa seda ei küsiks: ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Ja sulle meeldib, kui imetakse? 21. september 2019, kl 00.59
Noh, siis peab meeldima ka 8====D + (o) = (O)

Ei meeldi, kui sodomiit imeb, ... 21. september 2019, kl 11.56
...sest absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Deep anal sex and rough pussy fingering... 02. november 2019, kl 23.18
That's right!

Järgmisele 02. november 2019, kl 23.24
Absoluutselt kõikidele normaalsetele inimestele blablablabla...
Aga eelmisel postitajal soovitaks kiiremas korras otsida jupp voolikut, pista üks ots suhu ja teine tagumikku ning lasta korralik kärts peeru. See peaks jälle mõneks ajaks pea selgeks lööma.

Eelmisele 02. november 2019, kl 23.28
Proovi uuestu, рііdrike. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Eelmisele 02. november 2019, kl 23.28
Absoluutselt kõikidele normaalsetele inimestele blablablabla...
Aga eelmisel postitajal soovitaks kiiremas korras otsida jupp voolikut, pista üks ots suhu ja teine tagumikku ning lasta korralik kärts peeru. See peaks jälle mõneks ajaks pea selgeks lööma.

Järgmisele 02. november 2019, kl 23.42
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed. Järgmisel postitajal soovitaks siiski siit mõnda pedefoorumisse kolida. Seal pole tema lemmikmantrat.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!