Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
swinger
 
efkake 03. oktoober 2007, kl 13.01
Tere.

Palun rääkige kellel kogemusi. Kas olete käinud üritustel? Mis seal täpsemalt toimub? Liitusime äsja aga tahaks enne natuke eelinfot kui esimest korda kohale läheme.
 
mis 03. oktoober 2007, kl 14.37
muud seal ikka kui orgia, kõik panevad kõiki, kõik näpivad kõiki, kui kohale lähed siis tagasiteed enam pole, ainult anna ja lase teistel anda....muud polegi
 
hmm 03. oktoober 2007, kl 15.21
kõlab hästi :) kus ja kuidas sellega liitutakse?
 
a 03. oktoober 2007, kl 15.33
seal peaks küll naistele sissepääs tasuta olema:D muidu võib arvata mis seal toimub......
 
efkake 03. oktoober 2007, kl 15.40
mis-ile
Kas oled käinud või arvad niisama? Palun kogemusi ja teadmisi, mitte arvamusi.
 
kunagine swingerlane 03. oktoober 2007, kl 15.42
Eesti on nii väike, et kindlasti on seal swingerklubis mõni tuttav või koguni sugulane. võib-olla mõnele see ei loe,aga ise küll ei tahaks sellises kohas tuttavat kohata. kui kord abikaasaga otsustasime teise paariga vooditutvust teha, siis kõige suurem hirmukas enne kohtumist oligi see,et äkki on mõned tuttavad. Saksamaal swingerklubis kül mingit otsest kohustust kõigiga @!#$ hakata pole. Aga selle sooviga ju sinna inimesed lähevadki.Kuigi mõned paarid on swingerüritusest osa võttes keppinud seal ka omaenda kaasavõetud partneriga
 
meeskodanik 03. oktoober 2007, kl 15.49
olen käinud, küll mitte eestimaal aga hispaanias. Ja no mis seal ikka toimub. On nii ja naasuguseid üritusi ja palju sõltub ka kohast, kas on mingi villa välibasseinide, mullivannide ja niivõrd-kuivõrd privaatsete päikesevarjualustega või siis on mõni selline klubi, kus siis on vähe hämaram/sensuaalsem valgus ja ära on kasutatud kõik nurgatagused "pesakeste" loomisega. Võib juhtuda et luuakse lihtsalt kontakte juba edaspidisteks privaatseteks kohtumisteks, võib juhtuda et õhtu jooksul saab kahe-kolme erineva paariga partnereid vahetatud ja seksitud. Ühesõnaga päris raju panemine ja ega nõrgema närvikavaga inimestel ei maksa sinna oma pereelu pe.rse keerama minna. Mõnele võib küll algul fun tunduda aga kui ikka õhtu jooksul mingi kolm erinevat jorssi su naise kõik kolm auku järele proovivad ja teine pärast sulle oimetuks ke.pituna "tagasi antakse" siis võib komplikatsioone tekkida.
 
mis to efkake 03. oktoober 2007, kl 16.15
ma arvasin, ise pole käint, niiet sorry et arvamust avaldasin
 
meeskodanik 03. oktoober 2007, kl 16.25
sama muidugi tasub naistel mõelda, et kas te ikka suudate vaadata kuidas teie kallis abikaasa ekstaasist silmad pahempidi mingi väga kobeda välimusega mõnust ogara tibi sisse oma kotte tühjendab või kõrvuni läikiva irve saatel keele abil "miss bikinit" orbiidile lennutab.
 
efkake 03. oktoober 2007, kl 16.30
Aitäh meeskodanik ja kunagine swingerlane asjalike vastuste eest. Sa meeskodanik panid nüüd natuke mõtlema küll...

Vabandust mis, ei tahtnud nii kuri olla.
 
meeskodanik 03. oktoober 2007, kl 16.38
pole tänu väärt
Ma ei tea kuidas eestis see on korraldatud aga seal oli nn facecontrol, ehk sisse lasti või nö omaks võeti ainult nö. inimrassi atraktiivsemad/ilusamad/haritumad/jne (you name it) isendid. Teisisõnu koledaid, harimatuid, sõnaahtaid kääbikuid seal ei liikunud. Seda tugevamad pidid aga närvid olema sest nagu ütlesin, mehed kõik valge irves naeratuse ja treenitud kehadega, naised mõõtude ja hoolitsetusega missinduse õpikust. Ja eks ta seda enam vist tekitab küsimusi, sest inimene mõtleb ikka et oleks veel et topib mõnda konna, aga näedsa a'la "Jenna Jameson annab kohe minu mehe riista otsas otsad" jne.
 
olen 03. oktoober 2007, kl 19.56
sattnud siinmail sellisele poele.
kusjuures mitut meelitatai jutuga,sünnipäevale.
minu jaoks oli see jube kogemus,jah justnimelt kõik panevad kõiki.
ühte vene naist panid kolm meest.
minu silmad ja õrn süda seda välja ei kannatanud.
 
meeskodanik 03. oktoober 2007, kl 20.48
to olen:
iseenesest peaks see olema paaride vahetamise pidu mitte grupiseksipidu kuid ega seal väga vahet pole, täpselt nagu ütled, kõik panevad kõiki ja päris tihti panevad mitmekesi ühte või kahte korraga, või ripuvad tibid ühe emmi otsas nagu lastekodulapsed pulgajäätise küljes. Siis tulebki mängu nüanss et tegelikult paljud ei kannata seda välja. Eriti hakkavad need asjad pärast kummitama, meenub kuidas kolm riista korraga su naist igasse auku pumpavad nii et higi ja ohkimist nagu räigemates pornokates. Eriti aga muserdab see et naine ise seda kõike arukaotuseni naudib, oimetuks. Sama nagu öeldud kehtib naiste pilgu läbi oma meeste poole vaadatuna.
Jõudu katsetamisel!
 
olen 03. oktoober 2007, kl 21.50
ohh kus on kirjavigu mul.
peole ikka sattusin.
ma arvan paaride vahetamine veel hullem,tekib hiljem armukadedus jne.
võivad isegi suhte karile viia.
aga see pidu oli minu jaoks jube,põgenesin ,kuid neid niilustajaid oli igas nurgas ja kondoome igal pool,,vuhh.
 
Noormees22 03. oktoober 2007, kl 21.56
Lisaks on veel see tegur, et sinu kaasa võibolla meeldib mitmetele, ise aga Sina ise ei saa kellegagi kaubale. Siis käid ja passid lolli näoga seal ringi ja pärast kodus häbened ennast oma mehe eeski alasti võtta.
 
eedu 03. oktoober 2007, kl 22.36
Ärge sinna minge see tekitab sõltuvust....
 
meeskodanik 03. oktoober 2007, kl 23.43
lahe on veel asja juures muidugi see et pidu peoks, aga kui needsamad inimesed suhtlevad ka väljaspool neid pidusid või ka juhuslikult satuvad mingitel üritustel-olengutel kokku siis inimesed küll oma väljaütlemistes on enamasti viisakad ja konservatiivsed aga peas tekib paratamatult mõte et hey guys, nice meeting you, by the way it think I fu.cked both of your wives last week, twice, irw. Sama muidugi mõtlevad härrad teisel pool lauda et, you idiot, we had one more jerk and plugged your bi.tch in every way you can imagine and my god she was juicy.
Arvestades eesti väiksust siis?? Aga samas on siin väikses riigis nii või naa sedasi et kõik ke.pivad kõiki, ja kui sa arvad et keegi mõne suvalise peo käigus su kaasat juba pannud pole siis, think again!
 
sedaet 04. oktoober 2007, kl 11.40
efka,
kui küsida võib, siis millise klubiga sa liitusid?
mind huvitab see teema ka kõvasti ja rahu ei anna :)
iseasi, et teist poolt on keeruline ära rääkida

(M32)
 
efkake 04. oktoober 2007, kl 11.59
Ikka võib küsida. Nimi on E-Swinger Club. Koduleht http://e-swingclub.pri.ee/
Meil õnneks teist poolt "ära rääkida" pole vaja. Leppisime kokku et kas teeme seda koos või üldse mitte. Huvi on mõlemal. Kahtlus küll on kas swingerite klubi see kõige õigem, võib-olla lihtsalt teine paar juurde võtta või üksik mees (kuna olen suhteliselt armukade). Kui esimene kogemus mõlemale positiivne, eks siis vaatab edasi.
 
sedaet 04. oktoober 2007, kl 12.04
jah, kui juba, siis mõlemad - täitsa nõus.

olen samuti mõelnud, et äkki on turvalisem teine paari leida (kasvõi haiguste mõttes); lisaks ka see, et siis oleks kindel, et kõigil on midagi teha... aga kust seda teist paari leida, vat see on küsimus. tutvusringkonnas..ma ei kujuta ette, et seda küsiksin.

igatahes..edasi ;)

(M32)
 
efkake 04. oktoober 2007, kl 12.23
Oma tutvusringkond ei sobi kindlasti. Sellepärast klubiga liitusimegi, saab kontakte. Muidugi võimalus ju mõnele kuulutusele vastata, portaale ja kuulutusi on palju. Aga me ei ole nii ettevõtlikud et ise otsiks, eks ikka kahtlusi ka veidi. Aga nüüd on üks meesterahvas meid leidnud nii et eks vaatab mis saab :)
Arvan et kui 1 mees ja 2 naist siis on küll karta et ühel naisel pole midagi teha, aga 1 naine ja 2 meest, usun et igav ei hakka. Pealegi kui mehed on valmis ka üksteist proovima.
 
to efkake 04. oktoober 2007, kl 12.36
aga kui sinna swingerisse lähed....mis riided selga paned ja teiseks kas sa tõesti laseksid mõnel võõral mehel ennast näppima tulla ve.... imalik mõelda siuksele asjale...samas erutav mõelda. Aga jah kas hakkad seal pipardama ka või lased kohe esimesel mehel omale ära teha.... veel uurin et millest ära ütled..tuleb naine ja tahab su tagumikku näppida ja lakkuda, või mõni kutt tahab kohe taha keerata?
 
to efkake 04. oktoober 2007, kl 12.38
ma seda nagu tahan öelda et põnev teema aga kui mõtlema hakata mis situatsioonid seal võivad tekkida siis võtab kõhedaks ju küll... ma kujutan ette...isegi mehel ju võib kupli minema visata seal mõni tegelane... raudselt seal homosid ja lesbisid ju kaa...

mulle vist kõlbab see asi vaid fantaasiaks... ma klubisse sisse astudes juba vast plahvataks
 
sedaet 04. oktoober 2007, kl 12.44
Kuule, ma uurin veel - kas see meesterahvas leidiski teid sealt klubi kaudu või muul moel? Kõlab ju hästi, nt mindki erutab see 2m ja 1n kombinatsioon. Aga paaride vahetus, või lihtsalt 2x2, ja nii väheviisi, st rahulikum algus oleks hea küll. Kui raatsid, kirjuta mulle.

(M32)
 
efkake 04. oktoober 2007, kl 12.45
Selga...ma usun et ikka riided, sellised veidi paljastavamad võibolla. Aga vot võõraste näppimise kohta ei oska öelda niimoodi kohe. Eks kui see täitsa vastumeelne siis sinna ei mindagi. Eks oleneb inimesest, kui sümpaatne, siis miks mitte. Ka naise vastu konkreetselt midagi ei ole, võin ka talle sama teha... Kui meeleolu on õige siis läheks asjaga kaasa vast küll.
 
efkake 04. oktoober 2007, kl 12.56
Jah, leidis ta meid klubi kontaktidest ja kirjutas. Loodetavasti kohtume õige pea. Kas su aadress on ka msn? Kui on, siis võin sind lisada kui tahad kirjutada.
 
sedaet 04. oktoober 2007, kl 13.02
on küll, iseasi kui palju ma seal käin. aga lisa, teinekord oleks tore maad uurida või midagi ;)
 
meeskodanik 04. oktoober 2007, kl 13.25
See kui palju keegi kedagi näpib jne on sõltuv jällegi klubist millega tegemist tehakse. Mõnel klubil on lausa oma reeglistik, mõnel on lihtsalt kuidagi väljakujunenud kollektiivne arusaam mida tehakse ja mida mitte. Olen olnud kohas kus sõna otseses mõttes asjaga juba tegelevale paarikesele astub juurde veel kaks meest ja topivad* naise igatpidi emme täis, teevad DP-d või pm möödaminnes vaatab et hea tagumik, torkab paar korda sisse ja astub järgmise juurde. Mõned naised käivad käsikäes mööda basseiniservasid ja võtavad kahekesi igalt möödajuhtuvalt isaselt intervjuu* jne. Samas olen olnud kohas kus läbisegi saagimist* ei toimunud, asi käis konkreetselt ainult paaride vahetamise meetodil.
*Sry sõnakasutuse pärast aga nii see on.
 
to efkake 04. oktoober 2007, kl 14.22
a ma sümpaatne noormees...sümpaatse kehaga, süpaatse jutuga....tulen teile seal ligi, mis ma peaksin su mehe käest enne luba küsima ve? ok tulen ligi, tõmban su seelikuääre üles, märg sa oled arvatavasti uksest sisse astudes juba...lajatan su siis kõhuli leti peale... tõmban viis korda keelega üle tagumiku...lükkan ühe sõrme sulle peppu, siis kaks juba...veelkord keelega...samas astub ligi noor naine kes mind eemale lükkab ja kordab juba minu enne tehtut....tulen taas mina oma kõvasusest lõhkeva riistaga ja hakkan sind taskesi takka panema....samalajal lakub see teine neiu su märga tussukest, vaheldumisi tõmbab keelega sul üle tussu ja siis suudleb sind... tõmban minagi oma riista sul anusest välja ja palun sind et sa seda imeksid ja nii uuesti ja uuesti...

no aga erutab see tõesti on... sa siis sellise olukorraga täitsa arvestanud? sa lahe neid oled siis kui sulle säärane värk meeldib...mullegi meeldiks
 
efkake 04. oktoober 2007, kl 14.35
To "to efkake"

Eks sinna minnes inimene ikka arvestab jah erinevate olukordadega. Usun et naine küll probleeme ei tekita. Küll aga ei tee ma kindlasti mitte seda, millest kirjutad (tõmban minagi oma riista sul anusest välja ja palun sind et sa seda imeksid ja nii uuesti ja uuesti...). Armastan puhtust ja see on minu jaoks liig. Vastu tahtmist midagi tegema ei hakka. Ja mis suudlemisse puutub - seda võõrastega ei tee, ei naiste ega meestega. Mõned asjad on ainult oma mehe jaoks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!