Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kas ma olen haige?

Malle27 12. oktoober 2007, kl 17.56
Olin eelmisel nädalavahetusel sõbranna sünnipäeval. Rahavst oli palju ja mina tundsin seal väheseid. Kusagil kesköö paiku olin juba üsna napsune ning üks mees hakkas mulle ligi ajama. Umbes poole kahe paiku rentis üks mees sauna ja läksime sinna edasi väikese seltskonnaga (neli meest ja üks naine veel peale minu). Seal hakati pudelimängu mängu mängima riiete peale. Lõppes asi sellega et kui teine naine oli pesuväel ning mina ainult stringides ning siis taaskord minu kord käes kaotada, kuigi oli vastu edasi mängimisele polnud mul valikud kuna mehed ütelsid et riideid muidu kätte ei saa. Stringe ma keeldusin ära võtmast. Selle peale panid kõik oma asjad kokku koos minu riietega ning ütlesid et siis hakkavad lahkuma. Kui nägin et asi tõsine ütlesin et ok võtan stringid ära kuid kuidas ma muud riided tagasi saan. Öeldi et iga riie tuleb lunastada. Lõppes asi sellega et kõik neli meest keppisid mind igale poole, küll korrraga küll ükshaaval, samuti pidin ainult mina teise naise tutti lakkuma, suhu võtmisest parem ei räägigi, imesin nii, et lõualihased olid valusad, samal ajal teine naine ainult irvitas minu üle kos eestega. Pidin lakkkuma terve seltskonna tagumike, sperma neelamisest oleksin peaaegu oksele hakanud, kuna ühe mehe sperma maitse oli tõeliselt vastik.
Ometigi peael seda sündmust tagasi mõeldes on see hakanud mind erutama ning isegi ootaksin selle kordumist. Kas see on normaalne?

i 12. oktoober 2007, kl 18.02

!!! 12. oktoober 2007, kl 19.56
tripper on sul kindlustatud, kui mitte sifiliitikum

normaalne 12. oktoober 2007, kl 20.03
inimene arvaks, et teda on vägistatud ja läheks politseisse.

väää 13. oktoober 2007, kl 00.16
Jah, oled küll.

blondy 13. oktoober 2007, kl 07.52
kölab nagu möne haige fantaasiaga mehe unistus:D

õudne 13. oktoober 2007, kl 15.24
mine parem kohe bordelli teenust pakkuma! Jälk elajas oled ju!!!

.... 13. oktoober 2007, kl 20.10
DR.Noormann.Teie läbivaatuskomisjon tunnistas teid täiesti terveks.Jätkake endisel moel sest hea seks toob alati hea enesetunde.Ja igaühele meist on antud vaid üks elu,üks elu,mitu armastust.

kult 14. oktoober 2007, kl 03.54
aidsi-levitajad tegutsevad täie hooga...

kabjake 14. oktoober 2007, kl 22.58
Jälle elmar kirjutab ja peksab seent.

nn 15. oktoober 2007, kl 13.21
ma poox ennast ülesse kui minuga nii juhtux jube jälk ju,häbisse võixin surra:(

keegi 15. oktoober 2007, kl 15.53
Liba!!! 27 on suht noor veel ja tänapäeval ei pane ükski normaalne vanem lapsele mingi Malle nimeks!

Valdo 16. oktoober 2007, kl 14.04
Ma olin ka seal hoteli saunas. Ise ju tahtsid möllata, ehk kordame?

seep 31. oktoober 2019, kl 20.22
Valdo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olin ka seal hoteli saunas. Ise ju tahtsid möll
> ata, ehk kordame?
dav nõus nussib ss
skskkskskskskkss mul hydroflask ka

Mella 31. oktoober 2019, kl 21.20
Malle27
12. oktoober 2007, kl 17.56
>Lõppes asi sellega et kõik neli meest keppisid mind igale poole<
>Pidin lakkkuma terve seltskonna tagumike<

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Kuule ei ole ikka küll 01. november 2019, kl 00.54
Selline asjatu mantra abil sõdimine näitab, et "probleemist" ei saada jagu. Ja ei saadagi, sest probleemi ei ole. On vaid hunnik ehedat mõnu, mis elab olenemata kuivikute joigumisest.

Kõigi maade ṕéŕśétrukkarid, ühinegem :)

On raudselt! 01. november 2019, kl 01.59
Ajukuivikust pede jaoks on kôik kasutu, mida реrse toppida ei saa, aga absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!