Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Tegin mehega

mees 17. oktoober 2007, kl 09.15
Mul on naine, aga proovisin mehega ära. Sõimake mind pedeks kui tahate, mul pohhui, aga mulle meeldis.

sõimaja 17. oktoober 2007, kl 09.22
räige piider. Su naine ja lapsed on kindlasti su üle uhked. Ning sõbrad kutsuvad ka koguaeg sauna.

"#& 17. oktoober 2007, kl 09.23
Haige oled ja ma arvan et enamustel on ka sinust pohhui,värd selline

mees2 17. oktoober 2007, kl 09.23
normaalne, ma olen seda paaride vahetuses teinud - oli üks teine abielupaar, kellega seksisime ja naised tahtsid näha, kuidas mehed omavahel on ja tegid seejärel lesbishowd. Kusjuures mehega polnud midagi nii hull ja erutas see, et naised pealt vaatavad...

transvestiit Donja 17. oktoober 2007, kl 09.28
vaat viimaks üks õige mees siin foorumis. ära neid sõimajaid siin tähele pane, need kõik ühed kuival olevad delfimutid. endal veel ehtsad ämbrid jalgevahel, millest ükski mees lugu ei pea

peesse kukkusid,nüüd 17. oktoober 2007, kl 09.30
astu veel parteisse:)

Maali 17. oktoober 2007, kl 10.26
Egas muidu ei öelda" kui korra meest saad, siis naist enam ei taha", kas see ütlus nüüd sinu puhul ka kehtib, mis.

Rullnox 17. oktoober 2007, kl 11.21
Häbi lugu küll,aga sa mõne loomaga pole proovinud?Tšurkadel pidi esimene baran olema ja kui veel mõnda siga proovid,aga noh,seda tuleb paljudel ette.

... 17. oktoober 2007, kl 11.50
Aga kirjelda palun lähemalt, kuidas ole ja mis tegite.
Ja kas on nüüd selline tahtmine aind mehi saada ve?
Ei, mina hukka ei mõista, ma tahaks, et mu mees ka prooviks, aga too on nii konservatiivne, et tema ei taha isegi kahe naisega magada.

analka 17. oktoober 2007, kl 11.56
....
kui oled anaali teinud siis tead ju mis tunne on, mis seal vahet kellele pärakasse paned mehele või naisele!!!
persekepp on persekepp!!!!!!!

kapihomo 17. oktoober 2007, kl 12.58
et siis need mehed, kes tahavad naisega anaali, on kapihomod???

kult 17. oktoober 2007, kl 15.07
kapihomo, sa polegi nii loll kui arvata võis.

muuseas 17. oktoober 2007, kl 15.18
naistel on anaali palju lihtsam taluda, sest ava nende vaagnaluus on palju suurema diameetriga

natuke kade n 17. oktoober 2007, kl 15.41
no vähemalt kellelgi elu käib! teised ainult istuvad delfis ja sôimavad.

janne 17. oktoober 2007, kl 20.36
normaalne .. vähemalt oled aus ... kuidas oli?

tore 17. oktoober 2007, kl 22.39
mees oled,noku kakane ja pepu valutab,aga õnnelohukene põsel.
eh pederast,kuidas me sind kadestame

lihver 17. oktoober 2007, kl 23.05
uskumatu, et mõni normaalne naine sooviks, et ta mees teist prooviks; ja veel meest... Ma oma mehega küll voodit jagada ei tahaks, kui selline asi ilmsiks tuleks.

naabrimees 17. oktoober 2007, kl 23.25
nojah, mul viisid ufod naabrimehe minema, üks hoidis kätest, teine jalgadest kinni ja kolmas pani peeru-vahele, nüüd on sitane pederast

Alex 18. oktoober 2007, kl 12.52
To muuseas : Väga õige muuseas, naise auk on suurem ja pealegi on tupp kohe 1 cm kaugusel, et neil õieti sama tunne kui peppu või tuppe panna. Pealegi on tupp suht tundetu organ ja kolmandaks naised on harjunud, et neid pannakse ikka ja alati ükskõik kas peppu suhu või vittu. Kuid olen kohanud ka väga tillikuse anusega naisi, erand kinnitab reeglit.

naine 18. oktoober 2007, kl 14.08
mu arust pole n minul kui naisel yxköik kunu mulle topitaxe!olen proovin anaali aga seda harva ja mulle meeldib eelköige tavaline kepp!

emis 19. oktoober 2007, kl 00.01
Alex on ilmselt mingi alaealine, kes pole naist lähedalt näinudki, aga fantaseerida juba oskab küll :D

1. ei ole sama tunne. kui Alexit kordamööda suhu ja pepusse keppida, siis võib-olla jõuaks talle see kohale.
2. tupp ei ole üldse tundetu organ. vaid Alexi aju on kasutuskõlbmatu organ.
3. naised ei ole harjunud, vähemalt mitte meestega, kes arvavad, et neil ükskõik, kuhu pannakse. need naised, kes on harjunud, moodustavad n-ö naissoo alamklassi, mis ongi Alexi unistuste tipuks.

k 19. oktoober 2007, kl 07.43
emis - sa oled armas!!:)))

Alex 19. oktoober 2007, kl 17.14
Debiilikud lugege ükskõik millist seksuaaluurimust, 60-70% naistest saavad orgasmi kliitori erutamisest, tupetundlikke seega vaid napp 1/3 ja ega needki alati orgasmi saa...Kui tupp oleks väga tundlik siis 1)ei saaks naised sünnitada, oleks ülimalt valus 2)ei saaks olla palju proste, sest prost kes seksist mõnu tunneb käib alla 3) meestel oleks ka kole lihtne , pista ainult vittu ja kohe tuleb, aga tegelt suht mõttetu see rassimine, ainult mõnel lõunamaa naisel ehk kiire tulemine, eestis selliseid vaid 2 sajast.
Mulle meeldib kui naine mulle peppu paneb, kas näpu või võikese dildoga. Ja ma pole mingi homo ka.

emis 19. oktoober 2007, kl 22.51
to k:
jaa ma tean, et ma armas olen, ma ei saa kohe teisiti :D

to Alex:
pepusse need seksuaaluurimused. mina tean omadest kogemustest, et äärmiselt erutatuna muutub naisel tundlikuks mitte ainult tupp vaid kogu keha, alates varbaotstest kuni kuklani. mehed, kes ei oska ega viitsi naist piisavalt üles erutada, võivad ju eneseõigustuseks ajada seda mula, et ainult kliitor on tundlik.

1. sünnitamine ongi muide valus. mis sina, jobu, ka sellest tead.
2. vaevalt et keegi viitsib prostile mingit supereelmängu teha(kui oma naiselegi ei viitsita). seega prost nagunii ei saa seksist erilist naudingut tunda eks.
3. ma ei tea, kas mina olen siis see "2 sajast", aga korraliku erutamise järel pruugibki ainult "vittu pista" ja kohe tuleb. kusjuures eelmängu naudivad naised samapalju kui vahekorda, alexi-sugused pepuvennad tavaliselt selle peale ei tule.

rain 20. oktoober 2007, kl 18.12
omal ajal sai mehele küll põske antud oli kuldsed 80 ja 2 tsoon

Alex 20. oktoober 2007, kl 20.45
To Emis
Kulla Emis, mis mul sulle ikka öelda.
Natuke tuleb ikka uurimusi uskuda, muidu ju kobad pimeduses.
Panen minagi peamiselt naistele vittu, aga vahest külastan ka tagaust. Valdav osa tahab kliitori näppimist. Sina oled tõesti haruldus, et tupest saad. Aga mul on selliseid ka olnud siiski, jsutkui uuringu järgi iga neljas umbes. Aga anaal naisega on maailma parim asi. Noh mis ma teha saan, et naise anus on tihkem ja erutavam kui tupp (va sünnitusorgan), niipalju siis sellest ja kui ma kanni panen näen ju vittu ka ja saan sinna sõrmede või dildoga panna, nii et rõõm topelt. Vituga on selline lugu, et mulle meeldib sinna sõrmi ja kätt sisse ajada. Ajasin ühele naisarhitektile käe sisse, mõlemapoolne nauding oli super!!!
Mis puudutab naiste erutamist, siis jah võib-olla mõned mehed on tõesti laisad, mina mitte, aga elu näitab, et eruta palju tahad siis see on ikka naises kinni - no erutub naine näiteks siis kui suhe on uus ja värske, kui pole stressi, kui naine on puhanud jne. Aga muul juhul...ja oma naine ning prost on selles mõttes suht sarnane lugu, kummalgu juhtumil pole eelmängu. oma naisega(mehega) pole huvitav ja prostiga pole kombeks, kuigi oleneb prostist, mõni selline kallim ja erategija läheb asjaga kaasa kyll, mitte selline 30 härga päevas teenindaja mõistagi.
Sünnitusest ma muidugi midagi ei tea, kuigi olen olnud kahel sünnitusel ja aidanud ilmakodanikul tulla. Üks Portugali naine aga ütles, et on saanud sünnitusel orgasmi!!! Vau...

mees 20. oktoober 2007, kl 21.28
üldiselt teen ise ka anaali mehega - oskavad tunduvalt paremini vastupidada !! ja milline mõnu. otsin uusi tutvusi - meeste hulgast ainult.

n 21. oktoober 2007, kl 00.57
nii emisel kui alexil on omamoodi õigus. kuigi mul on tõsiselt kahju meestest kes prostide teenuseid kasutama peavad (tunnen mitut meest ja kõik suht haledad sellepärast kuigi ise intelligentsed. haledad sellepärast et riist dikteerib elu, mitte nagu naistel kes saavad ka ilma hakkama). kahju ka et "oma naisega" pole seks enam huvitav. kahju sellepärast et sa pole ilmselt kunagi armununa kaua püsinud, kuigi võid olla suuteline armastama teist üpris kaua (need aga kaks erinevat asja). jutt käib siis alexi kohta, mis on tüüpiline meestele.

emis 22. oktoober 2007, kl 17.24
to Alex:

kahju sinust siis kui nii kehv naine sul, kellega huvitav ei ole. (tark mees muidugi sellise naisega suhet ei loogi.)

mina olin eelmise mehega koos 4 aastat ja terve selle aja jooksul tuli ainult paar korda n-ö ebaõnnestumist voodis ette. mõlemal korral oli mees siis ülearu joogine.
aga mitte kordagi ei jätnud ta mind ilma pikast erutavast eelmängust, mis oli nii hea, et kui ta lõpuks sõrme mulle sisse lükkas, siis suutsin mõelda ainult ta kõvast riistast, mis vastu mu paljaid kannikaid tuksles. ning selle riista otsa ronides ei olnud palju vaja, et koos mehega plahvatada..ika selles samas üliharuldases tupeorgasmis. (mida mina kogesin iga kord).

ei saaks öelda, et meil kummalgi igav oleks olnud. ma tahtsin kogu aeg nii palju, et teiste naiste ja mingite prostide jaoks poleks tal energiatki jagunud.
mu meelest selline ongi õige seksisuhe. mitte et ollakse koos mingi harjumuse ja kohusetunde pärast ja kõrvalt otsitakse põnevust kogu aeg.

aga jah, kahjuks enamus mehi, kellega olen olnud, on sattunud sinusugused egotripperid, kes ei saa aru, et mida rohkem naisele annad(s.t. teda hellitad), seda rohkem saad ka ise tagasi.

mis puutub sünnitamisse, siis sa võid ka iga päev seda pealt vaadata. see ei tähenda, et sa ise valu tunneksid...

khm..khm 22. oktoober 2007, kl 18.10
Algatatud teema suht igav, võrreldes kommentaaridega;) Emisele 10 punkti! Tubli inimene, kes oskab asju õigete nimedega nimetada ja Alexi sugused võhikud paika panna! Alexile soe soovitus: palun ära võta sõna teemadel, milleni Su aju ei küündi. Sest peale selliseid sõnavõtte on jäänud mulje, et Sa pole paljast naist mujal kui pildil näinudki. Muidu Sa teaks, et on vahe armatsemisel ja lihtlabasel seksil!
Jõudu;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!