Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
sinu kõige piinlikum,ekstreemsem vahekord:)

vahelduseks midagi naljakat ka 27. jaanuar 2008, kl 17.01
ühesõnaga kõik see kus tekib tunne,et nüüd küll vaju maa alla:)
kõik ekstreemsused ja naljakad killud on oodatud.

Sesbe 27. jaanuar 2008, kl 17.33
- Töö juures on piisavalt ekstreemne, kuidas ühe murdosa sekundiga oled kaaslasega täiesti erinevates kabineti nurkades, sest just astus ülemus uksest sisse :)
- Autos toimetades valgusfoori taga (rekkajuhi nägu kõrval autos oli tagantjärgi ikka väga naljakas)

hihii 27. jaanuar 2008, kl 17.58
kuti vanemate majas oli vana korraks ülevalt midagi "tuua"
maandusime vanni ja niks-naks valmis
alla minnes oi häbi-kõik vesi tuli ilusti põrandale ja vanemate näod ja nerul suud jäävad elulõpuni meelde:)

vanatüdruk 27. jaanuar 2008, kl 18.53
Minu kõige piinlikum sexhetk......ei tea , kas julgengi öelda, ok......paljas tagumik püsti mehe poole:)

kiisuke 27. jaanuar 2008, kl 19.01
ühel töökaaslase saunasünnal kui läksime vetsu sexima ja panime ukse lukku, aga seda oli võimalik teiselt poolt lahti teha, ja üks uudishimulik seda ka tegi, siis oli küll tahtmine maa alla vajuda. järgmistel päevadel püüdsin tööl teha nägu nagu poleks midagi olnud, aga krdi raske ja häbi oli

mees42 27. jaanuar 2008, kl 20.38
kunagi sattus äi peale,kui saunas naisel otsas olin.Jäi teine vahtima nagu ilmaimet,ei taibanud enne ära minna,kui pidi peale käratama.

ihhih 28. jaanuar 2008, kl 10.11
Kui sai ükskord lõunaseksi tehtud.
Telefon helises mitu korda, aga ei põõranud tähelepanu, hetk hiljem olid kaks sõbrannat suuuurte silmadega akna taga:)
Voodi akna all kohe:D
Ma neid kohe tähele ei pannud, aga mees oli täkk aega neile otsa vaatand:D

Hunt Kiimsilm 28. jaanuar 2008, kl 13.23
mul tuli ükskord naine koju kui armukesele keelekat tegin. pärast mõtlesin ikka mitu päeva enesetapust:)

piloot Pedro Arriba 28. jaanuar 2008, kl 17.39
Tassisid armukese koju vä? Sooda...

- 28. jaanuar 2008, kl 19.40
Kle piloot Pedro Arriba, kus linnas elad, kas tartus?

talleke 28. jaanuar 2008, kl 23.23
Hunt Kriimsilm, ma olen su naine!

kägu 28. jaanuar 2008, kl 23.25
Hunt Kriimsilm, kas su exi nimi hakkab M tähega?

hahaha 29. jaanuar 2008, kl 15.06
pedro ei julge öelda kus ta elab, ta kardab, et keegi nuhib äkki midagi välja

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 18.35
Häh, misjauks ma peaks seda veelkord välja ütlema, kõik tiavad seda niigi ju. Minu mitteanonüümsus on siin tuntud teema...irw.

traabumees 29. jaanuar 2008, kl 18.50
mina ei tea, võibolla keegi tegeles IP või millega iganes, et teada saada

lol 29. jaanuar 2008, kl 18.54
tegelt ei julge no nii igaks juhuks, eks ole pedro...irw

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 18.55
Ja mis on asja eesmärk? Uvitav on see, et kui ma piloodi nime ei kasuta ja erilisi taotluslikke kirjavigu ei tee, siis ei karju keegi, et kule pedro, sa pole enam anonüümne...olen mistahes momendil suvaline oh või ah ja keegi ei piiksata! Kedagi justkui segab see nimi vist. Tubli nimi, ise mõtsin välja!

traabumees 29. jaanuar 2008, kl 18.59
võibolla on inimesed lihtsalt tüdinenud, et keegi üks ja sama igapäev pea igasse teemasse kribab

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 19.01
Pea igasse teemasse??? No ei tea...ei tea. See vast ika liialdus. Igasse teemasse ei torgi ma kohe kindlasti mitte.

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 19.02
Ja kui ma muud nime kasutan, siis ei häiri? Naljatilgad.

traabumees 29. jaanuar 2008, kl 19.03
või nii, et siis sa kirjutad teiste nimede all ka, sõltuvus delfi foorumist, irw

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 19.05
Sõltuvus...vaevalt. Kui, siis on see umbes sama suur kui teil kõigil.

no 29. jaanuar 2008, kl 19.07
vaevalt, et nüüd kõik siin igapäev käivad kommenteerimas

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 19.09
Jajah. Aint mina. Mitte teised, aint mina üksi olen siin. Ja kõik teavad täpselt, et ma olen igas teemas....irw. No ju ma siis olen, jäägu teile teie õigus.

no 29. jaanuar 2008, kl 19.17
keegi pole öelnud, et ainult sina. ma ei tea miks sa üldistasid öeldes: "Kui, siis on see umbes sama suur kui teil kõigil"

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 19.21
Ma ju rrrrrrrääägin, et UMBES! Kust, krt mina tean, kuipalju täpselt. Ja mind ei uvitagi, palju keegi siin käib. Peab peast segi olema kui kellegi nime korduv vahtimine mind häirima hakkab. Ja neid igast libapiloote jalutab siin ringi nigu metssigu metsa vahel...räägime millestki muust, krt! Ära tüitab see teema.

no 29. jaanuar 2008, kl 19.22
mine siis ära kui tüütab, teisi foorumeid on ka internetis

cunt 29. jaanuar 2008, kl 20.51
pedro on vana tüütus, miskit huvitavat ei räägi ka enam üldse.

piloot Pedro Arriba 29. jaanuar 2008, kl 21.14
A sa kõnele ise miskit uvitavat! Tahaks kah lugeda. Krt, keegi ei kirjuta midagi uvitavat!

hundu 29. jaanuar 2008, kl 21.33
kui ei kirjuta siis miks sa siin oled, ei saa oma delfi sõltuvusest lahti või
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!