Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Milline siis on naiste arvates väike riist?

noh 03. detsember 2009, kl 10.06
90% meeste peenis on vahemikus 13-15cm. Seda võib nimetada keskmiseks grupiks. Eesti keskmine peenis peaks olema 14cm. 16cm on kindlasti juba üle keskmise. See on siis statistiline ja teaduslik lähenemine.

Aga mida peavad naised väikeseks riistaks? Statistiliselt on näiteks 13cm peenis keskmiste gruppi kuuluv. Kas naised peavad ka seda keskmiseks ja sobivaks, või on see naiste arvates väike ja normaalne on a la 16cm (kuigi reaalses elus on 10-st mehest 9-l väiksem)? Hakkasin selle peale mõtlema, kuna siin ühes teemas üks mees ütles, et tal on väike ja on üksik, kuna naised soovivad suuremat ning sellist riista on nõus kannatama ainult koledad naised, kellel pole meeste hulgas valikut. Ilusad naised valivad ikka korraliku riistvaraga mehe endale.

Peenise pikkust mõõdetakse muuseas pealtpoolt (osadele meestele meeldib kindlasti sohki teha mõõtmisel).

noh 03. detsember 2009, kl 10.14
Kas ma mitte siit Delfist ei lugenud, kuidas mingi naine ütles, et 13cm mehed ärgu ööklubisse ronigu üheöösuhet otsima, kuna naised otsivad üheöösuhtes korralikku k.eppi ning see oleks naiste narrimine. :)

Seda teemat edasi arendades peaks 13cm mehed üksikud olema, kuna kui üheööseksiks pole selline kõlbulik, siis ega püsisuhtes olles riist suuremaks ei kasva - ka siis pole see kõlbulik.

On nii või, naised? Ja naised veel hädaldavad, et mehed hindavad naisi välimuse järgi. :D Vaata, kes see räägib...

n-27 03. detsember 2009, kl 11.23
Minul on negatiivne kogemus just suure riista kandjaga. Seks oli üks suur piin, lisaks oli mehe ego suure riista tõttu laes, ta arvas, et ei peagi peale diivanil lesimise midagi tegema. Teine äärmus oli mehega, kellel oli imeväike riist, ta oli selle tõttu nii pinges ja kompleksis, et seksist ei tulnud jällegi midagi head. Need on muidugi äärmuslikud juhtumid. Ülejäänud kogemused on kõik sinna harjukeskmise kanti. Vahemik 13-15 on väga ok. Kõik sõltub mehest ja tema oskustest, riista suurus on teisejärguline. Ma ei usu, et naised valivad meest riista järgi. Pigem häirib naisi mehe kompleksid, mida riista suurus tekitab.

mnjah 03. detsember 2009, kl 13.02
14-15 cm on OK, alla selle jääb ehk väikeseks (aga kui sel lühemal on jälle jämedust, siis see kompenseerib väga hästi ;)

.... 03. detsember 2009, kl 14.44
http://www.reporter.ee/2008/12/29/vosa-naitlikustas-euroopa-meeste-tillitabeli/

to noh 03. detsember 2009, kl 16.33
Üheöösuhe ja püsisuhe on kaks eri asja. Üheöösuhe põhineb ainult seksil, püsisuhe paljudel faktoritel, millest peenise suurus on ainult üks aspekt. S.t. ära kuku üldistama.

möh 03. detsember 2009, kl 16.49
_Kas ma mitte siit Delfist ei lugenud, kuidas mingi naine ütles, et 13cm mehed ärgu ööklubisse ronigu üheöösuhet otsima, kuna naised otsivad üheöösuhtes korralikku k.eppi ning see oleks naiste narrimine. :)_
Teooria on huvitav, aga esiteks pole märganud, et ööklubides oleks võimalusi cm-te eelnevaks kontrolliks ning teiseks tantsib, suhtleb ja läheb ära koju valdav enamus naisi koos sõbrannadega, kellega koos klubisse ka tuldi.

uss 03. detsember 2009, kl 16.59
Mina olen kogenud, et peenike riist on piin. Kui ongi pisut lühem, aga jämme, siis ka elab üle :)
Aga spagett on spagett - las jääb teistele!

urmo 03. detsember 2009, kl 17.06
Mitu senti peab ümbermõõt olema, et ei oleks peenike?

uss 03. detsember 2009, kl 17.10
no ikka, et võtad sõrmedega mõnusasti ümbert kinni ja vahe jääb sõrmedele sisse :) Mitte, et kaob pihku ära.
Sentimeetreid ei tea nüüd sipsti küll kohe öelda :)

urmo 03. detsember 2009, kl 17.15
Khm, peab siis lühemate sõrmedega naisi vaatama :) Mõõdad äkki ära, annad teada?

Eevi 03. detsember 2009, kl 17.33
Minu mehel on väike ja ka peenike. 12 cm pikk ja 10 cm ümbermõõt mitte läbimõõt. Harja vars piltlikult. Eks ma teeskle orgasmi ja tegelikult on mul paar meest kes mind sexsivad. Pikkused vast 18-22 cm ja jämedus kindel 5-6 cm. Seda ikka tunned kuidas siseneb ja peale mõnda minutit uputab mind irgasmilained. Üheöö suhet ei harraste sest sealt ei tule reeglina midagi peale kekutamise.

uss 03. detsember 2009, kl 18.38
võin mõõta küll, kui võimalus tekib ;)

N 03. detsember 2009, kl 18.45
Mina jällegi selline harju keskmise pooldaja. Saatuse tahtel on kaks meest olnud väga suurte riistadega, kaks väikestega. Väikestega oli parem, kuna väikseimgi valuaisting rikub minu jaoks seksi ära.
Kui kunagi uuesti partneriotsinguks peaks minema, tuleb vist tõesti enne käsi püksi torgata, kui end inimesega tõsiselt siduma hakata.

noh 03. detsember 2009, kl 18.49
"Üheöösuhe ja püsisuhe on kaks eri asja. Üheöösuhe põhineb ainult seksil, püsisuhe paljudel faktoritel, millest peenise suurus on ainult üks aspekt. S.t. ära kuku üldistama."

Mitte üldistamises pole asi, vaid faktis. Kui peenis on üheöösuhteks naise jaoks väike, siis täpselt sama väike ja kehv on see ka suhtes olles naise jaoks. Kasvab suuremaks või? Ainult naised pigistavad siis selle koha pealt silma kinni, kui mees muidu hea. Kui aga on üheöösuhte k.epiks väike ja kehv, siis täpselt sama väike ja kehv on see ka püsisuhtes.

to möh

"Teooria on huvitav, aga esiteks pole märganud, et ööklubides oleks võimalusi cm-te eelnevaks kontrolliks"

Irw, eks just seetõttu tunnevadki naised seda enda narrimisena (või vähemalt too naine) kui 13cm otsa satuvad. :))))

naiste arvamust sooviks 03. detsember 2009, kl 19.05
siin oli kunagi teema koos erinevates suurustes riistade piltidega. otsisin selle üles ja võtsin pildi, mis on põhimõtteliselt minu riist pikkuselt-jämeduselt:

http://img131.hotlinkimage.com/img.php?id=1005377026&q=

naised öelge nüüd, kas selline on teie kogemuste järgi keskmine? või on selline väike ja sellest suurem on parem? öelge ausalt, pole vaja ilustama hakata. alla keskmise?

qwert 03. detsember 2009, kl 19.09
ma ei tea, kas just alla kesmise. vb keskmine. mul on kahel olnud 18 cm ja ühel ikka väike

nmõtiskleja 03. detsember 2009, kl 19.12
Elus sada muud jama, mis suhte juures olulised.
Ja kui ma nüüd ilmaelust valesti pole aru saanud, siis naine võib ka ilma pulgata lõppu jõuda...
Liiga suurest - ei pea ju kohe, koos kelladega sisse sõitma, määret ka ja ...
Ja kui naine ütleb, et ei sobinud kuna liiga väike siis oli arvatavasti asi vastastikune - ega mehele samut ei paku pinget, nööri kaevu viskamine.

mõtiskleja 03. detsember 2009, kl 19.12
Elus sada muud jama, mis suhte juures olulised.
Ja kui ma nüüd ilmaelust valesti pole aru saanud, siis naine võib ka ilma pulgata lõppu jõuda...
Liiga suurest - ei pea ju kohe, koos kelladega sisse sõitma, määret ka ja ...
Ja kui naine ütleb, et ei sobinud kuna liiga väike siis oli arvatavasti asi vastastikune - ega mehele samut ei paku pinget, nööri kaevu viskamine.

aritmeetik 03. detsember 2009, kl 19.53
Jääb siiski mõistatuseks, et mismoodi te meeste riista mõõtmeid kindlaks teete? On ka elu jooksul ikka mõned partnerid olnud, aga ühegi mõõte cm-des ei oskaks küll välja pakkuda. Kas mõõdate kohe joonlauaga varustuse üle või olete oma silmamõõdu sellise täpsuseni arendanud...?

mõtiskleja 03. detsember 2009, kl 20.06
...ju on õmblejatega tegemist, nood põhimõtteliselt võtavad 10m kauguselt mõõdud :P

uss 03. detsember 2009, kl 20.06
minu meelest on pildil ikka pigem väike, sorry!

Marina 03. detsember 2009, kl 20.08
sina kes sa naiste arvamust soovid. mul on sinust kahju, kuid sul on HÄBEMATULT VÄIKE :-)

w 03. detsember 2009, kl 20.14
ei mõista ikkagi veel, öelge üheselt, milline on see hea ja õige???

nn 03. detsember 2009, kl 20.39
no kuni 17cm on väike ,olen saanud 22cm ja see oli hea.Unistus on veel proovida musta mehe riista,neil pidid suured olema

ole rahulik 03. detsember 2009, kl 20.42
Minu meelest on see paras. liiga pikk teeb ka mulle haiget. üks sutsakas ja kõik rikutud..

mnjah 03. detsember 2009, kl 20.44
"no kuni 17cm on väike ,olen saanud 22cm ja see oli hea."

sa oled siis üks neist naistest, kes naudivadki lööke ja survet vastu emakakela ning emaka sidemete venitust. Eks ta ole, kuidas kellegi need närvilõpmed töötavad... Enamik - kuhu kuulun imselt ka mina - pidavat seda siiski valuaistingu ja ebamugavusena tundma, pärast lausa kõhuvalu käes kõveras, kui mõni lipumasti omanik püüab jõuga emakat teisaldada. Minu jaoks on üle 18 cm juba liiga pikk, keskmine ja üsma jämme on mõnus.

w 03. detsember 2009, kl 20.48
viimasele,
jälle kirjutad keskmisest, mis see on sinu jaoks??

arusaamatu 03. detsember 2009, kl 21.00
köik on siin jubedad riista suuruse eksperdid...mina ei saa aru kuidas te neid riistu möödate... mu meelest on kyll narr pidulikul momendil möödulinti vöi joonlauda otsima minna. ja ega nad eriti ei tahagi ju mööta. kui oma mehele ytlesin, et möödame ära, siis ta ei lasknud lihtsalt... kuigi häbeneda pole tal kyll midagi. tean ainult yhe partneri möötusid, ta ise kelkis, et tal 16 pikk ja 6 läbimööt.... see on minu galeriis olnud ka köige jämedam... ja peab ytlema, et kuradi hea oli. ei olnud ta kiirustav ega robustne, väga hell ja örn hoopis. siiani mötlen näpukat tehes tundele kui ta mu sees oli.

w 03. detsember 2009, kl 21.11
loomulikult, kui riista näed ainult pühadel ja muudel pidulikel hetkedel, jõulud, sünnipäev jne. siis ei ole seda tõesti viisakas seda teha:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!