Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Milline siis on naiste arvates väike riist?
 
m 03. detsember 2009, kl 21.12
Orientiiriks saab kasutada "naiste arvamust sooviks" postitatud pilti, kui mõõte ei tea. Silmaga saab ikka hinnata ilma cm-e teadmata.
 
arusaamatu 03. detsember 2009, kl 21.14
ha-ha-haaa....pidulik moment vöib tekkida ka näiteks jummala tavalise kolmapäeva öhtul...ikkagi narr seda teha
 
mõõtja 03. detsember 2009, kl 21.48
mõõdangi joonlauaga :)
muidugi siis kui oleme kaua koos olnud ja täiesti omad joped. lihtsalt nalja pärast on nii välja kukkunud. muidugi oli tegemist suurte riistadega, niin mehel pole piinlik kui mõõdad
 
:) 04. detsember 2009, kl 09.40
"naiste arvamust sooviks" sellel pildil on häbematult väike jah. loomulikult on see alla keskmise. naise leidmisega läheb sul igatahes raskeks. ehk vaatad endale kaaslaseks aasiast hästi väikese naise, need võivad sellega ehk isegi rahule jääda. eestis hoia aga oma riist püksis ja ära kohalikke naisi narri. :)
 
meeli 04. detsember 2009, kl 10.23
oleks ma mees ja oleks mul nii väike riist, siis ma läheks poodi nööri järele.
 
vahva 04. detsember 2009, kl 11.03
kui toredad naised meil siin on :)
 
to vahva 04. detsember 2009, kl 11.13
Kas siinsed naised saavad selle miniviineri suuremaks teha?

Aga sellele mehele, kes naiste arvamust soovis, ütleks siis seda, et ma tunnen talle kaasa. Ma ei kujuta ette, kuidas ta endale naise leiab. Või vaene naine siis...
 
vahva 04. detsember 2009, kl 11.21
Ega ei saa, aru saamatuks jääb mulle teie negatiivne suhtumine, nagu igal ühel teist oleks üks selline miniviiner kodus mis teid kunagi rahuldanud pole.. Ja teie nüüd terve maailma sellepärast vihkate. Kahju pigem teie meestest :)
 
to vahva 04. detsember 2009, kl 11.29
Ta soovis naiste arvamust AUSALT kuulda ja pani illustreeriva pildi ka. Naised lihtsalt vastavad siin, mida nad sellisest miniviinerist arvavad. Kui tõde valus, siis ei tasuks küsida AUSAT arvamust. Nüüd ütlevadki naised hopsti oma arvamus välja, mis pähe tuleb pilti vaadates.
 
ain 04. detsember 2009, kl 11.30
see pildil tundub eesti keskmine olevat 15cm,peaks enamus naisi ära rahuldama
 
"viimane" 04. detsember 2009, kl 11.37
"jälle kirjutad keskmisest, mis see on sinu jaoks??"

Kui keskmine, siis mitte "kellegi jaoks", vaid ikka statistiliselt, eksole ;) St 14-15 cm, veel paar senti ja juba teeb lõpuni lükates haiget.
 
"viimane" 04. detsember 2009, kl 11.38
lisaksin, et vaid pikkusega üksi naisi ei rahulda, pigem on asi selles, et pikal riistal on tavaliselt ka jämedust rohkem.
 
"viimane" 04. detsember 2009, kl 11.39
lisaksin, et vaid pikkusega üksi naisi ei rahulda, pigem on asi selles, et pikal riistal on tavaliselt ka jämedust rohkem.
 
w 04. detsember 2009, kl 11.40
jama, 18 ei tee veel haiget!!
 
viimane to w 04. detsember 2009, kl 11.44
no sõltub siis indiviidi anatoomiast jne, löögid ja tugev surve vastu tupe tagumist võlvi ja emakakaela on mulle üsna talumatud, ja hambad risti kannatades ei ole rahuldust ka loota. Olen huvi pärast dildoga katsetanud, üle 16 cm on tunne, et seespool midagi rebeneb, kui veel lükkad.
P.S. 18 cm on ikka ülalpoolt (mehe kõhu poolt) mõõdetud, mitte alt? Nii tuleks mitu cm juurde jah.
 
hmm 04. detsember 2009, kl 11.52
huvitav mida arvavad naised kes kunagi orgasmi ei saa väikestest ristadest?? Äkki väikeste ristadega mehed peaksid hoopis frigiidseid naisi vaatama? Neil ju nii või na suva mida sinna torkida, tulemust ju pole.
 
w 04. detsember 2009, kl 11.56
väärt mõte, kiidan heaks:)
 
mees 04. detsember 2009, kl 11.59
kui sama probleemi teisest küljest vaadata siis tundub, et siin lugejad-kirjutajad naised on KAEVUDE kaasaskandjad,kahju kohe, et mingi protsent naisi ei tea midagi sellest kuidas KAEVUlihaseid trennida ja nad ei tahagi vist seda ja nüüd arvustavad siin kõigi nimel
kumb pool siin rohkem põlguse on ära teeninud?? kas mehed kellel pikemaks ei kasva ?? või naised kes ei taha oma kaevusid veidigi kitsamaks trennida
mul aga oma VÄGA tillukesek peetavaga kogemusi ja mitmeid kus peab tagasi hoidma ja pole vahet millise kehaehitusega naine kas pisike või siis suur

ka kolm last sünnitanul palju kitsam kui sel kes keisriga lapse ilmale toonud
mitte meestel ei ole väikesed vaid kena kehaga naised ei vaevugi oma lihaseid trennima aga suuri riistasid on vähem kui kaevudega naisi probleemile on üks lahendus -ka kena keha omanikud võiks teatud kohti treenida mitte suurte ja ülisuurte vibraatoritega venitada!!!!!!!
 
pfft 04. detsember 2009, kl 12.03
"kumb pool siin rohkem põlguse on ära teeninud?? kas mehed kellel pikemaks ei kasva ?? või naised kes ei taha oma kaevusid veidigi kitsamaks trennida"

Loogikaviga - mis on seost pikkusel ja kitsusel? Kitsas kaev jääb ikka sama sügavaks ju?
 
mnjah 04. detsember 2009, kl 12.11
lisaks 11.59 kirjutanud härrasmehele seda, et 1) tupelihastega on tunduvalt lihtsam mängida, kui ise seksist hetkel eriti huvitatud ei ole, "lüpsad" mehe kiiremini lõpetama nagu elukutseline @!#$ :)))), aga kui naine on väga erutunud, siis lihtsalt kipub "laiali vajuma", ja tupelihaseid on väga raske, pea võimatu kontrollida, ehkki erilise erutuseta suudad ühest näpust või pliiatsistki kinni haarata. Teiseks, see tupelihaste pingutamine annab pigem mehele midagi juurde; ma ei oska seda eriti hästi selgitada, aga vähemalt minu puhul jäävad siis vajalikud punktid tupeseintes ikka stimuleerimata /piltlikult öeldes nii, et kui on vaja survet uksepiidale, ei aita uksekardinate koomaletõmbamisest ;) Alla 14 cm ümbermõõduga ikka peab hirmsasti sättima ja võimlema ja pingutama, et orgasmi saada, 14 ja rohkem tuleb orgasm kergesti ja kiiresti.
 
pfft 04. detsember 2009, kl 12.14
"mitte meestel ei ole väikesed vaid kena kehaga naised ei vaevugi oma lihaseid trennima"

See ei sõltu ka ainult tupelihastest, vaid ka vaagna ehitusest jne, mõni on kaasasündinult laiema ja aitaks ainult radikaalne operatiivne ümberehitus. kegeli harjutused aitavad sellisel puhul minimaalselt, kui üldse.
 
hmm 04. detsember 2009, kl 12.15
mul mehel on 18 ja ideaalne riist. arvan, et 16-18 ongi paras, suurem teeb haiget ja väiksem ei pääse kõikidesse punktidesse. Pealegi esteetiliselt peab riist ilus olema, siis on kogu aeg erutus õhus :)
 
jukuke 04. detsember 2009, kl 12.16
no kuulge, 6cm läbimõõt?!?
Võtame nüüd kõik koos ruudulise vihiku ja mõõdame sellel 12 ruudukest jämedust ja 32 ruudukest pikkust (saame 16 pikk 6 jäme)
Sihuke relv mahub küll vaid ämbrisse....
 
urmo 04. detsember 2009, kl 12.19
mul on 16 ja eks ütles, et mõnikord "lõi vastu põhja küll". Ta tõsimeeli arvas, et mul on liiga suur.
 
mnjaa 04. detsember 2009, kl 12.23
Tunnen naiste arvamuse soovija naisele kaasa. Kui tal muidugi on üldse naine olemas. Ma ei tea, milline mininaine peab olema, kellele selline tillu sobiks.

Aga see mees, kes siin midagi tupelihaste treenimisest rääkis. Kuule, kui mehel on normaalne riist, siis on naistel kõik ok. Ega naised pole süüdi, et mõnel mehel väike viiner püksis on. Treeni palju tahad, ega naine sellest ikkagi rohkem mõnu ei saa. Tuleb lihtsalt normaalse suurusega mees vaadata. Korralikku riista on juba erutavam vaadata, katsuda, mõnu on palju suurem, kui sees on.

Seda pilti vaadates tänasin jumalat, et endal korraliku varustusega mees olema on. Pilt võtab ju lausa seksiisu ära. :)
 
jukuke 04. detsember 2009, kl 12.44
Ei no, mina jälle tunnen kaasa meestele, kelle naine on riista pärast valinud :D kusagil leidub ikka mõni mees, kellel on suurem ja jämedam :) ma arvan, et sellise maise mees on ka samasugune - lõpuks leidub ikka kusagil naine, kes on parem ilusam ja nooram. Siis peabki selline naine 14/3 suurusega leppima ja tupelihaseid treenima :D
 
tõsi 04. detsember 2009, kl 12.53
tegelikult väga tähtis on naise füsioloogia ka. Mõnega sa lihtsalt kohe näed kuidas naine sinu rista naudib ja orgasme saab. Teist võid saagida nii kuis tahad, tulemust "0".
 
madis 04. detsember 2009, kl 14.10
haha, siin need "naised" on ikka tsut lollid,
täpselt sama moodi nagu riista suurus kõigub nii ka tupe mõõtmed ja suurused. ja nii moodi rääkida et
aaa-ma-ei-tea-mis-naine-sellest-rõõmu-tunneb on ikka natuke kohe väga idiootlik, kui see pildil on teie jaoks "miniviiner" siis ma ei taha teada mis rongiõnnetused tussud teil on, haha,
 
pfft 04. detsember 2009, kl 14.24
"kui see pildil on teie jaoks "miniviiner" siis ma ei taha teada mis rongiõnnetused tussud teil on, haha"

vaatasin kah nüüd seda pilti, see ei ole küll miniviiner, vaid korralik harju keskmine minu meelest, jämedust ka piisavalt (no pornostaari mõõtu jah ei anna välja)
 
pfft 04. detsember 2009, kl 14.36
...aga mees, kelle riistast saab naise väike käsi nii kinni võtta, et nimetissõrme ots ulatub vabalt pöidla liigesekohta, ei tohiks küll hakata naisi kaevudeks, ämbriteks jne sõimama siiski ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!