Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kuidas leida...

steven 15. oktoober 2002, kl 11.23
selline naine, kes tahaks ja sooviks ka minu tahtmistega arvestada. Mul on kõriauguni naisest, kellega magamiseks ma pean nahast välja pugema ja kes teeb suuseksi vaid palumise peale. Minu kõige suurem soov on, et vahekorras olles teine rahuldust tunneks ja tahaks, et ka teine pool niimoodi mõtleks. Iga kord, kui midagi saada tahan, pean ise initsiatiivi näitama. Mul ei ole midagi selle vastu, et seda teha, aga kogu aeg lihtsalt ei jaksa, tahaks flirti, kirge, algatust teiselt - mida aga pole, seda pole. Fucking elu - võtad naise ja pead pihku taguma. Müts maha siin nende naiste ees, kes otsivad võimalusi, kuidas oma mehele rohkem meeldida ja ennast kütkestavamaks muuta.

tüdruk 15. oktoober 2002, kl 11.26
Huvitav, kui ma meest armastan, miks peaks ta suuseksi minult paluma? See on ju seksi üks osa, see kuulub alati juurde, nii ka vastupidi. Ei saa aru, milliste naistega oled kokku puutunud.

jenni 15. oktoober 2002, kl 11.33
äkki oled ta alles hiljuti võtnud ja tal pole kogemusi veel?
aga sul õigus algataja ei pea küll alati mees olema. Ja ainult siis on hea/minul isiklikult/ kui mõlemal on hea.
Ära siis nüüd nii masendusse ka satu, räägi talle oma soovidest, mõistlik tüdruk, küll ta aru saab. Jõudu

stella 15. oktoober 2002, kl 12.45
Oled sa ikka pestud ja lõhnad meeldivalt?

Lonni 15. oktoober 2002, kl 12.55
kuidas leida? no ei tea. leida kohe sellist, kes täpselt sulle paras oleks. see on praktiliselt võimatu. aga kui leiad kellegi, kes sinust hoolib, tõeliselt siis, saab ka kõige muuga hakkama, ma arvan.
iga inimene on võimeline kohanema suuremal - vähemal määral.

muideks, olen kohanud mitmeid, kes kurdavad teemal, et naine on külm, voodis nagu õlekott ja kogu töö tuleb endal ära teha.

samas jälle virisetakse, et käib järel nagu kiimas kass ja tahab saada aina. voodis nagu hull, ei jäta rahule.

kes teab...

steven 15. oktoober 2002, kl 13.24
pesen ennast küll regulaarselt ja halvasti ei lõhna. Ei ole ka hiljuti võtnud, kokku jäädi juba varases nooruses, nii rohkem kui viis aastat tagasi. Kogenematuses võib olla probleem küll, olen talle alles teine mees. Kuigi põhiline on ilmselt, et seks ei ole tema jaoks lihtsalt oluline. Tähtis on hoopis vaimne armastus, mida on tal minu vastu rohkem, kui küll, kuid minul oleks rohkem füüsilist poolt vaja. Olen mõelnud lahkumisele ja isegi alustanud uut suhet, mis küll hoolimata füüsilisest klapist kahjuks katki jäi. Ta on sellest teadlik, samuti sellest, et otsisin just kirglikkust ning algatust ja andestanud, mis näitab veelkord armastuse kõikvõimsust. Oleme rääkinud ja rääkinud, tulemusteta. Ega kedagi vist ümber ei kasvata, kui ei sobi, siis ei sobi, aga tahaks , et sobiks.Lahku ka nagu ei tahaks minna, laps ja puha, kuid kuidas ma elu lõpupoole vaatan tagasi ja tõden, et olen terve elu elanud õnnetult. Tõsine dilemma.

N. 15. oktoober 2002, kl 13.43
proovige erinevaid nõustajaid. ega omavahel rääkimine alati lahenduseni viiagi. kui olete nii kaua koos olnud, siis on juba ette teada, mida teine mõtleb või ütleb. harjumusel on jah suur jõud... et ei taha lahku minna...

jenni 15. oktoober 2002, kl 14.14
nii küll vist ei tohiks soovitada /tõsised moraalijüngrid kraabiksid mu näo katki/ otsi uuesti kõrvalsuhe. Arvan miskipärast, et ka neid naisi, kes oma meest armastavad aga temalt seksuaalset rahuldust ei saa on küllaga. SA tundud olema mõnus kaaslane ja vist tead ka mida otsid. Aga oma naist ära maha jäta. Tean ühte Teiega sarnast paari, kus igati tore naine aga seksuaalsuses ei suutnud mehega sammu pidada. Nemad jõudsid kokkuleppele, et mees võib käia teistega. Ja muide olen kindel, et see mees ei jäta kunagi oma naist maha.

stella 15. oktoober 2002, kl 14.15
Jeerum,Steven,kas sa oled minu mees?
Kui oled siis:
kas sa pesed vahel nõud ära?
kas sa aitad vahel last vannitada?
teed sa vahel ise õhtusöögi?
käid poes?
viitsid puid tuua ja ahju kütte panna?
paned lapse magama?
tead,et spermal on vastik maitse?
tead ju,et mul tuleb voodis see sinu teine meelde?
ja üleüldse,miks peaks ööpäevas neli korda seksima?

stella 15. oktoober 2002, kl 14.16
ma ei ole see stella kes 12:45 kirjutas

steven to stella 15. oktoober 2002, kl 14.50
ei ole vist Sinu mees, tegelikult raudselt ei ole. Kui Sa tõesti kõiki neid asju tegema pead ja veel ka meest rahuldama või rahuldada tahtma, siis ma tunnen Sulle tõsiselt kaasa. Minuga on nii, et enamusi neid asju just mina teengi (ei ole tuhvlialune, kohe kindlasti mitte), sest meeldib süüa teha ja lastega suhelda ning enda järelt koristada. Neli korda ööpäevas ei peagi võib ka kaks korda nädalas, kui ootus ja asi ise on seda väärt.
Jennil on ilmselt õigus, kuigi pikemas perspektiivis see ilmselt ei toimi - soovid muutuvad ajaga.
Tõepoolest...., Stella, sperma on vastiku maitsega, ega siis suuseks kohe sperma neelamist tähenda, kui maitse ei meeldi ära neela, aga pakkuda võiksid seda ikkagi.

Angel25 15. oktoober 2002, kl 14.51
Mhh... Spermal ei ole vastik maitse ju...

stella 15. oktoober 2002, kl 14.54
no jah,aga su jutt on TÄPSELT minu mehe oma ja muud kokkulangevused on ka hirmuäratavalt äratuntavad...

jenni 15. oktoober 2002, kl 15.04
stella, mis sa siis jutustad, kui ennast ära tunned. ürita asja parandada, näed tema ju püüab.

steven to stella 15. oktoober 2002, kl 15.05
eks Sa siis pead õhtul või millal Sa teda näed, asja kohta aru pärima, äkki tõesti.
Kas Sinu jaoks on seks tähtis, kas on tähtis partnerile rahulduse pakkumine, kas Sulle meeldib suuseks? Vastad nendele küsimustele, siis saame teada, kas olen Sinu mees või mitte. Isegi kui ei ole, on temal vist samasugused probleemid.
Tegelikult muidugi ei saa minu naine kuidagi siin kommenteerida, see ei ole füüsiliselt võimalik.

appiii 15. oktoober 2002, kl 15.07
...kui õudne!...kui te tõesti paar olete! neid andestajaid on jutu järgi alati rohkem, kui reaalelus. no kesse ikka suudax täie rahuga edasi elada ja magada sellega, kelle kõrvalhüpe nii avalik on. see jutt, et me rääkisime sellest ja kõik on OK, ei kõla usutavalt.

steven to appii 15. oktoober 2002, kl 15.14
probleemid olid juba pikka aega enne seda, ma ei lähe kunagi teise naisega, kui oma suudab pakkuda seda, mida ma vajan. Kuid ta ei suutnud, sai sellest ise ka aru, lubas muutuda, kuid ei ole muutunud ja mul saab lihtsalt kannatus otsa. Loomulikult on mul raske uskuda, et kõik OK on, kuid ta väidab nii, hoolimata sellest midagi ei muutu. Ilmselt inimesed nii kergesti ennast muuta ei saa, ei oska öelda, kas isegi saaksin, kuid armastuse nimel ilmselt üritaksin kõigest väest.

Kuremari 15. oktoober 2002, kl 15.19
Ega siin otsida pole vist suurt vajagi!Mul on miskipärast selline tunne ,et su naisuke pole iial korralikku orgasmi saanud ning ta ei teagi mida see endast kujutab(kuigi sulle ta võib öelda,et on saanud ning ka vastavalt ohkida asja juures) ja põhi probleem tulenebki sellest.Aga selle probleemi lahendus seisneb küll teis endis või siis käigus psühholog-seksoloogi juures.

Jaanika 15. oktoober 2002, kl 15.20
Ja ei peagi muutma. Inimene on selline nagu ta on. kui sinu jaoks on kõige tähtsam asi suuseks ja sinu naisele on see vastuvõetamatu, siis tee mis tahad, aga jäta oma naine rahule.

Jah enamikule inimestest on see tavaline seksi osa, aga mõndadele inimestele mitte. Mida ta siis tegema peab? Kas sulle meeldiks kui sinu naine teeb sulle midagi mis tema jaoks on vastik?

Siin ilmnebki meeste ja naiste vaheline erinevus.

Naisele on tähtis, et mees naudiks seda mida ta teeb! Ma ei kujuta endale ette, et tahaksin, et mees teeks mulle midagi sellist mida ma tean et talle vastik on!

Sellepärast ei suuda ka enamus naisi ette kujutada, et võiksid seksi eest maksta või vägistada vms. tähtis on et teine pool tahab!

steven 15. oktoober 2002, kl 15.23
põhimõtteliselt ongi olulisemad asjad siin maapealses põrgus armastus ja vaimne side. Seks on inimeste poolt "leiutatud" naudinguallikas number üks, kuigi vaja on teda vaid järglaste soetamiseks. Siiski olen ma selle endasarnaste poolt loodud ühiskonna liige ja kuni ma ei suuda leida suuremat naudingut vaimsetest väärtustest, tahan ma nautida seksi, tahan inimest, kes on samuti valmis nautima ja seda mitte vähe. Võibolla näitab see minu väiklust ja pseudoprobleemide tekitamist, aga nii see on. Igal juhul olen avatud ja jätkan otsinguid. Äkki kunagi siiski....

steven 15. oktoober 2002, kl 15.32
to kuremari: Sul on õigus, ta ei ole kunagi vahekorras orgasmi saanud, välise stimuleerimisega küll. Kusjuures ise ta on sellega täiesti rahul, ei soovigi rohkemat. Mina aga tahaks teda taevasse viia, kuid see ei ole õnnestunud ja põhjus ei ole minus, võin seda väita tänu eelpool mainitud teisele suhtele.
to Jaanika: ei olegi suuseks absoluutse väärtusega, see on lihtsalt üks asi pikas reas, mis moodustavad terviku. Terviku, kus on veel kirg, tahtmine pakkuda, mitte võtta, flirtimine, rohkem puudutusi jne.

de 15. oktoober 2002, kl 15.33
kulla steven,küsiks hea meelega,et kas sa elad ainult seksi pärast oma naisega?Mina näiteks ei usu,et suudaksin mehega kaua vaid seksi pärast elada,ma ei suudaks üle kuuaja teda isegi tahta kui kirg üle läinud on.mina tunnen seksist rõõmu ja rahuldust kuna mul on õnn jagada seda mehega kes on mulle sõbraks,hingesugulaseks,mõttekaaslaseks,lasteisaks ja mõnusaks kepivennaks.ja isegi siis ei anna alati kätte kui tõesti tuju ega tahtmist pole(ja tema vahest samuti muide)kuid meie liit ja suhe selleall siiani veel kannatanud pole.mõtle kas te ikka tõesti teineteist armastate?kui jah,käige nõustaja juures ära-abi karanteeritud!kui ei pole mõtet üritadagi.

Jaanika 15. oktoober 2002, kl 15.35
Kas seda flirti ja kirge ei olnudki kohe? Või on ajapikku kadunud?

esimene variant - siis ongi nn. külm naine

teine variant - armastust ei ole suudetud hoida.

kirge endas vägisi ei tekita, see kas on või ei ole!

to de 15. oktoober 2002, kl 15.50
garanteeritud

steven to jaanika 15. oktoober 2002, kl 15.50
jah, kui tagasi mõelda, siis sellist flirti ja kirge, nagu ma oleks oodanud ei ole kunagi olnudki. Miks ma siis üldse hakkasin temaga elama, ilmselt noorusest, kui ei osanud veel oodata ega tahta. Alguses oli kõik ju väga ilus, kui veel läbi ja lõhki üksteist ei tuntud, tuli laps, algasid argimured. Nüüd, kui veidi stabiilsem periood on käes ja soovid on läbi elutarkuste konkreetsemateks muutunud, tahaks rohkemat.
to de: Ega siis ainult seksi pärast loomulikult kellegagi koos ei olda, kuid see on minu jaoks väga tähtis ja isegi armastus ei suuda mind sellest kahjuks loobuma panna.
Üldiselt on vist nii, et inimesega tutvumisel on meil teatud ootused tema käitumise, iseloomu jm. osas. Kui need siis ei täitu, peab tõdema, et lihtsalt ei sobi ja kõik.

Jaanika 15. oktoober 2002, kl 15.57
Sel juhul ei ole kirglik naine ja teha ei olegi midagi. Kuigi olen kuulnud, et naised tihtipeale oma seksuaalsuse avastavad peale 30 eluaastat.

Ehk sul on kannatust?!

Mõtle ise! Teistpidine variant ju palju muret tekitavam.

Samas kui teil on ka lapsed, et jätta armastav naine vaid sellepärast et teie seksuaalsus on erinev? ei tea!

Ehk leiad väga seksuaalse naise kes sinuga jällegi muus mõttes ei sobi!

Tytarlaps 15. oktoober 2002, kl 16.02
Aga petad oma naist siis? mina küll ei kujutaks sellist suhet ette? Kuidas te siis ikka kokku jäite? Et lohutasid end aina, et küll ta muutub paremaks? Jeerum, mu sõbrantsid lohutavad end nii. A la küll ta (mees) lõpuks hakkab midagi vastu ka pakkuma.... MIna näiteks petsin oma eksi, sest krooniline rahuldamatus oli ikka jube küll... (Sina igatsed suuseksi ja kirge- meil ei jõudnud ühe kesta 3 minutitki). Läksime lahku ja õigesti tegime.

steven to jaanika 15. oktoober 2002, kl 16.05
ei ole jah kirglik, kuid mina tahaksin, et ta seda oleks. Mida ma siis f...ng tegema pean? Maha jätma, leidma teise naise, alustama uuesti.... ei tea. Tahaks olla lihtsalt õnnelik. Jällegi leiab kinnitust reegel: need, keda meie tahame, ei taha meid ja neid, kes meid tahavad, ei taha meie.

jenni 15. oktoober 2002, kl 16.08
sa tead ju ise väga hästi mida tahad, mõtle siis see ka välja kuidas edasi. Tytarlapse jutt jummala õige. Näljane räägib söögist, kui kõht täis saab kõigele muule ka paremini keskenduda.
Voodis teisele andmine ja ise saamine annab niiii palju jõudu ja energiat, saan aru, et sa terve päeva siin ainult minooris suhtled.

Tytarlaps 15. oktoober 2002, kl 16.14
Steven, aga mida teha siis, kui Sul on nn täisulik naine olemas (no suuseks, kirglik ja selline lihtsalt väga hea naine) ja ikka on vaja kedagi kõrvalt võtta??? See on jama jutt, et mehed petavad ainult siis, kui oma naine külm ja tuim...
Öeldakse küll, et ega kepp nii tähtis olegi kui see hingeline tasakaal. Mõne mehega ei saa aga muud tehagi kui seda va vanainimeste asja, sest pole lihtsalt muud võtta!!!!!!

Soe soovitus: jäta maha. mIs p-sse peab minema, läheb p-sse niikuinii, kas täna või kolmekümne aasta pärast!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!