Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kuidas leida...

Tytarlaps 15. oktoober 2002, kl 16.17
Su jutust jääb mulje, et keegi teine ikka silmapiiril on? Et sina tahad oma naist, aga tema ei taha sind? Või tahad kedagi teist, kes sind ei taha? Ja sind tahab keegi teine, keda sina ise ei taha????:)

Meesterahvas 15. oktoober 2002, kl 16.17
To Steven: Hoidun soovitustest, aga kui viitsid lugeda minu lugu, siis see allpool:

Abiellusin, sexi peaaeegu ei olnudki. Läks aega, aga suudlemistki nimetas ta koera lakkumseks. Ei suudle siiamaani.
Ning aastaid kurtis valude üle. Enam mitte.

Aga läks aega mis läks, rohkem ma ei suutnud ja hakkasin kõrvalt võtma - see päästis kohese lahkumineku. Isegi Arstide juures käisin, et võtku see sexi himu ära - ja sattusin psühhiaatriasse.

Loobusin algatusest. Sest mingi oma probleemiga pinda käia on ka tobe. Onanism ja võõrad naised. Öösiti nutsin ja nutsin oma suutmatuse üle lahendada probleemi.

Ma ei suutnud lahendada põhiküsimust, et kas tuua ohvriks lapsed ja uut otsida või kannatades edasi elada?

Naine sai esimese orgasmi 35a, kui tegin suuga. Enne ei julgenud ta ligi lasta, sest pidi fuih/pähh olema. Mu tütar tajus oma sisemusega minu stressi ja kui kahekesi jäime, siis ta alati kallistas mind. Praegugi tõuseb klomp kurku tunnetades toda hetke, sest see oli nagu ingli puudutus. Sisemuses mõitsin, et mind pole "JUMALA" poolt hüljatud. Aga reaalelus - kurat kui raske.

Aga sexi pole korda saanudki, sest inimesed on erinevad. Ma ei saa talle süüks panna, et ta ei suuda "hüpata kaugust normaalsel tasemel". Nimetaksin seda teatud puudulikkuseks. Sest kõik pole muusikuteks sündinud. Kahju. Oi kui kahju.

Aga 5 aastat tagasi hakkasin talle kallistust õpetama, kus küünarnukid õlgadest kõrgemale tõusevad. See tegi ta natuke avatumaks. Nüüd juba oskab. "kõigest" 5 aastat läks ja + eelnevad pikad mahasurutud tunnetega kooseluaastad.

Ohh, Steven Steven. Iga rakuga tunnen Su õnnetust. Iga rakuga tunnen Su Hinge puhast püüdlust, mis põrkab vastu "seina".
Arvan, et saad asjale pihta, kui mõtled selle "seina" üle. Kus ta asub, kas Sinus või naises, või poliitlises korras või....
Kui asjale pihta saad, saad NÄGIJAKS.

Steven ,Sa ei ole üksi.

steven to tytarlaps 15. oktoober 2002, kl 16.20
tõepoolest ootasin, et midagi muutub, oli ta ju ise niimoodi ka lubanud. Tundub, et olen tõesti pisut sinisilmne, selline asi ikka niisama ei muutu, kui üldse. Lahku jõuab alati minna, olen enne püüdnud asja päästa, sest väike ajalugu juba seljataga, kuid tundub tõesti, et ootused ei kanna vilja. Mis teha.

Kuremari 15. oktoober 2002, kl 16.27
See ,et ta väliselt saab rahulduse pole määrav.Talle lihtsalt tundub nii,et saab!Osav sa võid küll olla ,aga ära unusta sellist tõsiasja,et iga inimene -eriti naine saab orgasmi erinevalt ja sinna viimine ,ning jõudmine on iga indiviidi puhul erinev.Ja sarnaseid inimesi lihtsalt pole!Ja ,et sinna üldse minema saaks hakkata -peavad olema kõik korras kahe inimese vahel-alates suhetest,lõpetades paljude pisiasjadega.

Jaanika 15. oktoober 2002, kl 16.29
Räägi siis naisega. On ju võimalik leida kompromisse!

Ta ei saa sulle lubada, et nüüd päevapealt seksikaks, kirglikuks hakkab kui ta seda ei ole.

Ja oled sa kindel et tema sinult kõik saab mida ta ideaalis oodanud on?

Palju on neid paare kellel kõik klapib. ardan, et neid ei ole palju!

Tuleb rääkida ja püüda mõista! Me oleme ikka need kes oleme ja ei saa olla kellegi unelmad/ideaalid!

steven 15. oktoober 2002, kl 16.38
meesterahvas, ma imetlen Su kannatust. Mul on küll aeg ajalt tunne, et nüüd jooksen niikaua kuni jaksan. Minul ilmselt sellist kannatuset ei ole. Kurb on see, et naised sellest lihtsalt aru ei saa.
tytarlapsele: võin kindlalt väita, et täiusliku lähedase naise korral(sest täiuslikku ei saa keegi), ei mõtleks ma hetkegi kellegi peale, milleks ma peaksin, mul oleks ju siis kõik, mida vajan. Põhimõtteliselt oli see mul teise näol ka juba olemas, kuigi enda lollusest jäi see katki, sellepärast on mul ka väga raske praeguse olukorraga leppida ja latti tagasi lasta.

Jaanika 15. oktoober 2002, kl 16.40
No kuule!
Millest su naine aru ei saa?!
Sellest et tahad et ta oleks kegi teine?!

püüa ise aru saada! ta saab olla ikka see kes on! Sina võid sellega leppida või temaga kooselu lõpetada kui ei sobi, onju!

steven 15. oktoober 2002, kl 16.43
tänan kõiki, kes viitsisid vastata ja probleemi lahata. Pean nüüd lõpetama, sest tööpäev sai läbi. Kui keegi veel tahab nõu anda, siis homme hommikul vaatan üle ja vastan. Tänan veelkord. Päris hea on ennast vahel anonüümselt tühjaks rääkida.

de 15. oktoober 2002, kl 18.08
tunnen sulle tegelikult väga kaasa.jõudu sulle probleemi lahendamisel!

marx 15. oktoober 2002, kl 20.38
Sarnane lugu! Kümme aastat kooselu hakkab täis saama! Ootan pikisilmi seda soovide tasakaalustumist ja onaneerin! Naisele on endiselt 2*nädalas piisav ja 3*palju, minul aga juba piisab korrast päevas + paar korda nädalas veel. 7-8 aastat tagasi oli sooviks 2-3* päevas. Muidugi ma saan aru, et seda oli ja on endiselt palju! Ammu juba ei tülitse selle peale kui naine ei taha! Olen praegu 31 vana. Ka olen teinud mõne abieluvälise episoodi, aga need suhted pole ikka päris nii head!
Soovin sulle kannatust 70-selt tõenäoliselt probleem kadunud!!

raiz 15. oktoober 2002, kl 21.53
steven, meesterahvas marx ja teisedki, mitu elu Teil oma arvates on ?

stella 16. oktoober 2002, kl 10.30
Steven,Sa pole minu mees:)

Sveijk 31 16. oktoober 2002, kl 10.54
Steven, minulgi samad lood kodus. Ma ei viitsi isegi mõelda selle peale enam, kui nõme on kooselu ilma korraliku seksita. Olen rääkinud kui palju, mõista andnud kui palju, proovinud nii ja naa... tulemust ei ole. Samas on muidu klapp ideaalne. Aga intiimelu on alla igasugust arvestust. Võibolla tuleb 2 x kuus ja siis ka sellist ühepoolset kiiret seksi... ja pärast sellist seksi on oi kui nõme ja tühi tunne..., et milleks ma seda üldse tegin. Kui naist ei huvita, siis ei huvita, Mina ei viitsi ka peale käia. Kuigi mingi lahendus tuleb asjale leida. Ja võibolla ei peagi seda otsima, lahendus tuleb ükskord niikuinii.

de 16. oktoober 2002, kl 11.00
nuh,ja tuleb see lahendus lahutuse näol-võtate uue eide,kepite meeleheitlikult paar aastat,siis tulevad lapsed ja jälle prahh,jälle eit ei taha...surnud ring väi mis???

Jaanika 16. oktoober 2002, kl 11.05
Ja sina omalt poolt annad naisele palju?!

Millal sa talle näiteks lilli viisid või ootamatult restorani õhtusöögile. Või üldse üllatasid millegigagi?!

Mehed kipuvad tihtipeale arvama, et kõik on korras kui käiakse tööl, tegeletakse igaüks oma asjadega, kui naine midagi välja pakub, et ehk läheks kinno või kuhugi, noh eks siis lähme jne. jne. jne.

ja siis imestatakse, et oi kuhu kirg on kadunud? Kirge peab toitma ja ka omaltpoolt hoidma. jah naised ja mehed on erinevad, aga seda peavad ka mehed omalt poolt mõistma, mitte ainult naiselt nõudma!

Sveijk 31 16. oktoober 2002, kl 11.12
Kingin lilli, käime tihti käsikäes jalutamas, teatris, koos puhkusel, kodus teen ja toimetan, nii nagu temagi. Meil on koos lõbus ja muidu väga hea. Ta on minu kõige parem ja kallim sõber. Aga seda asja ei ole...

Jux 16. oktoober 2002, kl 11.20
Siin mõnest naiste kommist võib välja lugeda, et mees peaks nagu nahast välja pugema, et natukenegi seksi saada. Kas sek son siis tõesti naistele nagu mingi kaup, et kui mees toob lilli ja kingib midagi muud, siis saab, kui ei too ei saa. Aga kui naine tahab seksida ja mees mitte, mida siis naine peaks mehele kinkima ? Uue auto või muusikakeskuse ? Või aitab ka Tehnika Maailma aastatellimusest.
Seks on ikkagi puhtalt kahe inimese vaheline asi, mis ei tohiks kinni olla mingites asjades, või nende saamises.
Seks on kirg ja tahe teha nii, et oma mehel/ naisel oleks hea ja seeläbi ka endal. Kui see nii oleks, oleks selline liik nagu armukesed ammu välja surnud.

Jaanika 16. oktoober 2002, kl 11.25
Keegi ei pea nahast välja pugema. Naised ja mehed on erinevateks loodud lihtsalt.

Naine seostab seksi armastuse ja romantikaga. kui on pikaajaline suhe kus elatakse päevad läbi oma elu ja vaid õhtul voodis kohtutakse, siis naise armastus ja kirg kipub tahes-tahtmata hääbuma!

Enamik naisi tahab seksi samamoodi nagu mehedki. Aga mitte kui tükitööd vaid kui armastuse ja kire tulemust. Vaid seksuaalse kiire rahulduse saamiseks saab vast igaüks endagagi hakkama.

Suhe oleneb ju paljudest asjadest, mitte ainult seksist.

rahel 16. oktoober 2002, kl 12.07
mulle hetkeks juba tundus, et steven on minu mees , kes pajatab minust, selle vahega, et suuseksi meeldib teha, aga orgastilisusega tapselt samad lood kui steveni naisel...

m / naine 16. oktoober 2002, kl 12.57

kui lahutada ei taha, siis peate lihtsalt mõlemad aja maha võtma ja elate kumbki oma elu. küllap aeg näitab kas leiate veel ühise tee või mitte.

steven 16. oktoober 2002, kl 14.02
lugesin kuskilt, et u. 70% naistest ei saagi vaginaalset orgasmi või peavad selleks trenni tegema. Võibolla sellepärast ongi osad naised külmad, et nad ei ole tõelist orgasmi kunagi saanud ja ei oska seda sellepärast hinnata ega selle poole püüelda. Kui aga puudub isegi tahe ja soov seda saada, siis on küll viletsad lood.
Ja ma ei pea ju iga jumala kord, kui ma tahan midagi saada, teda lilledega üle puistama ja restorani viima, küsimus ei ole üldse selles. Tähelepanu osutame me ju ikka, kes rohkem, kes vähem, aga tahaks et mina ise oleks soovitud ja ihaldatud, mitte lilled või õhtusöök. Juxiga selles suhtes nõus. Olen aru saanud, et kui ikka huvi ei ole, siis ei aita ei lilled, õhtusöök ega öine romantika.

Jaanika 16. oktoober 2002, kl 14.14
Sinu õigus on juxiga nõus olla, ta mees nagu sinagi ja vaatategi oma mätta otsast.

Et naine tunneks kirge ja armastust selleks vajab ta tähelepanu ja hek ka natuke romantikat.

Kui kirg ja armstus on kadunud, siis ehk jah hilja juba 10 aasta pärast, et oi naine ei taha seksida, lilli tooma hakata ja natukenegi omalt poolt andma. Siis ei aita enam jah!

maxina 16. oktoober 2002, kl 14.35
jaa steven...kas siis enne last teil oli seksiga kõik normaalne??
ennem peab ikka koos elama ja alles siis last tegema, sest siis juba raskem lahku minna...

leian, et üldse peab enne radikaalsemate otsuste tegemist elama ca 3a koos!siis saab üldjuhul ikka selgeks, millise inimesega tegu.

Dixi 16. oktoober 2002, kl 14.42
Steven
Ma ei suuda mõista, miks sa elad sellise naisega koos! Kas sa oled tõesti niivõrd vähe atraktiivene, et ei suuda endale armukest leida.

Kuremari 16. oktoober 2002, kl 14.43
Te mehed ärge virisege nii palju-tahab,ei taha!Äratage siis enese vastu uuesti kirg ja huvi oma naiste poolt.Mõelge ,kui palju olete te lihtsalt üksteist puudutanud võõraste juuresolekul.Kallistustest ja suudlemisest ma ei küsigi.Ja kui te seda olete teinudki-siis kas ainult näitamiseks-näitlemiseks.Kui palju te olete üksteisele kas või sügavalt silma vaadanud-kaotades taju ümbritsevatest inimestest ja saginast?Tean,et paljud paarid isegi oma laste ees häbenevad kallistamist!Kirg on nagu lõkketuli,mida tuleb pidevalt tulematerjaliga toita,et seal ennast soojalt ja turvaliselt tunda!Ja need pole lihtsalt sõnad,sest olen seda teinud oma esimese armastusega juba 21 aastat.

Dixi 16. oktoober 2002, kl 14.48

Kuule Kuremari
Ka surm ei võta midagi sealt, kus pole midagi võtta. Loe nende meeste kurtmised uuesti läbi ja ära aja mingit iba.

steven 16. oktoober 2002, kl 14.58
maxina: laps tuli kohe esimesel aastal, ei olnud plaanitud, aga hea meel oli ikkagi. Seks on kogu aeg olnud ühesugune, lihtsalt aja möödudes on minu soovid kasvanud, tema omad aga mitte. Alguses ju selle peale väga ei mõtle, eriti veel noorest peast.
Dixi: ei ole väheatraktiivne, probleeme naiste leidmisega ei ole, kui soovi on. Miks elan koos? Harjumus, stabiilsus, toetus - iseenesest mõttetud põhjused kooseluks. Tundub, et varsti enam ei ela ka.

Kuremari 16. oktoober 2002, kl 15.17
to Dixi Need kurtmised on ikka hirmsad küll!Rohkem nagu nõudmised ühepoolsed!Huvitav!Aga abielluti ju ikka elavatega!Ja ise areneti nii mis kole ja mühin taga,aga seda ei märgatud,et sinu kaaslane tammub paigal.Siis üksteise toetamine arengul ja koosarenemine on lausa utoopia?

krissu 16. oktoober 2002, kl 16.07
to: Steven

Oled sa kindel, et su kaasa on su suurest murest nii teadlik kui ta peaks olema. Ma mõtlen, et võib-olla ta ei tea, et olukord on nii hull, et sa lausa lahkuminekule mõtled. Meil on mehega ka erinevad kvantiteedi soovid, kuid katsume teineteise soovidele vastu tulla. Kui ma saaks teada, et mees on murest murtud, kui ta kord päevas ei saa, siis annab ju miskit välja mõelda. Ma arvan, et kõik on kokkuvõttes siiski tahtmises kinni. Kurb on lihtsalt siis, kui teine pool ei ole aru saanud olukorra tõsidusest ja kui aru saab, siis on juba liiga hilja. Teine asi on siis, kui kaasal puudub tahtmine olukorda parandada, siis pole vist tõesti miskit teha.
Tundub, et sa oled väga tore ja mõislik mees ning tundub, et sa oled valmis üpris paljuks olukorra parandamiseks. Arvan, et kui olukord on juba selline et kaotada pole enam miskit, siis võta oma naisega ette väga tõsine jutuajamine ja võib-olla isegi ühine seksoloogi juurde minek.
See on lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus, sest mina tahaks kindlasti olla olukorrast ja selle tõsidusest teadlik.

Soovin sulle jõudu ja kannatust probleemi lahendamisel!

maxina 16. oktoober 2002, kl 16.32
steven...kirjutad, et sinu huvi on aja möödudes suurenenud, kas siis alguses ei olnudki niii suurt huvi, et nüüd siis suurenenud on?
tavaliselt ollakse algul ikka väägagi seksimaiad...hiljem siis jahtub kel rohkem, kel vähem!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!