Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Jälle väike peenis

Tillu 31. oktoober 2002, kl 11.13
Soovis nüüd teada,kui väikest peenist(kõvalt)olete naised näinud või pruukinud?Ka mehed võivad vastata,aga paljud teist just teiste meeste riistu mõõtnud on.Ühesõnaga teeks väikese uurimuse,et tõestada ,et minul ei ole Eesti väikseim peenis.

Õde 31. oktoober 2002, kl 11.34
mu väikevennal on 4,6 cm, just mõõtsin ära. Aga ta on alles 2 kuune ka nii et äkki kasvab veel...

Tillu 31. oktoober 2002, kl 11.41
Õde,sinu vennast tuleb 30cm mees,aga mine mõõda nüüd isal,onul ja postpuberteetilisel vennal kah ära,aga enne lase ikka korralikult kõvaks ajada.

mees 31. oktoober 2002, kl 11.44
kurat jätke need peenised rahule- väiksemate peenistega tegelastel tekib muidu kompleks ja siis saate jälle siin mõnda vennikest lohutada...

Postiljon 31. oktoober 2002, kl 11.45
no on alles mure... palju huvitavam oleks kui vatupidi, et tõestada et sul ON maailma väiksem peenis.
tegelt mis vahet sääl on peaasi et oskaks ümberkäia :)

sex 31. oktoober 2002, kl 12.23
Noh,mul oli ükskord selline tunne,et olen jäänud kapi alla millele on võti ette jäänud...

njaa 31. oktoober 2002, kl 13.46
nähtud 10cm pikk ja 1,5 diameetriga, täiskasvanud mehel. Kusjuures kahel erineval. Vot see oli liiga väike...

Feliks 31. oktoober 2002, kl 14.00
....mõnel polegi......

takkus ja tuline 31. oktoober 2002, kl 14.10
njaale:

sageli sa siis pikkuse ja ümbermõõdu mõõtmisega tegeled? maamõõtja oled või? Oled vist oma tuppe ka joonlaua ajanud irw

Tillu 31. oktoober 2002, kl 14.19
Njaa vähemalt oskab teaduslikule uuringule teaduslikult vastata.Aga kus siis ülejäänud naised,kes väikseid peeniseid kiruvad ,on.Tahaks ikka nende kurbade kogemuste mõõtmeid.Aga 1,5 läbimõõt onvist minu omast küll väiksem,- milline kergendus.

nana 31. oktoober 2002, kl 14.39
Aga minu meelest suurus loeb, vot!

SalaMander 31. oktoober 2002, kl 15.34
To sex, samad kogemused icc
ja ma arvan ka et siiski loeb, vastasel juhul peab seda kompenseerima väga hea naisega "ümberkäimise oskus".

vip 31. oktoober 2002, kl 15.37
nu 1,5 cm ju puha pliiats, nu natsa on suurem. Nii väikese läbimõõduga riista kindlasti ei ole või siis tõesti 1:miljonist.

Ja enne öelge ikka kust te mõõtma hakkate, irw. Pealt ja alt mõõtes saate ju erinevad mõõdud.

Auh 31. oktoober 2002, kl 15.49
5 cm. paks...vot see on alles imehea

vip 31. oktoober 2002, kl 15.54
auh: äkki oleks 10 vot see maailma tipp?

Suusi 31. oktoober 2002, kl 16.53
vot möötnud kyll ei ole. isegi vaadates olen hoidunud nn vördlemisest, et eelarvamusi ei tekiks. aga kui sees ei seisa oma väiksuse töttu, siis pole midagi teha olnud. on jäänud yle lihtsalt fakti nentida ja teine mees otsida, kui ikkagi selle väikse noksiga asi ei funka!

takkus ja tuline 31. oktoober 2002, kl 19.14
Suusile:
väikest noksi ei ole mõtet tõesti ämbris leotada ;)

eneL 31. oktoober 2002, kl 21.04
Mõõtsin laual oleva presskannu üle. Oli 18cm. Tundub jube kõrge ja mõtlen, et kas tõesti olid meestel presskannu pikkused peenised või mitte. Küsida ka ei julge. Hakka või presskannuga mõõtma...

inimene 31. oktoober 2002, kl 21.31
on olemas küll, ise oman sellist

Suusi 01. november 2002, kl 11.10
tundub kyll. ju siis peangi ikka otsima ainult selliseid mehi, kellega suurius vastavuses on:))

inimene 01. november 2002, kl 11.42
muidugi, kui ainult riista pikkuse järgi hakkad meest valima võid koledasti petta saada
aga kui tahad proovida kuidas selline "isend" töötab siis minu e-mail on ubin3@hot.ee

Suusi 01. november 2002, kl 12.24
IRW.aga thanks mailiaadressi eest anyway.
aga seda suurust hakkan ma vaatama kyll siis, kui mees muus osas vastuvöetav on

inimene 01. november 2002, kl 12.56
:)) no kui tõsine mure siis ju peab keegi abi pakkuma
naiste kohta, muuseas, samad sõnad

elfar 01. november 2002, kl 16.33
enel, see oleks küll hiiglama huvitav vaatepilt kuidas sa presskannuga nokse mõõdad. kõik, kellel puudu jääb, kõrvale!

ilmselt teeb suurem riist mehe eest rohkem tööd ära. MÕNI selline arvab, et ainult riisast piisabki, lükkan paar korda edasi-tagasi ja korras.

Mannc 01. november 2002, kl 17.40
Jälle se riista jutt.Kui mõnel tõesti nii väike on minge meestearsti poole,3cm on võimalik peenist venitada 3 kuu jooxul täiesti reaalselt ilma,et mingeid oppe tegema peax.20 000 pidi vist se venitus seadeldis maxma.

vurle 01. november 2002, kl 19.46
Mul on vastupidine mure: tüdruksõbra esimene mees oli liiga suure riistaga ja tegi talle haiget. Orgasmi ei saanudki. Nüüd kardab kogu aeg ja ei taha sügavale lasta, on krampis. Niiet ei tahagi kõik naised neid suuremaid, Pärast puuga saamist.

ninnu 05. november 2002, kl 12.37
jaajah, mul oli sama mure mis vurle tüdrukulgi... valus oli eelmise mehega ja seksiisu kadus paariks aastaks nagu tina tuhka. väiksema tilliga mehed on raudselt voodis paremad. näevad rohkem vaeva.

Luule 05. november 2002, kl 14.16
Nii suure tilliga voodis old kui väiksega, väiksega oli parem ;) Niiet mehed lõpetage muretsemine, kes vähegi midagi seksist teab, teab ka seda et see suurus ei loe nii palju!

pisinublu 06. november 2002, kl 20.57
kujutage ette romantilist hetke..kuni..mees paljastab oma imepisikese nublu, selle peale purskaks lihtsalt suure häälega naerma:)))

Professor Analworm 20. oktoober 2019, kl 10.23
Pisem tiller mahub aga tagumisse avausse paremini ära. 200%.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!