Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kas 32 on lootusetult vana?

Anastassiia 27. november 2002, kl 16.05
Olen 32-aastane, aga pole veel abielus.Mul on väike tütar (4-ne)Tuttavad noormehed, kes minuealised või pisut vanemad ütlevad, et ainult noor liha on hää, selline 18-20.Kas mul pole üldse siis lootust mehele saada? Pean ennast ilusaks naiseks ja seda on mulle ka öeldud, aga mehed tahavad nooremaid naisi.Miks?

MKL 27. november 2002, kl 16.09
Rumaluke....missugused mehed tahavad nooremaid? Oled parajas eas koikide meeste jaoks!!!

Pez 27. november 2002, kl 16.11
Kallis kaasmaalane Anastassiia:)

Ära nüüd nii meeleheites ka ole!! Sa oled ju noor, ise ütled, et ka veel ilus!:) Mis Sa muretsed? Ja kui mehed, kellega Sa suhtled jahuvad midagi noorest lihast, siis on nad rumalad ja ei tea mis on hea!!! Püüavad lihtsalt varjata oma komplekse selle taha, et sebivad mingeid noori...arvatavasti korralikke mõistusega naisi nad lihtsalt ei saagi, siis eputavad noorte ja rumalate ees...fake
Nii, et ära muretse:) Vastus Sinu küsimusele: ei, ei ole!:)

Päikest:))

nupu 27. november 2002, kl 16.13
ei ole üldse vana, 30ndad on üldse parim aeg naise elus, kõige seksikam veel peale selle. ja ei taha need mehed midagi ainult noori, paljudele meeldivad just vanemad. kui õige tunne ja sobivus on, siis vanus pole probleemiks.
vanem naine teab mida tahab, julgeb olla see kes ta on.

Named 27. november 2002, kl 16.15
mina küll mingit noort tydrukut ei taha.
Üleüldse on nende asjadega siin elus nii et.. küpselt on kõik parem kui toorelt, mingid valed mehed sul ümberringi lihtsalt.

muska 27. november 2002, kl 16.24
Huvitav, mina olen noorematelt meestelt just kuulnud sellist arvamust, et selline üle 30ne ongi hea (voodis hea ja rääkida on ka ikka millestki), nende 18-20 pole midagi peale hakata, liha noor, aga muidu ikka täielik mõttetus. Seega pole vana midagi, vaid äkki veel liiga noor hoopis. Sellised 27-29 aastased ihuvad hammast 38-39ste peale.

max 27. november 2002, kl 16.26
32 pole paha,sellises vanuses naised teavad,mis on hea.Nooremaid võib õllepeale hammustada.

samru 27. november 2002, kl 17.12
to - anastassiia
mina olen jälle mitu korda öelnud, et ei taha 18-20 aastaseid
nad nii noored ja rumalad.
sinu iga on väga hea, võtaks või isegi ära :))))

maias 27. november 2002, kl 17.49
Kolmekümnesed on mmmmm.... parimad! Tõsiselt. 18-20sed on lootusetult infantiilsed.

Feliks 27. november 2002, kl 17.49
liha on värskena tõesti parem...säilib mõnda aega ka külkapis...a siis läheb halvaks. Abikaasaks sobib naca kogenum inime:) LOllid mehed, kes nõndamoodi arvavad..veel lollimad need kes seda välja ütlevad - oma lollust näidates:)irw

Nix 27. november 2002, kl 17.49
no ise 26 ja ainult selles vanuses naisi tahangi!
noorematega see häda, et pole kogemusi piisavalt.
sellises vanuses naised juba teavad mida tahavad:)
niiet ära pabista - anna kuuma!

hm 27. november 2002, kl 18.01
sama siin, ise 26 ja naiste vanuse skaala jääb 24-33. Pea asi kui sa ei hakka ennast haletsema, et oled küll ilus aga keegi sind ei taha- tahetakse küll aga ei jõua sind kogu- aeg selliste mõtetega maapeal hoida!

teadja 27. november 2002, kl 19.48
vanus on petlik,kogemus loeb(kui nüüd neid 26...28 aastaseid maiustajaid lugeda).No olin 17 aastat oma mehe truu naisuke,nyyd 2 aastat vaba naine olnud ja targemaks saanud rohkem,kui selle 17-aastaga kokku.Kabistajatest puudust ei tunneks,aga uuesti ära võtjat on suht keeruline leida
lisaks,et 37 olen

keegitark 27. november 2002, kl 21.01
No kuulge, vaadake "Seksi ja linna", nemad kaugelt üle 30 ja väga tegusad :P

Blondbeib17 27. november 2002, kl 22.32
Mulle kyll löövad kylge 25-35 aastased mehed ja kutsuvad reisima jne.

tore 28. november 2002, kl 00.19
No kuule, keegitark, kino on kino...

tore 28. november 2002, kl 00.23
Blondbeib17 ju oled selleks põhjust andnud ja sellises vanuses meestele oled sa hea suutäis:)Pea endast lugu ja katsu neid pakkumisi mitte vastu võtta. Hiljem tuleb kahetsus ja väga valus:)

Göran Svensson 28. november 2002, kl 00.45
Numisma siukse 18-19 a teeks? 32 parim laks.

vana 28. november 2002, kl 08.30

Siit peegeldub ka vastajate noorus välja. Mis pole halvustamiseks öeldud. Lihtsalt puudub edasine kogemus - kogemused lõpevad oma praeguse vanusega.
Ole üsna rahulik, Anastassija, sinu vanus on pigem noor, kui vana. Naine tahab voodis mängida veel ka palju vanrmas eas, kui terve, siis 65-ni ja rohkemgi (kui ikka vahepeal trenni unarusse ei jäta). 45-aastased on ju - parimates aastates. Aga - kuidas seda oma leida - selleks vist retsepti ei leia, igaühel oma tee. Ja eks see eluke üks loterii ole!

robi 28. november 2002, kl 08.45
Vana Sa küll ei ole, kuid mingid 40-50... mehed otsivad noorekesi. Samal ajal alla 30- sed mehed just Sinuvanuseid.
Kuidas leida õige?
Mina ütleksin, et põgenen kabuhirmus naiste eest, kel silmadest hiilgab selline jahimehe pilk e. üksiku naise, kes on väljas mehe e. saaklooma leidmise peal. Neil kohe karjub iga keharakk "võta mind, mind- ma olen vaba ja sinu jaoks".
Palju köitvamad on naised, kes on iseseisvad, kohati ükskõiksedki, sest nende puhul jääb mulje, et ma ei pea kohe oma vabadusest loobuma.
Kui aeg küps, leitakse Sind nagunii.

elfar 28. november 2002, kl 10.10
to Blondbeib17: ega suga midagi muud ilmselt teha polegi kui reisima kutsuda ja seal karata.

riks 28. november 2002, kl 11.35
20 aastane ei ole ka ikka nii hea alati. Pole sul viga midagi, muidugi peaksid ikka endale kedagi vaatama. Tagumine aeg.

arnan 28. november 2002, kl 13.51
mulle loeb ikka inimene mitte vanus. 20 on ka asjalikke, 32 viimase peale vanus!!!

Vanur 29. november 2002, kl 20.21
Mul just esimesed lapsed üksinda enam- vähem kaela kandma kasvatatud ja nüüd abiellusin sellel aastal uuesti, olen 36!!!
Åra muretse, sa oled täitsa paras, lihtsalt tuleb see õige ära oodata, ja ta leiab su, muuseas ise üles, mitte sina ei pea ise otsima. Seda räägivad paljud

Professor Analworm 20. oktoober 2019, kl 10.36
Anaalseksi jaoks ei ole keegi liiga vana.

Tean juhust, kus isegi surnule... Leinajad asetasid surnu tilli ümber lilli ja keerasid talle taha.

Eelmisele 20. oktoober 2019, kl 18.19
Aga mis sina surnust nussid, surnu pėrses on ju ussid!

Akadeemik Anti Anal 20. oktoober 2019, kl 21.18
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

olen juba 40,aastane vanamees 26. oktoober 2019, kl 06.39
MKL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumaluke....missugused mehed tahavad nooremaid? Ol
> ed parajas eas koikide meeste jaoks!!!
Isegi mõtlen sinule ,,,Oleks minul selline naine ja kingib ka tütre !
Ära jää ootama koju ,,ega sinna ei oska mehed kohale tulla,
Tuleks kuulutada ,kus elate ja millega tegeled ,,,küll siis meest ka saad,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!