Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
pihkulöömine???

M. 20. jaanuar 2004, kl 18.04
kas mehed kellel on naised kodus löövad ka aegajalt pihku?oodatud on meesterahvaste kommentaarid!

heh 20. jaanuar 2004, kl 18.31
minu poiss ei löö, sest ta millegi pärast peab seda imelikuks, aga mu meelest on see täiesti normaalne. löögu kui tahab. võib-olla pole tal vajadust, kuna seksime tihti.

Mauno 20. jaanuar 2004, kl 18.52
Sõltub mehest,veelgi rohkem naisest.Kui mehel on armukesed siis ei.Kui on aktiivne naine samuti ei .Kui ei ole armukest ja naisel on kliimaks ning omatakse ühisvara,mees mängust ei lahku siis ei ole varianti.Olen sageli kuulnud ,et on moes naine surab vibraga või on teine täkk juures kes pumpab naist sellisel juhul oma mees suures kiimas vaatemängust paneb pihku.

nähtus 20. jaanuar 2004, kl 19.21
soovitan sellest ennast igaljuhul välja harjutada -tagajärjed on väga erinevad,ei midagi head peale hetkenaudingu

Jahah 20. jaanuar 2004, kl 20.13
Statistika väidab, et 96% meestest paneb pihku ja need ülejäänud 4% valetavad.

jaan 20. jaanuar 2004, kl 21.23
mina ütlen ausalt,kuna olen siin anonüümselt.Mina peksan mitu korda vahest päevas pihku.Kuna mul pole kindlat partnerit.

kodune 20. jaanuar 2004, kl 23.11
Kusjuures oman suhet, aga sellest hoolimata panen vähemalt 2x päevas pihku, sageli rohkem, oleneb vaimsest ja füüsilisest tasandist. Olen seda juba aastaid teinud ja ka minu partner ei pea seda imelikuks. Talle vahest meeldib vaadata kui ma tema nähes end rahuldan.

günekoloog Ervin 21. jaanuar 2004, kl 10.10
ebanormaalne on see
kui mõni mees väidab,
et pole kunagi masturbeerinud

kui mitu korda päevas pole oluline,
peaast, et valusaks ei lähe

naiste kõrvalt võib(tehaksegi)
seda ka vabalt teha

:)

Vä? 21. jaanuar 2004, kl 17.19
huvitav, ma tunnen üht meest,kes TÕESTI ei ole pihku peksnud(noor)
Mingi täiesti ebanormaalne inimene siis...

irw 21. jaanuar 2004, kl 17.31
Minu mees peab neid imelikuks, kel on naine, aga ei kasuta teda.

akkab pihta 22. jaanuar 2004, kl 10.49

ma pole ka ennast sealt kunagi katsunud fUihh kui pähh
ma ei saa aru kuidas inimesed suuseksi teevad lausa rõve

ja oma naisel ma ka ei lase endal suhu võtta, alguses tahtis
küll, aga kuidas ma teda siis pärast suudlen?

ja mida lapsed peavad arvama kui seda nüüd televiisorist
normaalsel ajal näidatakse??

mees 25. oktoober 2019, kl 21.58
Pole olemas sellist meest,kes seda ei teeks! Sama,nagu,kui tahad syya ja sööd!!!

Lähete Meestearstile 26. oktoober 2019, kl 06.27
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole olemas sellist meest,kes seda ei teeks! Sama,
> nagu,kui tahad syya ja sööd!!!
SIIS ulatab ilus õde sperma topsikese ! See toimus Tartu Maarjamõisa polikliinikus
Mees läheb Wc --ja peab sperma sinna uuringuks andma,
Siis on ka ajakirjad naiste piltidega ,,et mees mõtleks just selle alasti naisele!
Ja uskuge võõras kohas löödki sperma topsi --üpris kiiresti ;;
Isegi õdede abi polnud vaja !

lahendus 26. oktoober 2019, kl 16.43
100% on pannud pihku.kusagile pead oma sperma panema kui sinus seda tekitatakse.ja kui ei ole naist,kes rahuldab,otsitakse uus.sellepärast ongi idamaades mehel 7... naist

Vihje 26. oktoober 2019, kl 23.28

Arusaajad 26. oktoober 2019, kl 23.50
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Ei saa te midagi aru, lollikesed 27. oktoober 2019, kl 20.19
Hoopis 8===D + (.) = (O) ja mõnu on taevani.

Targad 27. oktoober 2019, kl 21.25
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!