Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
MIKS TE mehed ei taha keelekat teha?

Miina 29. märts 2004, kl 16.01
Olen oma mehega juba üle 8 aasta koos olnud, kuid keelekat on teinud ta vaid 2 korda! Olen oma soovist talle teada andnud mitmeid kordi, kuid loobumise põhjuseks on toonud, et keel väsib ära!? Mina talle teen päris tihti suuseksi. Ärge mõelge, et asi on hügieenis - olen igati hoolitsetud. Kas asi võib olla milleskis muus ?( - või on ta lihtsalt laisk)

Haista 29. märts 2004, kl 16.06
asi psüholoogilne, nimelt hakkad ette kujutama, et toimub ju urineerimine sealt ja sellest piisab, endal oli ka vahel selline tunne.............MA ÜTLEN SEKSIDES EI TOHI MÕELDA !!! irw

mees 29. märts 2004, kl 16.08
Asi ei pruugi olla hügieenis. Mina teen keelekat hea meelega, aga ühe partneri puhul see eriti ei istunud ja sel põhjusel talle seda ka ei teinud. Põhjus oli vulva lõhnas, kuigi olime just dushi alt tulnud. Muidugi võib põhjuseks olla ka see, et mehele on lihtsalt vastumeelne suu ja keelega su häbet puudutada.

Tegelikult 29. märts 2004, kl 16.12
ei sobiks ju naist suudeldagi, sest vahel ta oksendab sellest august! Aga ega suudeldeski ei tohi mõelda vist?

Arnold 29. märts 2004, kl 16.18
Kui ikka suu haiseb, ega ei suudle küll...

mies 29. märts 2004, kl 16.23
miks on nii, et enne kui hakkad naisele suuseksi tegema, katsub ta ennast alt ja siis nuusutab kätt (ikka nii, et mees ei märkaks) ja pärast suuseksi tegemist ei taha naine suudelda...
muide, naine on just dushi all käinud...

haiseb ju, ja limane on, jöäkk...

N. 29. märts 2004, kl 16.58
on ikka tsirkus küll siin täielik.arvan et kui naine haiseb sealt kohast,aga on pestud järelikult on mingi haigus kallal.kasvõi see tavaline tupeseen ja ega see lõhn siis kõige parem just ei ole küll.head limpsimist!!!

Rudolf 29. märts 2004, kl 16.58
Asi on selles et enamus mehi heeringat ei söö, sest neile ei meeldi see lõhn....kas on veel küs
Mehed teevad ennem isegi pepule keelekat
Kakanaator peab ainult puhas olema, kui junnilõikaja on puhas saab ka keele külla...

Pupe 29. märts 2004, kl 16.59
Mul mees just keelekat tahabki ja liiga palju...minule see aga mõnu eriti ei paku, isegi näpukas on parem, sest keelega ta ei leia seda punkti kunagi üles. Kuid saan aru et teda ennast erutab see ja lasen tal teha. Ise alati enne pesnud...äkki on mehele su loomuliku ihumahla lõhn/maitse vastumeelne?
Aga miks? Küsi tema käest ja otse! Asjad tuleb sirgeks rääkida, ka kõige intiimsemad!

sexsoraator 29. märts 2004, kl 17.18
Tee mehega kindel kaup, kont kondi vastu.Parim on koera ,kassi olemasole.Nühi tutt vorstiga ja las loom noolib.

( Y ) 29. märts 2004, kl 17.50
Kui mees ei soovi, tähendab, lõhnad ei sobi. Kui halb lõhn, siis vaja arsti käest paar kuulikest ,ja asi jälle korras. Imelik, et mees mõtleb, et sealt urineeritakse jne, aga mehele endale meeldib ju küll kui naine pissipulka suhu võtab. Ei, kui üks või teine ei soovi, siis ikka täielikku sobivust pole ja pole mõtet vägisi otsida.

mait 29. märts 2004, kl 18.02
Räägite siin küll igasuguseid põhjuseid, asjalikud ka tegelikult need, aga mees olevat öelnud, et tal keel väsib ära. Aga äkki ei valetanudki? Mulle isiklikult meeldib oma naisele keelekat teha, kui teinekord on tõesti keel päris väsinud, kuid see ei saa ju veel takistuseks, kui mõelda, millist mõnu see naisele pakub (keelekas).

K. 29. märts 2004, kl 19.04
Minu mees teeb kyll hea meelega :)

hmm 29. märts 2004, kl 21.03
äkki oled sa sealt liiga karvane?

Õu mai gaad 29. märts 2004, kl 21.12
Kus kuradist te selliseid mehi välja tõmbate. Aga nigu kuulnud olen igaüks saab nii nagu ära on teeninud. Ise lakun mõnuga ja imejast ei tunne ka puudust. Täiega, lakun mahlad jooksma ja imetakse kotid tilgatumaks. Tsurr

õnne seen 29. märts 2004, kl 21.17
aga mulle ei meeldigi, kui keelega nühib, mulle meeldib kui suudleb ja imeb. ja keelega VAID natukese kaasa aitab.
õnneks minu mees ei ole peps, talle kohe lausa meeldib seda teha.

markus 29. märts 2004, kl 21.43
aga vöib-olla vötad sa oma mehel valesti suhu.ja sestap ei tahagi mees sulle teha?

jah 29. märts 2004, kl 22.01
kusjuures olen tähele pand ja...et kui naine suhu võtta ei taha on kohe @!#$ naine aga ega mehed alati ise ka just lakkuma ei kipu!

;) 29. märts 2004, kl 23.00
minu mees mulle teeb, super!

ketu 29. märts 2004, kl 23.07
äkki ta vajab sinu julgustamist ja natuke abistamist?
väike vei teeb ka natuke vabamaks

Koiott 30. märts 2004, kl 09.55
Ma arvan, et see on lihtsalt egoism.

mina siin 30. märts 2004, kl 10.03
Küsi ilusti mis probleem on. See, et keel ära väsib peaks küll bullshit olema. Mina olen oma tüdrukule 3h järjest keelekat teinud ja oleks soovi korral veel jätkanud. Olen muidu ka kõva jutumees, võibolla sellepärast ei väsigi keel ära :)
Kui naine pestud, raseeritud ja kasitud ning haigusi ei esine siis peaks ju igati ok olema. Mingid uriini jne jutud on lollid jutud. Minule vähemalt meeldib ja on erutav ka.

Mina pole küll naist kohanud, kes enne keelekat end katsuks ja kontrolliks oma keha lõhna. Nii mees kui naine peavad ikka mõlemad pidevalt kasitud ja hoolitsetud olema. Muidu ei tule ju tavalisest seksistki asja, rääkimata siis suuseksist.

keegi 30. märts 2004, kl 12.37
Aga naised on meeste kehavedelikke ju samuti n]us alla neelama.

naine 30. märts 2004, kl 13.15
kui oled pestud,siis pole mingeid kehavedelikke. ainuke mis on ,sees on erutuse vedelik,aga see on maitsetu. ja meestel tuleb kah riistast vahest erutusega mingi tilk välja,selline libe värk tekkib siis.

m 24 30. märts 2004, kl 13.46
Uriiniga maiustaja ka kiidab oma tegevust ja imestab, miks teised seda ei tee. Aga teised hoopis sõimavad teda.
Sama lugu on minetiga, igaühele pole lihtsalt vastuvõetav. Ja need kes seda naudivad, võiksid juba mõista, et mõnele on see tegevus ebameeldiv.

njeha 30. märts 2004, kl 15.12
kle, kui suguelund pestud ja puhas, siis pole vahet, kas lakud kurki või munnni või sööd vitttu või nahkkinnast ;)
uriini joomine on.... pehmelt öeldes kinky. vali võrdlusi m24

idol 30. märts 2004, kl 18.42
aga kinkyd asjad on ju nii lõbusad:P;;) ma praegu lugesin neid kommentaare ja nautisin kohe täiega. eesti keel (igas mõttes) on niiii lahe ja siin kommijad kasutavad lahedalt mitmekesiseid väljendeid. nauding oli... yummmm... aitähh naeratuse eest, mis te mu näolapile tõite.

Josefiina 30. märts 2004, kl 19.49
markus,
just, võib-olla võtab valesti suhu...iciciccc...vale otsa tahtsid öelda või...iciciccc...see võib tõesti probleem olla...

gusti 30. märts 2004, kl 20.24
kui naine meeldiv on...mitte mingi paks haisev mära,annab keelkat teha küll.Ka pärakuaugule teen ma hea meelega keelekülastusi.Nii,et teema autorile:saame tuttavaks ja näitan sulle,milleks olen võimeline!

mitte keegi 31. märts 2004, kl 12.56
.....keel tahab kindlapeale treenimist,püüa ise praegu,keel suust väljas,seda kiiresti liigutada,ega keelekas pole ainult "jäätise limpsimine"....Keelgi on lihased.....to mina siin:on kindla peale 3h a la "jäätist limpsinud",ärgu tulgu kekkama.Treenitud keeleomanikult olen kuulnud isegi sellist väljendit:jõuan keelega puid kanda....
Mis puutub " lõhnadesse",siis naistel on see asi kuukäiguline.Nii et kuu lõpus on tõesti ebameeldivam lõhn ka äsja pestuna!.Lõhna järgi ütleb asjaga natuke rohkem kursis olija, kas ovulatsioon on toimunud...enne " päevi" läheb lõhn "hapuks"....peale päevi on hästi puhas....Samuti on idamaade asjatundjad liigitanud naisi nende ihumahlade lõhnade järgi....ma täpselt ei mäleta...mingi ca 6 grupiks....neid iseloomustati enamasti mingi lille lõhnaga.....ja lõhnatüüpi samastati siis mingite iseloomujoontega....vat nii palju siis nendest kõige intiimsematest lõhnadest......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!