Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Autoseiklus.

Elfryda. 28. aprill 2004, kl 08.31
Hääletasin Pärnust- Tallinna suunas,peatus mingi auto ja istusin sisse.Autos oli kolm lõbusat selli kes nüüd koos minuga edasi rallis.Mul oli veits kiire kuna mind ootas Tallinnas tulevane mees.Kahe päeva pärast ma abiellun.Käisin Pärnus pulmakleidi järel.Märjamaal tangitud,söödud kihutasime edasi.Poiss minu kõrval tagaistmel triikis mu vasakut põlve pidevalt ja kõik tegid igasugu vihjeid.Lõpuks auto pidurdas ja keeras metsateele kuna härrad otsustasid vett visata.Tegime suitsu ja teine noormees istus teise ukse kaudu minu kõrvale.Poistel oli hea vein.Vein joodud näpiti mind igast kohast.Autojuht oli seni mättale teki laotanud ja poisid tirisid mu tekile.Nüüd olin üksi kolme vastu.Peagi olin selili ja alasti.Oli tuulevaikne ja päiksest palav.Koos kevadise linnulauluga võtsid nad mind kolmekesi.Tallinnasse jõudes ja oma noormehega kohtudes tilkusin veel kergelt spermalaadungist mis nad minusse jätsid.Sain toreda seksikogemuse ja võin nüüd abielluda.

ritt 28. aprill 2004, kl 08.47
Noh, hommikul vara pole tööd teha et siukesi jutukesi välja mõtled. Booring.

Elfryda 28. aprill 2004, kl 08.49
Päeva tuleb ju lõbusalt alustada, siis on kogu päev OK.

muie 28. aprill 2004, kl 08.54
no oled sina alles @!#$. paras kui koos selle sperma laadungiga ka möne mönusa suguhaiguse said. vaene mees kes su naiseks vötab. aga arvatavasti sa mötlesid selle loo välja. vastasel juhul oled töeline mörd.

Elfryda. 28. aprill 2004, kl 08.59
Miks kohe mõrd.Kogus ja suhte aeg on võrdne.Oleks üks mees ja üks tund,samas seitse meest ja üks tund.Aeg on ju sama.

maria 28. aprill 2004, kl 09.26
on see sinu jaoks siis voodimure või autoseiklus? vaene mees- või mida tema samal ajal tegi? paras sulle kui ta ka samalajal kuskil tilgutamas käis! lita. ja peale abiellumist ka tilgutama pidevalt käib. selle oled oma toreda kogemusega ära teeninud ja edaspidi anna ikka teada meile ka om seebist.

plaaaaaah 28. aprill 2004, kl 10.22
Masendav. Pane ennast põlema. Isegi kui see on väljamõeldis, isegi siis oled ilge... Suht haige fantaasia. p..sse ma ei viitsi isegi vängeid sõnu loopima hakata.

Amadeus 28. aprill 2004, kl 10.35
Et siis hääletasid tee ääres, pulmakleit üle õla?
Hmmmm....... "käisin pulmakleidi järel"? Oli nii ju?
Libajutt mu meelest.
@!#$....

Elfryda. 28. aprill 2004, kl 10.56
Pärnus Rüütli tänaval on suurim valik pulmakleite,ja ise ma elan ka Pärnus.Miks peaks Tallinnast poole kallimalt ostma?

Helgi 28. aprill 2004, kl 11.00
On naisi kes ringi ei tõmba,vaevalt.Mis siis kui nõnda oligi.

Hoorajääger 28. aprill 2004, kl 12.02
Tegelikult olen seda lugu mingist vanemas Maaja lehest isegi lugenud.Nii et see lugu pole ilmselt juhtunud Elfrydaga.

vahet pole 28. aprill 2004, kl 14.25
hea lugu ja vahva tüdruk sellegi poolest. a muidu tasub siiski selliste vendadega ettevaatlik olla mõni on läinud ja jäänudki hääletama....kahjuks

oehh 28. aprill 2004, kl 14.39
Vaevalt jah , et hääletasid pulmakleit üle õla, sest pulmakleit pole närts mida võid toppida spordikotti.
Tulevane mees ootas sind, ei tea kas bussijaamas, või Pärnu mnt alguses kusagil, ka natuke naeruväärne.
Tilkusid spermast, kas sa kullake ei tea, et needsamused poisid võisid haigusekandjad olla, minu arust see pole üldse naljakas.
Eks see ole hea unelm sul või unenägu aga mul sulle soovitus ära seda reaalis tee.......

Kaisa 29. aprill 2004, kl 23.20
Ja kus su voodimure on, inimene?

Läbisin Saksamaa pepuralli ja jäin kolmandaks 24. august 2019, kl 22.39
Viimasel, 40-minutilisel katsel käis kõva pauk ja viskas kummi maha.

Korralduskomitee 25. august 2019, kl 01.06
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Peṕuralli kaardilugeja 25. august 2019, kl 03.44
Oli äge minek ikka. Kuuenda käiguga siittarisse lennata on vohoo....

Rallimehed 25. august 2019, kl 03.58
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Rallivõistluse võitja 26. august 2019, kl 02.23
Kadedad, jah, et mina kõige enne kena augu juurde jõudsin. Muidugi hakkavad siis maha tegema.

Rahvusvaheline ralliföderatsioon 26. august 2019, kl 02.27

páśárallipederatsioon 28. august 2019, kl 15.27
Ära jaura. Teil enamus rallimehi on oma kaardilugejatega anaalvahekorras.

Rallimehed & kaardilugejad 28. august 2019, kl 16.12

rallivõistluse korraldaja 29. august 2019, kl 01.58
Ei ole mu võistlusel ühtki sellist rallimeest nagu eelmises postituses. Kõik kimavad ja kimamise pausidel panevad 11 ṕéŕśé.

Ralli korralduskomitee 29. august 2019, kl 02.02

Bardakk 29. august 2019, kl 22.40
Aga miks neid rallisid siis tehakse, kui ei suudeta osalejate anaalsuhteid kontrolli all hoida?

Darbakk 29. august 2019, kl 22.53
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed. Nii et sihukesi suhteid polegi.:-)

Kas Kõik poisid --lasid sinule sisse ? 30. august 2019, kl 13.08
Elfryda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päeva tuleb ju lõbusalt alustada, siis on kogu päe
> v OK.
JA SEE POISTE SPERMA Tilkus jalgevahelt alla --Kui oma tulevase Laste isaga kohtusid ?
AGA nüüd 9. kuud hiljem ---Oled juba abielus JA ootad ka lapse sündi !
AGA JUBA neid NÄITEID ELUST ON :::: KES NÜÜD SEE ÕIGE LAPSE ISAKE PEAKS OLEMA ---NELI MEEST LASID KÕIK SISSE ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!