Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kuidas meest tagasi võita

õnnetu naine 20. jaanuar 2005, kl 14.31
selline kurb lugu siis: mind jäeti maha, koos elasime üle kolme a. probleeme meil jagus aga saime alati kõigest üle. ja nüüd tal viskas üle, see tuli nii ootamatult. u. meil ei ole koos tuleviku, ja ma olen nii ettearvamatu ja närvitsen tema kallal jne. jäi meil siis selline jutt et senikaua kuni ma koolis käin elan siin, ehk 4 kuud, temaga ühe katuse all, maksma ei pea, süüa ostan ise. ja eile veel ütlesin et kavatsen temaga ühes toas edasi magada, täna sain aru et tegin valesti ning kolin tema venna tuppa. mida siis teha kallid naised? soovitage, jagage kogemusi. kuidas käituda? ma ei taha lahku minna, armastan teda endiselt ja tean et ka tema mind. mõtlesin et sõidan täna vanemate juurde paariks päevaks annan talle rahu. oleks ju õige?

jep 20. jaanuar 2005, kl 14.35
Jep, ma arvan küll..ja õhtul võid talle armsa sõnumi saata, äkki tuleb järgi sulle? :))

jah 20. jaanuar 2005, kl 14.36
mis läind see läind, hakka oma elu elama, suhtle sõpradega, käi väljas, kui tahab tuleb ise tagasi, kui ei taha ei tule mingi moosimise peale.

m23 20. jaanuar 2005, kl 14.50
k6ik saab korda, aga s6numi saada homme. Täna on veel vara.

keli 20. jaanuar 2005, kl 14.59
vanemate juurde sõitmine on mõistlik, kuid sms ära veel saada küll, lase olla, kõige halvem on see kui muutud pealetükkivaks, kui ta tahab sinust rahu, siis tahab ka su sõnumitest, lase tal olla ja ära torgi, küll ta maha rahuneb

faafaafaa 20. jaanuar 2005, kl 15.18
mul oli ka kunagi naine, igavene närvihaige ja samuti ettearvamatu... no ei taha tagasi, otsustasin, et mulle meeldib rahulik elu mitte igapäevane tõmblemine ja kaklemine. never ei võta enam oma tsikki tagasi... et vaata ja räägi taga asjad sirgeks ja tõmba lesta, kui oled tal juhtme totaalselt kokku ajanud. seal ei päästa midagi.

neiu 20. jaanuar 2005, kl 16.16
kas oled kindel, et ta sind armastab veel, kui tahab lahku minna?!

Aga soovitus sulle on see jah, et lase tal olla ja mõtelda, ole nagu sõber, intiimsusteni ära mine, ise ära kaela hüppa, ole eemal temast, ükskõiksem.
See nagu tõmbab mehi... ja kui see aitab, siis aitab.

Karukell 20. jaanuar 2005, kl 16.24
neiuga sama meelt. Tegele oma asjadega ning ära üldse enam mehe vastu huvi ilmuta kuid ära ole ka ebaviisakas lihtsalt "eemalviibiv". Ja täna taevast, et sind kohe lageda taevaalla ei visatud.

Ka sarnases situatsioonis olnu 20. jaanuar 2005, kl 18.50
OH KUI TUTTAV OLUKORD!!! Olen ise täpselt sarnases situatsioonis olnud. MInu mees on süüdistanud mind ka ootamatustes, närvilisuses, pretensioonikuses jne, jne... On mitu korda väidetavalt tõsiselt tahtnud lahku minna jne, jne. Oma pikaajalised kogemused (7.a) on näidanud, et kõige targem on alustada tüli lahendamist (isegi juhul kui tulemuseks on tõesti ka lahkuminek) asjade LAHTI RÄÄKIMISEST. Kõnelused, kus üksteist vaid süüdimatult süüdistatakse ja 100% ainult iseennast ja oma tundeid õigustatakse, ei vii mitte kuhugi. Sellistes mõistlikes kõnelustes tuleb olla valmis tunnistada omaenda vigu! See on sageli asja lahenduse üks tuum ja ka paratamatu ebameeldivus. Kellele ikka meeldib tunnistada oma vigu!? Aga kui ei tunnistata oma vigu, ei ole võimalik ka nendest õppida! Paratamatult teeme suhetes (käitumis)vigu.

Arvatavasti oled sinagi teinud/öelnud mõttetuid/haavavaid asju. Vastasel juhul ei oleks su poisil sind milleski süüdistada. (Kui ta just täielik idioot ei ole, mis sinust enam ei sõltuks niikuinii).

Istu oma poisiga rahulikult maha ja katsuge asjad selgeks rääkida. Uuri täpsemalt välja, mis teda häirib ja millist käitumist ta sinult ootab. Tee sina talle omakorda selgeks, mida sina ootad temalt ja kuidas sina tema erinevaid käitumisviise tõlgendad. Võite üksteisest ja oma tõlgendustest ootamatuid asju teada saada!

MIna ei andnud alla oma poisiga kui mul sellised probleemid olid. Mis minust ei sõltunud niikuinii, seda ma ka teha ei saanud. Tegin seda, mis suutsin ja olen suutnud oma suhte päästa!

MIs puudutab teise tuppa kolimist, siis ära seda mitte mingil juhul tee! See ei tähenda seda, et sa oleksid talle pealetükkiv, aga naisena ära kaota seksuaalsidet mehega! Jah, me naised teame, et mehed ei ole meiega ainult seksi pärast, aga samas ilma selleta ei ole neil ka mõtet meiega olla! Ühes toas olemine annab ikka võimaluse leplikuks taasleidmiseks. Ära kolides vaid nõrgendad tekkinud sidemeid.

Paaripäevane vanemate juuresolek võib olla mõistlik kui tunned, et nii on targem.

MIs puutub suhete esimestesse aastatesse, siis need ongi inimeste "üksteise katsetuste aastad". Tehakse selgeks üksteise "piirid", mida tohib ja ei tohi. Milline inimene sinu partner ja sa ka ise oled.

Mina enam ammu ei tülitse oma poisiga. Oleme need tülid juba ära kakelnud. (Ehkki, meil käisid need "piiride" otsimised veel isegi 5. aastal!) Ja kui jälle miski ootamatult üles kerkib, siis püüan rahulikult asja seedida, kas viga võis ka minus ehk olla. Rahulik rääkimine on alalti aidanud. Mulle tulid ka tookord täiesti ootamatult ettepanekud lahku minna tema poolt. Mehena ta ei rääkinud mulle kahtlustest, vaid ütles välja "mõttetoodangu lõpp-produkti" - minna lahku. Mehed ütlevad asju välja siis kui nad on mingile seisukohale jõudnud, mitte siis kui nad veel omakeskis asja üle arutlevad. Täna ei ole me lahus, sest armastasime teineteist. See andis mulle jõudu pingutada suhte nimel. Miks küll arvatakse, et suhted on erinevad teistest asjadest? Et kõiges muus tuleb tulemuse nimel pingutada, aga inimsuhetes ei pea, et see peaks ideaalsena "käte vahele voolama"? Ei pea, ega saagi! Ka selle nimel tuleb tööd teha!

Kui sind su poiss huvitab, siis ära anna alla! Olen hakanud aastate jooksul mõistma, et väga palju siiski sõltub suhetes just naisest, mitte nii palju mehest, kuigi me TAHAKSIME VÄGA-VÄGA arvata, et see kõik peab olema 50% ja 50%! Ja see ei tähenda kusjuures seda, et mees on siis tossike! "Armastus on eelkõige naises!", olen hakanud mõistma selle ütluse tähendust. Juba vanas hiinas oli vist vanasõna, et mees on perekonna pea aga naine kael, mis seda keerab.

Ja sa keera seda kaela sinna, kuhu nüüd tarvis. Mis sinust ei sõltu, neid asju sa niikuinii muuta ei saa! Katsu asjade nimel ikka pingutada enne kui alla annad! Jutt, et sul ei ole seal enam midagi päästa, ei pea küll ilmtingimata tõele vastama! Ära loe nende mõttetute meeste kommentaare!

Alusta siis rahulikust konstruktiivsest vestlusest poisiga! (NB! Leia vestluseks samuti sobiv AEG ja KOHT ning S-A-M-U-T-I sobiv AEG ja KOHT selle vestluse PALUMISEKS/ETTEPANEKUKS!!! Ja kui esimene kord ei õnnestu see vestluse asi, siis püüa uuesti! Minul kulus mõne probleemi lahendamiseks vähemalt 5 x korda palumist ja vestluse katsetust enne kui õnnestus lõpuks Edasiviiv Kontruktiivne Vestlus)

Edu Sulle!!!

neiu eva 21. jaanuar 2005, kl 01.52
mina ütleks selle peale oma kogemustest, et algul ei tasuks ka kohe asju selgeks rääkima hakata, see ei vii kuhugi ainult õhutab närvilisust ja üksteisele pinda käimist. mine kõigepealt maale ja las asi rahuneb, samad sõnad et meestele meeldib kui neid vahel ükskõiksusega koheldakse, siis hakkavad ise hoopis rohkem vaeva nägema ja lepitust otsima. väike distants teeb head. las asi rahuneb ja siis rääkige asjad selgeks.
loodan et kõik saab korda

faafaafaa 21. jaanuar 2005, kl 10.46
to Ka sarnases situatsioonis olnu: kes siin mõttetu mees on? nagu sa räägid, mehed räägivad asja lõpp-produktist. ja nagu sa räägid, naises on armastus ja probleemid on alatihti naises, mitte mõlemas võrdselt 50%-50%.... seega, kui mees ütleb, et närvihaiged tuleb seenele saata, sest seal ei päästa midagi (mees ei päästa, kui naine ei taha!) siis nii ongi ju.

kui õnnetu naine kurdab siin, et mees peab teda närvihaigeks ja ettearvamatuks, siis mina loen selle asja naise miinuseks - olen tõotanud ennast mitte taolistesse idiootsetesse probleemidesse mässida ja oma närve keeruliste inimestega rikkuda. ja öeldes, et kõik närvihaiged tuleb @!#$ saata, siis nii ongi. ütlen seda ka õnnetule naisele, et kohale jõuaks. keegi ei taha rasket inimest! püüa olla normaalne ja tore ja turvaline (sama mida mehelt nõutakse) ja siis on probleeme vähem.

Uskumatu 21. jaanuar 2005, kl 11.27
Ma ei taha lahku minna, armastan teda endiselt ja tean et ka tema mind.

Kas on veel lollimat ja naiivsemat avaldust? Ma saan aru, et sina teda armastad, aga tema sind? Ja sa tead seda? Gaad dämmit, mehed ei lõpeta suhteid naistega suurest armastusest! Kui palju olen ma sellist lauset naistelt kuulnud, kui palju nad on pärast üksi nutnud ja masendanud, kui palju on nende mehed samal ajal ükskõikselt ringi lasknud. Liigu edasi!!!

Ka sarnases situatsioonis olnu 21. jaanuar 2005, kl 14.33
To fafafaale: vot seda ma nüüd küll ei öelnud, et naises vbl probleeme rohkem oleks. Sellest 50% ja 50% saime erinevalt aru. Aga ei mõtet enam sellesse teemasse laskuda... Kisuks pikaks...

Aga jah, eks ma sellele vihjasin ka, et probleem võis olla suuresti just õnnetus neius. Aga üks võimalus asju päästa ongi alustada oma vigade tunnistamisest.

Mimm 23. jaanuar 2005, kl 14.53
ta ei armasta sind. kui ta ütleb, et teil ei ole tulevikku, siis nii see ka on. kui sul õnnestubki ta (ajutiselt) tagasi saada, siis sa pead sellega arvestama, et varem või hiljem lõpeb see suhe ikkagi. ta võib ju praegu vaadata, et sa nagunii elad tema juures ja mugavam on sind panna, kui kedagi uut otsima hakata. kui ta ütleb, et teie suhtel pole tulevikku, siis mõtleb ta sellega seda, et sina ei ole tema jaoks "see õige". ta ei taha sinuga abielluda ega peret luua, ta võib sinuga vaid ajaviiteks olla. sa ei ole selline naine, nagu ta endale tahaks. tihti hakkavad naised sellises olukorras, kus neile tundub, et suhe hakkab käest libisema, enda tagalat kindlustada, jäävad "kogemata" rasedaks jne. selle tulemuseks on vaid see, et nad jäävad lapsega üksi. kui sa mehele ei meeldi, ei saa sa seda kuidagi muuta. sa ei saa muuta oma iseloomu ja temperamenti. lepi sellega ja ela edasi.

rodric camela 14. september 2019, kl 23.01
See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number: +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...
(1) Sa tahad oma endist tagasi.
(2) Soovite saada oma ametikohas edutamist.
(3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind.
(4) Sa tahad last.
(5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid.
(6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma.
(7) Vajate vaimset abi.
(8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada.
(9) Lõpetage lahutus.
(10) Raha rituaalide kutsumine.
(11) Võida valimised.

uurakile 15. september 2019, kl 16.07
Mehe tagasivõitmiseks tuleb näidata talle ṕéŕśét ja lasta tal oma tüübel sellesse toppida.

ilekuura 15. september 2019, kl 16.10
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

felicia 21. november 2019, kl 05.29
Olin väga üllatunud, kui kubala andis mu abikaasa mulle tagasi, kelle kaotasin teisele naisele. Pöördusin Kubala templisse tema e-posti aadressil priestkubala@gmail.com, kuna olen tema hea töö kohta näinud palju tunnistusi. abielu ja haiguse probleemid, nii et otsustasin temaga õnne proovida ja jagan nüüd seda tunnistust, sest ta on aidanud ka minu olukorda, kõik tänu talle minu rahu taastamise eest minu kodus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!