Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kas võtta endale armuke?

Poissmees 04. mai 2005, kl 16.10
Selline mure, kas võtta endale armuke või mitte: Nimelt olen oma neiuga koos elanud mingi 3,5 aastat ja viimasel ajal on meil seksi suhtes probleemid, ainult 1 kord nädalas vahest ka rohkem 2-3 kuid enamasti 1-2. Oleme rääkinud sellest et tal pinged ja peale pillide võtmist ka isu vähenes, kuid siiski mul on palju võimalusi olnud mujalt võtta, kuid olen asja pooleli jätnud kuna ei saa nii siga olla, on palju neide kes soovind vahekorda astuda, kuid ma olen keeldunud. Nüüd on tunne et peaks sest nii tekib juba pensionäri tunne?
Noormees 23a

bubsik 04. mai 2005, kl 16.12
kui ikka armastad ja hoolid oma neiust, siis ära võta armukest.Löö pihku või midagi.

Poissmees 04. mai 2005, kl 16.13
See ei ole just päris see:):)

hellu 04. mai 2005, kl 16.31
mina olen ka tegelikult õnnelikus suhtes oma mehega...samas on mul sõber, kes on hoopis teistsugune, ma ei veeda oma aega temaga selleks, et sex meil mehega halb oleks, vaid ta viib mind nagu rutiinist eemale, olen justkui väike tüdruk, nagu keegi teine...ühesõnaga, mõtle, milleks petad, mina füüsiliselt oma meest ei peta, kui sind just see piinab, siis kasuta lõbutüdrukuid või üheöö suhteid, naisele kõige solvavam on kui jagad kauneid sõnu ja oma aega kellegile püsivalt ning kes sulle sümpatiseerib...

viira 04. mai 2005, kl 16.52
to: hellu

naistele ei ole kindlasti solvav, kui nende mees mööda linna ringi litutab ja suguhaiguste loteriid mängib?!

mina soovitaksin hoopis naisega asjad sirgeks rääkida - aus ülestunnistus on palju parem, kui kuskil ringi nihveldada

keegi 04. mai 2005, kl 16.53
kle, imelik on lugeda, et elad juba 3,5 aastat kokku ühe "neiuga", aga pead end ikka poissmeheks ja otsid tema kõrvale armukest.
Äkki liiga vara hakkasid kooseluga pihta, äkki oleks võinud sarvi see 3,5a maha joosta? Äkki ütled nüüd ausalt oma neiule, et sind ei rahulda enam kooselu temaga ja kumbki saaks võimaluse siirduda uutele jahimaadele, jääks tal lugupidamine sinu vastu alles.

*on ikka elu, poissmees tahab neiu kõrvale armukest*

Poissmees 04. mai 2005, kl 17.04
to keegi, äkki oled sina nii rumal, et asjast aru ei saa! Kui ma temast ei hooliks ja tema vastu tundeid ei omaks, oleks ma ammu jalga lasknud!!

tutt* 04. mai 2005, kl 17.09
Minu arvamus asjast oleks selline, et kallis poissmees ütle neiule, et sina sooviksid rohkem temaga füüsilist armastust.Ma küll ei ole seda kuskilt välja lugenud aga ega seksil neiuga midagi häda pole ma usun.Kui ikka neiuga muidu seks klapib siis võiksid ikka jah temaga arutada oma vajadusi.Sest kui hoolid ja armastad, on ausus teie mõlema jaoks parim.

teerull 04. mai 2005, kl 17.12
tüüpiline loll eesti mees, kes probleemide lahendamise asemel kohe uut sooja voodit hakkab otsima!

keegi 04. mai 2005, kl 17.15
ju oled sa ise rumal, kui aru ei saanud, mis ma sulle kirjutasin.
Sa arvad, et armukese võtmine räägib su suurtest tunnetest ja austusest oma neiu vastu? Austusest räägiks see, kui ütleksid ausalt, kuidas lood on, et sa rahul pole ja siis koos otsustate, kuidas edasi. Targem oleks küll laiali minna, kui juba 23-selt selline probleem. Mis te viidate aega, kui rahul pole. Oled üldse küsinud, miks tüdruk nii vähe tahab ja kas annab seda parandada?

aqua 04. mai 2005, kl 18.10
Kas oled endalt küsinud, miks su tüdruk vaid nädalas korra sinuga seksida tahab? Võib olla ei saa ta sellest vahekorrast midagi, miks peakski siis tahtma....

Poissmees 04. mai 2005, kl 19.02
To keegi..asi on selles on oleme rääkinud, meil ei ole selline suhe et suu kogu aeg kinni, ja teerull..ära jaga enda kogemusi...tüüpiline eesti mees oleks ammu kõrvalt pannud kui tal oleks selliseid kõrval variante olnud, mina küsisin arvamust mida ainult mõni kitsarinnaline anda ei mõista!

sinuvanune naine 04. mai 2005, kl 20.13
Sa oled nõme, mida sa hüppad ja ründad siin teiste loogilisi kommentaare. Vaata, mida sa kirjutad/mõtled! Armastad ja hoolid ja austad ja siis tuled kuhugi netifoorumisse küsima kas armukest võtta oleks normaalne. No tõesti, vaene naine sul. Arvatavasti on tal hoopis armuke, sellepärast ei tahagi sinuga enam seksida!

Poissmees 04. mai 2005, kl 20.21
Su mees pole ilmselt sulle ammu andnud:) Sry aga palun vaata mida ise kirjutad!

Poissmees 04. mai 2005, kl 20.25
Irw..loogilisi, ma ei saa mõnest üldse aru:):)
aga jah...

Liisu 04. mai 2005, kl 20.31
Räägi naisega, kui sa teda petnud pole näitab see et sa hoolid temast, kuid pole mõtet kuulata mida siin mõni kritiseerja ajab, neil endal pole üldse kaaslasi, sellepärast nad nii närvilised ongi ..icc

S. 04. mai 2005, kl 21.43
Lõpeta heaga ära!

teerull 04. mai 2005, kl 21.53
kle, poissmees!
millist loogilist nõuannet sa kuulda tahad? naine ei soovi sinuga seksida - järelikult on teie suhtes kuskil miskit mäda.naised vajavad romantikat ja hellust ning teadmist, et neid armastatakse ja neist hoolitakse.selle asemel, et siin foorumis teiste rullnokside toetust otsida, mine vaata peeglisse ja mõtle mida sina seeleks teinud oled, et su naine sind atraktiivseks peaks.

kriitik 04. mai 2005, kl 22.06
mõni mees saab kuus korra ja ka ei ohi.
kui sulle ühest või kahest korras nädalas puudu jääb,siis võta käed appi

Poissmees 04. mai 2005, kl 22.29
Ära risusta teemat kui midagi tarka ei mõista rääkida, "mõni mees saab kuus korra ja ka ei ohi" las need mehed olla, las need naised olla, mind ei huvita karvavõrdki samamoodi sina, minu elu on midagi muud ja püüan selgust leida, mida arvatakse.
Ei vaja mitte arusaajate kommente siia!

Edu sulle kriitik, võin sulle muid foorumeid saata ,,saada seal tööd teha...

Katrin 05. mai 2005, kl 06.16
Mul jällegi vastupidi mehega sama probleem. Me oleme ka 3.5 aastat koos olnud ja nüüd mees ei viidsi seksida. Tean et teda pidudel kaa naised ses suhtes ei tõmba, pigem joob sõpsidega niisama. Aga mind ta erutab ja ma seksiks iga päev. No ja olen ka mõelnud armukese variandile ja on ka olnud võimalusi, aga ma olen selline inimene kes lihtsalt ei saa seda teha. Kui hetk ja võimalus käes, siis hüppan ikkagi alt ja lähen oma musi kaissu, puhtana ja korralikuna. Ja paraku tuleb ennast ise rahuldada, kuigi see mõte mind nii õnelikuks viimasel ajal ei tee. Nüüd ongi nii, et muudes asjades on ta mul super, aga vot see, see on täiesti nihu. Alateadlikult otsin uut inimest, vaatan teraselt ringi - tee mis tahad. Nii ma ei saa kaua enam elada. Kui petta ei suuda, siis tahan uuesti armuda ja sattuda õige ja aktiivse peale...
Otsin silmadega ja loodan.
Kurb et nii läheb, aga see pole meie süü, meie ju ei tea milliseks teine tulevikus muutub. Elu on selline ;)

Poissmees 05. mai 2005, kl 09.19
Jap, nii ta on mis teha... Egas pole ju asi tglt nii, et otsiksime uut varianti, aga mingi hetk ei jää enam muud üle!
Tahaks mõista, kuid jah...hea tglt rääkida vastassooga sellistest asjadest, võibolla aitab see tuua selgust?!

jahhh 05. mai 2005, kl 10.03
Sa Poissmees oled nõme.Selge,et tüdruk sinuga enam seksida ei taha.Targutad ja viskad nõmedaid kilde.Pealegi oled 3,5 aastat koos elanud ja nimetad ennast Poissmeheks?!Su tüdruk on aru saanud,et tal on meest vaja,mitte poisikest-vast on juba mõni isegi silmapiiril.

Poissmees 05. mai 2005, kl 10.14
:)see et mu nimi siin poissmeees, ei tähenda et ma ennast selleks peas,,oeh,,naerma ajab inimeste rumalus:)

Poissmees 05. mai 2005, kl 10.16
Teeme nii et siia ei kirjuta inimesed kes probleemist aru ei saa, ei vaja siia teema risustajaid, tegelege oma probleemidega, teil tundub neid palju olema,
need, kel probleemiga midagi pistmist pole, nende jaoks on teema lukus!!...edu siiski :)

;) 05. mai 2005, kl 10.24
Vabandan,aga minu meelest oled rumal sina.Miks sa tuled siia foorumisse teiste arvamust küsima kui kõik,kes julgevad oma mõtteid avaldada,lolliks ja rumalaks tembeldad?Loe kokku mitu korda sinu vastustes esineb sõnu rumal,kitsarinnaline jt.mitu korda naerad teiste arvamuste üle...Äkki selles peitub ka põhjus,miks sinu tüdruk ennast sinuga hästi ei tunne-oled liialt enesekeskne ja millegipärast tohutult iseendasse armunud.

Nüüd läheb kindlasti 2 sekundit ja juba olen endale ka lollitiitli külge saanud,aga enne veel soovitus-kui sa selle küsimuse ja teema juba püstitasid,siis võta vaevaks ka teiste arvamuste üle veidi mõelda.Vastasel juhul pole ju mõtet foorumit risustada.

;) 05. mai 2005, kl 10.29
Ah jaa,minu vastus sinu küsimusele ka.
Ei,ära võta endale armukest.Räägi oma tütarlapsega ja kui te mingit lahendust ei leia,siis minge lahku.Milleks olla koos kui suhe ei rahulda?Lapsi teil ei ole,abielus ilmselt ka ei ole.Miks armukest.Olete mõlemad noored inimesed ja pole vaja oma elu inetuks ja keeruliseks elada.

Poissmees 05. mai 2005, kl 10.30
:) Ma ei keelagi inimestel kommenteerida, aga kui midagi mõistlikku öelda pole..nagu sul, siis on selliste inimeste jaoks teema lukus...lihne kas pole!
ja kui sa just ennast nii nimetad sis ole pealegi:)
Mina nii ei arva:)

Mehehakatis 05. mai 2005, kl 10.38
Siit foorumist ära loodagi midagi mõistlikku, siin tegusteb kahte tüüpi naisi:1) Kes nõusatavad inimesi ja aitavad mõistlike nõuannetega(neid on vähe); 2) Need kes ainult virisevad ja irisevad ning kipuvad sõimama ja solvama, neil endal paneb ilmselt kaaslane tihti kõrvalt ja hell teema, ning on õige närviliseks muutunud. See on julm tõsi,
Kuid siiski mina omalt poolt soovitan oma neiuga veel suhelda enne kui lõpliku otsuse teed, rääkimne aitab, räägi korra, siis veel korra ja veel, küll ükskord asi laabub, minulgi selliseid probleeme olnud, sellest saab üle, kui mõlema poolne tahtmine olemas on.

ei saa aru 05. mai 2005, kl 11.03
inimene kirjutab sulle,et ära võta armukest...jne.ühesõnaga vastab sinu küsimusele ja sina ütled et tal pole midagi mõistlikku öelda kadugu minema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!