Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
riista pesemine

n30 12. oktoober 2006, kl 16.55
Kas te ka oma mehel vahest seda teete? Mu uuele elukaaslasele meeldib väga, rohkem kui ise endal.

mina teen 12. oktoober 2006, kl 17.03
Me käime koos vannis ja dushshi all ja vahel meeldib MULLE mängida klikiaegset lõbumaja (mu vanaisa rääkis kuidas ta kahekümnendatel aastatel käis ja kuidas seal seda enne lõbutüdrukuga tuppa lubamist see pesti ja emand ise kontrollis kas on puhas). Ostsin niisuguse vanaaegse lilledega kaunistatud väikese pesukausi ja kannu. Sinna panen veidi lõhnastatud vett ja lähen sellega tuppa. Kamandan mehe seisma ja pesen, loputan, kuivatan ja kreemitan. Talle see igatahes meeldib.

irw 12. oktoober 2006, kl 17.27
omg ma ei või need peaksidki jääma eraasjadex ma arvan damn ju internet

ma ei tea 12. oktoober 2006, kl 17.44
no tõesti okseklomp tõusis kurku su jutu peale, proua mina tean :(

hui 12. oktoober 2006, kl 19.04

mees 12. oktoober 2006, kl 19.36
Irf on ikka mõnel fetish :D No pole hullu, ära pane tähele, meil kõigil oma salafantaasiad :)

maali 12. oktoober 2006, kl 19.40
mul mees lõõb kabja kerre puhtaks no?

labased siin koos 12. oktoober 2006, kl 21.41
Mitte ainsatki normaalset kommentaari sellele teemale.
Ajuvabad, labased matslikud suhtumised.

mul 12. oktoober 2006, kl 22.26
küll mingit okseklompi ei tule kurku, normaalne asi ju. mõnikord pesen teda ja tema mind, muidugi ei räägi siin igapäevasest hügieenist. ta mulle ju sama "omainimene" kui ma isegi endale.

ehh... 12. oktoober 2006, kl 22.29
...riista ei pesta vaid limpsitakse hellalt ja õrnalt puhtaks...

mõnikord 12. oktoober 2006, kl 23.20
juhtub, et pole võimalust ja aega pesta (autos ja kusagil peol vmt), aga see ei tähenda, et mustust peab limpsima. Lihtsalt kui inimene ikka normaalselt kaks kuni kolm korda päevas peseb, siis pole probleemi.

appi 13. oktoober 2006, kl 00.21
igaüks pesku ennast ikka ise, see nagu titatamine, aga jah kui meeldib laske käia

Julla 13. oktoober 2006, kl 06.44
ise pesemisest ei tule midagi välja.mina pesen peenise mehel alati svammiga puhtaks.on temal mõnus ja ega mulgi mõnu mööda külgi maha ei jookse ja munade pesemiseks on juurehari millega on päris mõnus harjata kuni punetama hakkavad kuid siis tuleb lõpetada.see ongi kogu tarkus riista pesemisest.

Malle 13. oktoober 2006, kl 08.43
Minu mehel on aga m*nn nii kärnas, et enne seksi tuleb terasharjaga üle lasta.

m 13. oktoober 2006, kl 11.54
teemalagataja_unistab_sellisest_lõbust.

meeldiv protseduur 13. oktoober 2006, kl 13.15
väga mõnus on see, kui kalli peseb. tavaliselt ta siis kohe limpsub mul lahti ka.

heldinud 13. oktoober 2006, kl 13.51
"Vanaisa rääkis"? Toredad vanavanemad ja toredad unejutud lastelastele rääkimiseks! Lõbumajapidajate suguvõsa?

ohoh 14. oktoober 2006, kl 17.15
to mõnikord

2-3 korda päevas pesemine on samasugune fetiss nagu karvade mahakraapimine. Solgisurma pole veel keegi surnud ja kui suri, siis polnud õige solk.

to mina teen 14. oktoober 2006, kl 19.40
Lei lilla lillilalla lälälälä
lulli lilu lalalila lilleli lolai!

Tõlge:
Ei sinna litsimaja enam ma ei lähe,
kust mu vanaisa tripperi kord sai!

noiaella 15. oktoober 2006, kl 09.58
kui paljudele klomp kurku töuseb,siis pole siin vaja kiibitsemas käia.lugege öhtulehet ja saate teada kellega Katariina Padar parajasti käib...kah erootiline.

mina teen-ile 16. oktoober 2006, kl 10.31
ohh ära võta tõsiselt nende seen-on-eesnaha-all-ja-mis-sellest tegelaste loba, sul väga tore eelmäng oma kaaslasega. võtan õppust ja palun ka oma naisel seda teha:)

kiiks 16. oktoober 2006, kl 17.22
>>kui inimene ikka normaalselt kaks kuni kolm korda päevas peseb, siis pole probleemi.>>

misasja? kas sul mingi foobia või, et kisub kogu aeg pesema?

ja muidu, no eks dushi all on ikka teineteist pestud teinekord ja eks ta nii eelmänguks kipub minema tavaliselt ;)

liisu 16. oktoober 2006, kl 20.17
mina pesen ka 2x päevas, ilma igasuguse foobiata. Mis on halba selles, et inimene hoiab puhtust ja hügieeni?

teadja 17. oktoober 2006, kl 00.24
Liisu peseb hommikul ja õhtul...Normaalne ju...Aga Liisu...Kui päeval seksid siis pese ka,mina pesen mõnel päeval lausa 4x...Hommikul,enne seksi,peale seksi ja õhtul ka...

Kui hooldaja peseb on parem, 17. oktoober 2019, kl 12.19
Siis toimub meeste peenisega midagi ja tõuseb püsti,,
Nii mõnus on vaadata --kuidas lausa siniseks kõik muutub....
Loputan peenise jaheda veega ja surun sisse ,,sest hooldaja on juba seksiks valmis,

Eelmisele 17. oktoober 2019, kl 19.06
Kui sa hooldajat vajad, oled järelikult vanur, suht raske inva või vähemalt keskmist sorti аjuhäΙvіk. Seega vaevalt, et sul peale vererõhu miskit muud tõuseb.:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!