Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
küsimus kogemustega naistele
 
väheste kogemustega 17. veebruar 2007, kl 14.02
Ma olen kuulnud kuskilt, et peale päevi umbes 2 nädalat tohib ilma kondoomita seksida? On seal mingi tõepõhi ka taga, et siis on raskem rasestuda? Ja siis tahaks veel teada, et kas veri tapab spermatosoide? Aitäh vastajatele:)
 
m 17. veebruar 2007, kl 14.10
ei, ei , ei
 
böö 17. veebruar 2007, kl 14.13
ovulatsioon on täpselt 2 nädalat enne päevi.mingid paar päeva siia-sinna on "ohtlikud". samas, inimene kes on väheste kogemustega on tõenäoliselt ka veel suhteliselt väljakujunemata tsüklitega, seega EI, ohutuid päevi pole olemas ja veri ei tapa kulleseid!
 
kurjam 17. veebruar 2007, kl 14.14
Oi, oi, oi...
Kuule, see oleneb ikka tsüklist ka väheke.. Oled kuulnud sellisest asjast? Sa kirjuta parem, kui pikk ta sul tavaliselt on, siis räägime edasi,onju.
Aga selle ilma kondoomita panemise kohta ma ütlen, et see, kes ei jaga maad ega ilma, ärgu pangu üldse ilma. Vot mina võin, sest mina tunnen ennast ülihästi. Ma ei kasuta kunagi mitte midagi.
 
väheste kogemustega 17. veebruar 2007, kl 14.17
et siis... ruttu ruttu apteeki ostma neid sos pille mida võib võtta 72 tunni sees?
 
adolf 17. veebruar 2007, kl 15.40
ma jälle olen kuulnud, et teise mehe spermatosoidid lähevad esimese mehe omadega kaklema - siit järeldus: kui grupikas osaled, siis ei rasestu :)
 
mismis 17. veebruar 2007, kl 16.36
sos pillid on kasutamiseks ainult hädaolukorras,kui kondoom läheb katki. neid niisama kontroolimatult võttes üks mu tuttav sai omale mõnusad verejooksud,mis ei tahtnud kuidagi lõppeda enam. koguaeg tilkus,sest tsükkel sassis. oma ihu ja tervist võiks ikka rohkem hoida.
marss arsti juurde rasedusvastaseid vahendeid küsima. esimene kord on millalgi ikka seal ära käia ja päriselt suureks saada. seal seletatakse ja näidatakse sulle kõike. ainult hormoontabletid võtavad mõnel naisel seksiisu ära aga mõnele ei mõju üldse. ennem ei tea,kui ei proovi.
 
väheste kogemustega 17. veebruar 2007, kl 17.47
to mismis. asi oligi selles.. kas sa tead nende sos pillide hinda? ja neid ikka myyakse igas apteegis?
aga kuna ma polnud aasta aega seksinud.. siis oli siuke tunne, nagu oleksin süütu taaskord.. verinevärk oli.
Selle kohta et veri sperma ära tapab olen kuulnud niimoodi, et mehi munadesse ei tohi ka sellepärast lyya et kui munadesse veri satub, siis ei saagi enam lapsi.
arsti juures olen käinud.. ja beebipille võtsin ka.. aga rikkusin oma tervise tohutult ära.
 
böö 17. veebruar 2007, kl 18.06
usu mind, ega need sos-id pole paremad, kui antibeebipillid.
maksavad umbes 100 eeki.
jää parem siis kondoomide peale või üldse näppude peale
 
Maria 17. veebruar 2007, kl 19.10
Koige kindlam on ikka naistearstiga nou pidada ja kui uhed pillid ei sobi on ikka praegu igasugu varjante olema.Mulle ka beebipillid ei sobi.Kasutasin nooruses spiraali, aga nuud olen teinud susti nii nimetatud ravimi nimi on meelest lainud uks sust aitab 3kuud ja paevad jaavad ka ara.Kui sustimise lopetad hakkavad paevad uuesti.On olemas plaastreid j.n.e. Kindlalt arstiga nou pidama.Ja mis meil tervisele kasulik on?
 
Hallo 18. veebruar 2007, kl 01.34
Kuidas te aru ei saa, vahekord on ju juba olnud! Mis siin enam pistmist antibeebipillidega. Need ju tagantjärgi ei mõju. SOS pillid ei ole nagu närimikumm peale igat sööki aga sellises olukorras, kus on olnud juba kaitsmata vahekord või kaitsevahen vedas alt, siiski ainuke asi peale abordi. Ja tahab siis keegi väita, et abort on tervislikum kui SOS pillid?
Need on igas apteegis olemas.
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?enable-zero=no&kaup=54891
 
Hallo 18. veebruar 2007, kl 01.40
Ja veel õhtust lugemist:
http://www.sam.ee/index.aw?section=2595
 
väheste kogemustega 18. veebruar 2007, kl 17.32
aitäh kõigile vastajatele:)
 
MINA 19. veebruar 2007, kl 12.40
võin väita enda pealt raudselt, et 1 nädal enne ja 1 nädal pärast menstr. on kindel laks mitte rasestuda ja nii juba mitu aastat
tean täpselt ja ei karda
aga muidugi see sõltub inimese organismist


igatahes minu peal see toimib kui raudnael!!!!
 
Bohumil Hjub 08. november 2019, kl 19.09
Kui tahad 100% kindlusega rasestumist vältida, siis tuleb teha ainult anaalseksi - ja seda võib kogu tsükli vältel.
 
Hlohumil Bjub 08. november 2019, kl 20.36
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Briljantkäsi 19. veebruar 2020, kl 18.53
Seks, mis piirdub ainult esimese käiguga, on sama hea kui pidulik õhtusöök, mis piirdub ainult supiga.
 
Käigumehed 19. veebruar 2020, kl 19.29
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!