Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Suur tagumik?

Krista 22. märts 2007, kl 23.58
Mul on küllaltki laiad puusad ja suur tagumik,mis mind ennast häirib.Eriti siis kui mees tahab tagant panna tunnen ennast suure tagumiku pärast halvasti.Kas mehed eelistavad laiemate puusade-tagumikuga naisi,või väiksemate mõõtmetega naisi,või pole vahet?

Mees 30 23. märts 2007, kl 00.15
Eelistan, et mees tahab naist panna kas siis tagant või eest või kuidas iganes.... kui tunned ennast halvasti, siis on orgasmi mittesaamise idu sinu sees - eelistusi siin ei ole vaid kehtib ainult sinu heaolu. Kui tunned et tagumik suur ja häirib sind ja kõike muud, siis räägi temaga...

Venus 23. märts 2007, kl 00.21
kas Jennifer Lopez`l ja Catherine Zeta Jones`l on meeste meelest suur tagumik, mida peaks häbenema...?

Meheraas 23. märts 2007, kl 00.32
Kuna suurusest juttu pole,ei oska ka kommenteerida.Siiski....on sel siis vahet.Inimest tuleb ennekõike võtta siiski sisemuse järgi.

Venus 23. märts 2007, kl 00.48
karta on , et mehed, nähes hiigelahtrit ei hakka sisemust mitte uurimagi?

Meheraas 23. märts 2007, kl 00.56
Aga miks ka mitte...ikka uuriks.

mees 23. märts 2007, kl 09.22
loomulikult ei taha mehed suurte persetega naisi panna, väikesed prinkis tagumiku on lausa fantast vaadata, lakkuda, panna

meeldib 23. märts 2007, kl 09.35
paljudele ju meeldivad ka suured autod millel on ees suur mootor ja kui su ees on suur tagumik siis võtad aga kinni ja muutkui paned aga need mehed kellele need väikesed riisautod meeldivad, nendega polegi mõtet jamada

olla 23. märts 2007, kl 09.40
Pole elusees veel yhegi peene naisega olnud,ainult laiade puusadega ja neid ma ainult NAUDIKSKI:

mõmmik 23. märts 2007, kl 11.01
vaheldumisi on kõige parem - kui voodil on kõrvuti suure ja väikese ahtriga naine, siis suskadki kord ühele kord teisele.

gruziin oli naese võtt, 23. märts 2007, kl 11.27
sättind siis lõppude-lõpuks tahapoole....naine tunneb,et midagi sooja ja märga jookseb kannikatele,vaatab mehe poole--too nutab! mis viga,kallis? ma ei usu siiani,et see kõik on nüüd minu:)
ega selline pepu,mis on nagu 2 rusikat,isuäratav nüüd küll pole!

mul ka 23. märts 2007, kl 11.39
on laiad puusad aga ma ei ütleks et nii suur tagumik oleks,olen suuremaidki näind:)
ja minu mehele just sellised vormikamad naised meeldivadki,sexikamad pidavat olema ....
ütleb veel et need pulknaised on nagu mehed,naiselikkust pole ollagi;D
kaks konti k... hais..sorry!
ja tänapäeva naistest polegi ju enam mingit naiselikkust soovidagi,,,need kannavad juba ülikonda ja lipsu kah;)

666 23. märts 2007, kl 13.43
julgen viimasele vastu vaielda selle ülikonna asjus - ülikond (ehk siis kostüüm naiste puhul) võib naise seljas väga kena, naiselik ja ka seksikas olla...

vb 23. märts 2007, kl 16.58
naiste silmis jah,kuna see ju moes!
aga ma tean mehi kellele see ei meeldi,no kujuta ette kui lähed kuhugi kus on mehel ülikond seljas ja naisel samuti ja mõlemail lips kah veel...kumb siis naine on?
naised jääge ikka naiste riideid kandma ,milleks on seelikud ja kleidid,mitte ärge trügige meestemaailma----naised panevad kõrtsis koos meestega õlut kah,kas siis auto alla ka naised läheksid?..huvitav igaljuhul!

Mees 40 23. märts 2007, kl 19.17
Mulle isiklikult meeldivad ikka naised , kellel on ka laiemad puusad ja ribid näha pole ning rinnad nii D korv. Sellised naised lähevad mulle isiklikult korda.
Samuti eelistan autodest euroopa masinate asemel Ameeriklasi.
Pulk peened naised ? Ärgu nüüd pahandagu. Aga mulle nad ei meeldi.
Naiselikus puudub täiega.

sada kilo 23. märts 2007, kl 21.06
mulle alati öeldud,et mõnus pehme,hea ja nauditav.oli 20 aastat oma mees rahul ja nüüd mõned suhted,samuti nautisid mind.mina ei põe tüseduse pärast,austajad ikka kenad mehed ja neile just meeldivad paksukesed.

Mees 40 23. märts 2007, kl 21.36
Sada kilo on minnu jaoks juba palju. Sõltub ju muidugi pikkusest.
160cm ja 100 kg on liiast. 160cm ja 70 -75 kg on norm.
Lõpp kokkuvõttes mängib kaal ja pikkus palju.
On ka neid mehi kellele meeldivad ümarad naised. Eks igale potile on kusagil kaan olemas.

Mees 40 23. märts 2007, kl 21.52
Sorry. Mõningad näpu vead.

n21 23. märts 2007, kl 21.54
aga mis siis, kui laiad puusad ja väiksed tissid :P

Mees 40 23. märts 2007, kl 22.06
to.n21.
Mis siis ikka peab olema ? Laiad puusad muudavad naise naiselikumaks. Mehe kehaga naisi on meil niigi kõik kohad täis.
Muide. Laiade puusadega naistel on ka sünnitamine kergem.
Küsid: Väikesed tissid ? Kui väikesed on sinu arust väikesed ?

jahh 23. märts 2007, kl 22.15
ümar naine on mulle naiselikkuse etalon!

mhh 24. märts 2007, kl 00.37
mul kitsad puusad, aga pepu on taga punnis, nagu neegril nuh:D
rinnad dd
olen ka pulk?

mnjaaa 24. märts 2007, kl 12.29
eks siin paksukesed lohutavad end. Tegegelt vaatavad mehed siiski siredaid sääri ja peenikest pihta, tänaval mingitele trulladele ikka järgi ei vaadata.

:D 24. märts 2007, kl 13.06
TO MNJAA!Täiesti nõus sinuga:D:DEks need mehed,kes võtnud naise ja see vbl ajaga vormikamaks läinud-peavad ju ikka rääkima,et oi kui seksikas sa oled:D
Aga tänaval vahivad silm punnis saledaid näkke:PP

! 24. märts 2007, kl 13.07
Laiad puusad?Aga piht on peenike?Või kõht ka punnis?

n21 24. märts 2007, kl 18.02

To.mnjaaa 24. märts 2007, kl 18.55
Ära hellita enda lootusi. Olen teine kord vaadanud järgi neile nn saledatele. Ja ainuke mõte , mis peast läbi käib. Kuda selline pilbas üldse püsti suudab seista.
Jalad all nagu pliiatsid . Hakkavad kõrvadest pihta.
Ei ja veel kord ei. Pigem meeli köidavad hoopis naised , kellel nii rinda, kui ka puusa on.

Seega räägi ainult enda eest , mitte ära üldista. Pulk peened pesulauad ei tõmba mitte üks raas. See vaid siin minu arvamus.

spetsialist 25. märts 2007, kl 13.22
saada pilt ,siis ütlen

need 25. märts 2007, kl 22.17
pulk tibid arvavad ikka endast liiga hästi,,,ega sellepärast neid veel naiseks ei taheta:D:D
sellised ei suuda midagi teha ,peale selle et oleksid miniseelik,kunstküüned,mis on rõvedalt pikad,moekad riided,mis ei kõlba kuhugi,ja ainult pidu pidu otsas.....aga mees tahab ikka naist omale ikka lasteemaks ,kes kodus ka midagi tejha oskaks --koristada,SÜÜA TEHA,mida ei oska tänapäeva naised üldse!

naine 26. märts 2007, kl 02.13
mina olen oma kehaga pmst rahul. mehed on mulle öelnud, et peaaegu ideaalne- ühe jaoks on tissid natuke väikesed, siis B korv ja teise jaoks pepu veidra kujuga. mul on ka laiad puusad, aga mitte rõhutatult laiad, ilusti proportsioonis. riideid kannan ka naiselikke. alati kontsad ja käekott, muidugi v.a. matkadel jne. kleite kannan palju. armastan kleite. laiskuse korral sobib muidugi ka jakike, karusnahkne krae ja ALATI kõrged kontsad:)

ma arvan, et ma olen naise kujuga. ilusti proportsioonis. pigem liiga peenike kui paks.

:)ja pliiatsid või mehelikud naised pikemas perspektiivis ei konkureeri.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!