Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
palju on neid naisi?

huvitab 09. jaanuar 2010, kl 15.48
Ühe uue suhte puhul ilmnes, et naisele pole veel keegi elus keelega kliitori stimulatsiooni teinud, aga naise vanus 40+. Mind huvitab, et palju siin foorumis on selliseid naisi, kes on sellest mõnust ilma jäetud. Ega mul pole selle teadmisega midagi ka pihta hakata, aga lihtsalt huvitab. Vastake palun, kes soostub sellest rääkima.

keegi 09. jaanuar 2010, kl 15.57
irw küsimus, kas tahad aidata?

mimmu 09. jaanuar 2010, kl 16.04
Keelekat on tehtud, a millegipärast püüdis kutt keelt tuppe toppida, lakkus häbebemokkade sisepinda ja toksis keeleotsaga kusitit pigem :P Kaks esimest ei tekitanud mingit erilist tunnet, viimane oli lausa ebamugav. Kliitori jättis puutumata üldse.

tõsine n 09. jaanuar 2010, kl 16.04
mulle pole tehtud, ma teen seda ise endale

n 09. jaanuar 2010, kl 16.12
Mulle on tehtud,korduvalt, ei pakkunud midagi, isegi igav hakkas - näpp on parem. Partnerile küll ütlesin, et väga hea oli. Ta oli nii innukas, et kahju hakkas. Ta polnud mingi algaja keeleka tegija, aga ikkagi mulle ei meeldinud.

limpsija 09. jaanuar 2010, kl 16.25
Kust sa n tead, et ei olnud algaja. Kui polnud hea, ju siis ikka ei osanud teha. s,t, algaja. Aga naine peab siiski ka keeleka puhul juhtima ja nõu andma, kui ei tee nii, nagu vaja.

n 09. jaanuar 2010, kl 16.41
Tean seetõttu, et mees oli keskealine, teadis õiget kohta, kusitit ei puutunud ja mis peamine: ta oli raudselt seda usku, et kõigile naistele meeldib!? Jätsin ta selle arvamuse juurde - mis ikka tühjast tüli tekitada. Halb ka ei olnud, ainult igav. Tänaseks on suhe katkenud, muudel põhjustel.

herta 09. jaanuar 2010, kl 16.58
mulle see kliitori stimuleerimine nii keele kui näpuga ei meeldi, aga kui keel tupe ümbruses tegutseb, siis küll hea. Seega on kõik naised erinevad ja küsima peab ikka partneri käest otse, aga mitte üleüldist arvamust.

n 09. jaanuar 2010, kl 17.21
mehi peab ju meelitama, et nad ennast hästi tunneks ja arvaks , et on suured tegijad. Kui tervisele halvasti ei mõju, siis las tegutseda. Tegelikult olen rõõmus, et ma selle igava keeleka tagajärjel põiepõletikku ei saanud! Põiepõletik on oskamatu keelekamehe tegutsemise tulemus.

limpsija 09. jaanuar 2010, kl 17.55
Sa n oled ikka imelik. Tead hästi kust ja kuidas sulle teha, aga mõtled, et lesin ja las lakub. Miks sa siis ei suuna meest. Loomulikult on naised erinevad, aga ära jäta seda enda teada. Oma nauding ju mängus.

tyto 09. jaanuar 2010, kl 18.16
kui oskab teha.... siis on ikka mega hea.... loomulikult kui seal niisama lihtsalt lakub siis ei paku see midagi. ma ikka vähe suunanud kaa ja siis see niii hea... ma saan palju kiirema orgasmi sealt kui tuppe kaudu. kliitorit keelega... kõditab, kiirelt.. mmmmm... siis vahepeal imeb... mmmmmmm ma saan ainu yksi mõttest orgasmi praegu

haha 09. jaanuar 2010, kl 18.38
üldsiselt mida ma olen tähele pannud siis noored ei julge nagu õigesse kohta suunata, vanemad annavad palju paremini teada kui miskit valesti teed, julgust rohkem teada anda mis meeldib.
samas on keeleka tegemisel tunnetusel suur osa et kliitori juures ikka tegutseks mitte al pool, sest nägemine on väga piiratud jne. ning mehena mulle ka ei meeldi kui bj tehes naiska m***i augus keelega urgitseb...:)

ta on selline et mehaaniliselt ei tasu midagi teha, rahulikult hooga kaasa minnes ja ikka mõeldes mida teha siis pole ebameeldivustele ruumi

heh 09. jaanuar 2010, kl 18.58
ning mehena mulle ka ei meeldi kui bj tehes naiska m***i augus keelega urgitseb...:)

no just, üks mees ka, kes saab aru, et üritused kusitisse siseneda on ebamugavad :P.
Aga üldiselt mul ka tupeava ja häbememokkade limaskest keele ga lakkumise peale algul ei tunne midagi, väga pikaajalise ürituse peale hakkab veidi hellaks minema; keele tuppe toppimine on kah jama, vaat kliitorit võib stimuleerida, aga keel jääb nõrgaks, huultega imemine on parem. Üldiselt on mulle ka keelekas igav, no esimesel korral oli erutav lihtsalt, et mees seal ninapidi nii lähedal on. Eriti turnoff on need tüübid, kes eelmänguks lihtsalt naise jalad laiali lükkavad ja lõmps-lõmps asjalikult lakkuma kukuvad - arvavad, et ilastavad märjaks ja ongi korras?

anne 09. jaanuar 2010, kl 19.18
Just mõtlesin, et vaat, mulle polegi kunagi keegi head keelekat teinud kahjuks....vanus ka 40+. Kuigi muidu olen vabameelne ja igasugu asju proovitud ja ka igasugustest asjadest orgasme saadud. Lihtsalt põhipartner algul ilmselt ei osanud, oli mulle liiga intensiivne ja raske kannatada, kui tema mulle sama käega teeb, on super. Siis ütlesin, et keelekat ei tahagi - ehk ise olin toona loll. Teised kunagised nagu selle vastu huvi pole tundnud, muidu igasugu lollusi tehtud, ehk oli neil niigi huvitav. Nüüd veidi kahju....No tahaks ikka enne surma seda ka tunda saada.

ka naine 09. jaanuar 2010, kl 21.52
Ma olen alati keelaka järel mingi allergilise vm põletiku saanud...a-la-ti :(
Kuigi keelekas oli hea, kuid järgmine päev oleks tahtnud suitsiidi teha, niivõrd jubedad tagajärjed...

>< 09. jaanuar 2010, kl 21.55
Mulle ei olnud ka keelekat teinud keegi kuni sain 40 ja eksist lahku läksin . sain kokku abielus meesterahvaga ja ta tegi mulle seda esimest korda -eks algul oli ebamugav-harjumatu ... aga ma naudin seda nüüd täiega .Ykskord sain isegi kuus kord järjest orgasmi....see on ikka supper tunne.Muidugi palju oleneb tegijast...:)) aga on tõesti olemas häid mehi -kes oskavad naistele naudingut pakkuda.

hmm 09. jaanuar 2010, kl 22.54
a olen alati keelaka järel mingi allergilise vm põletiku saanud...a-la-ti :(

krt, jah, mul on ka nii olnud, kas enda immuunsus nii madal või mehel mingi vihasem bakter suu mikroflooras - tupeava ümber punetus ja kipitus, ning korduvalt on põletik põide ka kolinud... Keelekast saadav mõningane minimaalne mõnu ei tasunud minu jaoks seda hilisemat ebamugavust ära lihtsalt.

ka naine 09. jaanuar 2010, kl 23.06
Just, samad sümptomid:( ja need ei allunud mingile ravile, võttis nädalaid aega, enne kui leevenduma hakkasid.
Kusjuures mehed on olnud "omad", hambad ja suuhügieen korras, suus põletikke pole.
Võttis kaua aega, enne kui aru sain, et just keelekas seda teeb, alguses arvasin, et mehe paaripäevane habe torganud.

:) 10. jaanuar 2010, kl 00.21
lugesin just või vaatasin mõnest saatest, naisel on kliitoris 5000-8000 närvilõpmet, palju enam kui mehel peenisel......

vist olen õnnelik naine, alati pakutud meelehead ja viidud tippu. ilmselt õnn pole selga keeranud ja juhatanud alati hea partneri otsa, sõna tõsises mõttes:)

k 10. jaanuar 2010, kl 11.29
olin siis juba 11 aastat abielus olnud
nüüd siis mees avastas ka mis mulle sobib

angelina 10. jaanuar 2010, kl 11.41
Aeg: 01-09-10 21:55

kas sind ei häiri, et mees läheb koju ja teeb sama mõnu 6 korda järjest oma naisele?

>< 10. jaanuar 2010, kl 13.36
tead ma ei mõtle üldse selle peale ,mind ausalt öeldes see ei huvitagi.

urrrr... 15. jaanuar 2010, kl 14.35
Mulle küll meeldib, kui mu mees mulle keelekat teeb, ja kindel on se, et alati jõuan tippu, ning ka seks on peal seda palju parem ja mõmusam!

m 15. jaanuar 2010, kl 18.25
anne kallis, kirjutame ja arutame teemat?

Triliškin 11. september 2019, kl 21.38
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lugesin just või vaatasin mõnest saatest, naisel on
> kliitoris 5000-8000 närvilõpmet, palju enam kui
> mehel peenisel......

Sulle teadmiseks, et pepuaugus on neid veelgi rohkem ;-)

Šiltirkin 11. september 2019, kl 21.57
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Fukit 16. oktoober 2019, kl 22.20
https://videoassets.tukif.com/thumbs/2013/08/35860/640x360/clips/7.jpg

Kituf 16. oktoober 2019, kl 23.19
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!