Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
Laps ei pühi tagumikku
 
Saar 02. august 2019, kl 00.21
Minu mehe 11 aastane tütar ei taha pühkida tagumikku. Ja sellega kaasneb kakased aluspüksid. Kui need kakiseks saavad peidab ta need kasvõi padja alla ja magab nendega. Kappi on peitnud, prügikasti on peitnud, jope varruka sisse. Igale poole. Mees arvab, et tal pole midagi viga. Mina tahaks ta arstile saata. Kas peaks saatma ja millise arsti juurde?
 
Ülla-ülla 02. august 2019, kl 09.34
Pane ta igal õhtul ise käsitsi oma aluspükse pesema. 11-aastane tüdruk saab sellega hakkama küll ja see ei ole talle liiga suur koormus. Ehk hakkab siis hoolitsema, et püksid liiga mustad ei ole. Kardan, et arst ei tee siin midagi, see on ikka kasvatuse viga. Puhtalt lapse vanemate asi.
 
Saar 02. august 2019, kl 10.30
To: Ülla-Ülla. Me oleme iga kord pannud teda neid aluspükse ise pesema, kui ta need kakiseks teeb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!