Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
märkused päevikusse
 
Tjah 18. oktoober 2006, kl 12.49
Õpetajad, kes te siin kommenteerite, lugege Tanta kommentaari, õppige see pähe ja seadke see enesele motoks, enne, kui klassi ette astute. :)
 
Tjahile ja Tantale 18. oktoober 2006, kl 14.01
"Vanal hallil ajal" olid ka õpilased sootuks teistsuguse käitumisega.
 
Tjah 18. oktoober 2006, kl 14.20
Just. Antiikajast alates on inimese põhiolemus nii palju ja tuntavalt/tugevalt muutunud, et kohe õudne hakkab ... või mis?

Lapsed "peegeldavad" oma käitumisega täiskasvanud inimesi, neid inimesi, kellega nad suhtlevad. Kui Sina suhtud lastesse austusega siis suhtuvad ka nemad Sinusse austusega. Nii lihtne see tõde ongi :) Vähemasti minu tõde.

*(2 väänikust tirtsude ema)
 
Tjahile 18. oktoober 2006, kl 15.39
Kõigepealt peegeldab laps oma vanemaid ja kodust kasvatust. "Antiikajal" oli see viimane kindlasti midagi muud kui tänapäeval.
 
Tjah 18. oktoober 2006, kl 18.29
Tanta meenutas oma kommentaaris õpetajat, kes austas lapsi ning kes võttis vaevaks ka seda välja näidata ja öelda :)

Kumb valik on lihtsam: kas punase pastakaga väikesele rüblikule märkus kirjutada või selle sama punase pastakaga kirjutada: "Siim oli täna tubli poiss!"? ;)

* See, kuidas lapsi on läbi aegade kasvatatud on näha ka õpetajatest :) Me kõik tuleme oma lapsepõlvest.
 
tigekala 20. oktoober 2006, kl 23.39
leidsin koertefoorumist ühe laheda kommentaari, mis sobib siia nagu rusikas silmaauku. teemaalgataja - ehk leiad siit rohtu? eriti, kui täiendada konkreetsete hoopide arvuga :P

-------------------

Oma koolipõlvest mäletan kord, et kadunud Paps peale tööd rääkis. Tal töökaaslane, kelle last oli mingi õpetaja hakanud nöökima. Ikka päris ära tüütas, kui laps hakkas juba iga päev märkusega koju tulema. Ikka tühised asjad - jutuajamised jms. Lõpuks oli lapsevanemal kõrini saanud ja ta hakkas märkustele ka oma kommentaari juurde kirjutama, senisele allkirjale lisaks. Ikka ühtmoodi: võetud teadmiseks ja peksa antud. Noh, mis arvate, kaua neid märkusi edasi kirjutati?
 
O. 31. oktoober 2006, kl 23.14
Üks huvitav tähelepanek. Minu poeg läks sügisel viiendasse klassi, mis tõi endaga kaasa paljude õpetajate vahetuse. Tuli ka paar meesõpetajat. Alguses oli väga imelik - märkused kadusid ära -ta on selline esinemiskalduvustega, märkused 4. klassis olid reeglina põhjendatud. Olin juba niikaugel, et hakata õpetajatega ühendust võtma - inimesed ju ei muutu. Lõpuks üks väike probleem siiski ilmnes minu kergenduseks see lahendati ruttu mõlemapoolselt ja pisarateta. Märkuseid aga jäängi vist ootama. Ehh
 
Õ. 31. oktoober 2006, kl 23.23
Meil, VHKs on praegu täpselt sama seis. Hästi meeldiv, ei ole enam sellist kujategija tunnet nagu varem.
 
Hhk 21. september 2020, kl 17.41
Tulge 2020 aastasse.märkused üldiselt e-koolis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!