Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
14-aastase poja enserahuldamine
 
eku 21. veebruar 2007, kl 19.07
Sa ei saa ju keelata?
Teeb millal tahab, kui vajadust tunneb.
 
Ei 15. jaanuar 2020, kl 10.24
lol Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kõvaks läheb ka vastsündinul :)

M
Mitte päris
 
Väike Tom 21. august 2020, kl 11.13
Ma hakkasin välk selgest taevast masturbeerima, kui pedofiil sundis endal pihku taguma. Enne ei masturbeerinud. tekkisid ka muud perverssed mõtlemised , käitumised, üleseksualiseerumine, liputamine. Une pealtki masturbeerin, kahjuks ka nüüd 30 aastat hiljem, kurb :( Ma ei ole üks nende probleemide, teades, keda pedofiil ahistas, teades ning näinud mida pedofiilia inimesega teeb. Olen näinud ka teisi mehi une pealt asju tegemas, siis sain aru mida pedofiilia oli teinud mitte ainult minuga vaid ka teistega. Tunnete segadus, tundis läheduse vajadust, algul poiste, pärast läks üle, siis oli ainult naised huvi orbiidis. Kuid hirmununa ei julgenud ja probleemid ketrasid, ketrasid ning asjad läksid väga halvaks. Ma imestasin kuidas enne ei masturbeerinud ja järsku hakkasin. Nüüd olen pusle kokku pannud, tean, millest midagi tekkis, põhjustas, kuid lollid täiskasvanud tegid rohkem kahju lolli mõtlemisega, tegudega. Hakkasin igal pool igal ajal peale pedofiili ahistamist masturbeerima. Kahju, et lollid täiskasvanud, kes ei suutnud tegelikku põhjust välja selgitada ning ignoreerisid probleemi. Vist viidi mind ka sellepärast Seewalidsse. Seewaldi on ohtlik koht, ei otsita tegelikke põhjusi, tulenevalt tekitatakse rohkem kahjusid, eriti lastele, kes on täiesti abitud. Seewaldis on täiskasvanudki abitud mõrvagrupile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!