Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Räpakas noor
 
ema 15. oktoober 2019, kl 23.23
Mida teha 17-aastase neiuga, kes on väga räpakas ning loomulikult ei meeldi talle, et mina, tema ema talle selle teema üles võtan. Ta eitab, et nii ei ole.

Ta võib vabalt kõndida suvel sõprade hulgas sentimeetripikkuste varbaküüntega. Ja see pole ühekordne olukord, vaid aastaringne.

Ta tube on täis sodi, prügi jne. Magab selle sodi otsas ja voodi ja seina vahe on voodiäärega triiki sodist, pudelitest jms. Ja tegu pole natukese prahiga, see on a-sotsiaalsus, mis seal on. Hallitavad toidunõud jne.

Kooliasjade kotis on samuti toidujäänuseid, rämpsu. Jope taskud ajavad üleääre jne.

Võiks seda nimekirja jätkata veel ja veel.
 
oot 16. oktoober 2019, kl 10.22
Ja see on EMA, kes siin kaebleb? Huvitav, kes sellise räpakoti küll üles kasvatas? Äkki alustaks peeglisse vaatamisest. Ilmselgelt on tegu kanaemaga, kes eluaeg on kõik liigutused lapse eest ära teinud, et laps jumalapärast ennast grammigi pingutama ei peaks.
 
ema 16. oktoober 2019, kl 14.53
Ega see vastus möödunut ei muuda ja kuidagi ei aita.
Laps on olnud tõesti üsna lohakas, aga mida suuremaks, seda hullemaks. See, et isa ta tuba koristab, siis kui isal üle viskab, see teda ei mõjuta.
Mina pole tema tuba aastaid koristanud. Lapsena ehk vahest ikka.
Neiu ise üldse eitab, et olukord on selline või vihastab jne.
 
oot 17. oktoober 2019, kl 12.09
minevikku ei muuda muidugi, aga vastus jääb endiseks - ise oled ta selliseks kasvatanud. Praegu on muidugi hilja teda kasvatama hakata, sellised oskused ja harjumused kasvatatakse ikka väikesest peale. Siin ei saa sa isegi kooli või halbade sõprade peale näpuga näidata. Puhtalt oma tegemata töö.

Ja ei saa keegi võõras öelda, mida ette võtta, sest kõik inimesed on erinevad, mis ühel annab häid tulemusi, ei pruugi teisele absoluutselt mõjuda, seega ....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!