Remont
elektriarvesti
 
Raili79 11. august 2019, kl 12.14
Kas Teil on võimalus kortermajas elades OMA KORTERIS elektrit välja lylitada? Kas teete seda (kui jah siis millal)?

Kui meil kaugloetavad arvestid pandi, siis keerati need kapid lukku. Miks? Kellele see vajalik on? Kui elektrinäitu iga kuu yles kirjutama pidi, siis said inimesed kapile ligi arvestil oleval nupust ka elektrit välja lylitada.

Kui tahan korteris laelampi vahetada, siis kas siis ei peaks ohutuse huvides elektrit välja lylitama? Kui lähen kodusst ära, siis kodumasinate kaitseks lylitaks elektri välja (nt. äiksehooaega).
Maaks 12. august 2019, kl 12.24
Igal tarbijal peab olema võimalus enda tarbimiskohas elekter välja lülitada, pole mingit vahet, kas seda tehakse kodunt ära minnes või köögis pirni vahetamiseks. Kaeba ühistule, kui ei aita võta nemad appi https://www.ttja.ee/et
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!  
Logi Sisse