Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
minu figuur
 
kelly 24. jaanuar 2016, kl 22.45
tere,
minu mureks see...
minu kaal on 69 kg ja pikkust on mul 171cm. Kmi on normis, ei ole ülekaalus. Aga ikka figuur sellinne mitte rasvas, aga mitte ka peeniks. Sellised väikesed sangakesed ja suurem kõht ja kintsud. Kas keegi oskaks mulle soovitada harjutusi, mis aitaks mu figuuril paraneda ja aitaks mul saada suveks ilusamaks? ;)
motivatsioon on olemas ja olen proovinud tohutult asju. eelmise aasta alguses kaotasin 12 kg puhtalt toitumisega.
 
:) 25. jaanuar 2016, kl 02.35
KMI on normis, aga ülemise piiri lähedal. Natuke rasva võiksid ju kogu kehalt kaotada küll, nii paari-kolme kilo jagu, et poleks sangakesi ja KMI oleks keskel.
Tervislik toitumine (seda sa ilmselt juba oskad), kerge kalorikadu, liikumine abiks. Väike üldfüüsiline treening (kasvõi kõnd, jooks, suusk, (vesi)aeroobika jne).
Harjutusi, mis lihaseid treenivad, on nett täis, võta või YT lahti ja vaata ainult, igale lihasgrupile eraldi, võrdselt. Aga kui seda rasvakihti ei kaota, tekivad lihased lihtsalt selle alla :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!