Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
kondiseks nimetamine kuigi ei ole seda
 
Cheesy 06. märts 2017, kl 22.28
Kui kehakaalu pärast noritakse ja nimetatakse kõhnaks, kondiseks (kusjuures ei ole kondine ega ülekaaluline) siis tahaks just nimme kaalus veel alla võtta. Väga vastik on selline teguviis ja see tuleb pereringist.
 
--------- 06. märts 2017, kl 22.35
Ehk sa oleks pidanud sellise teema Halba kogemusse postitama.
Figuuri peresuhted ei puuduta.
 
k 07. märts 2017, kl 00.42
Agressiivsus -narrimine on millegi saavutamise vahend.

Kriitika ja kiitus on manipulatiivse mängu vahendid.Kes teiste kiitust vajab ja nende kriitikat kardab on teistest sõltuv.(egoisti piibel)

Samas, on ka etteheiteid mis kiidavad.(prantsuse mõttetera)

Hea, et hakkad vastu.(praktiline hea kogemus)
 
Riina 07. märts 2017, kl 01.33
Aga pane oma foto "üles", las foorumlased siis ütlevad kas oled kondine või mitte
 
G 26. juuni 2017, kl 11.25
Ära kunagi tee selliseid otsuseid teiste pärast. See on sinu keha, ole parem nagu oled, sina ise tunned, kas sul on hea või halb, tee ka oma valikud enesetunde põhjal.
 
ka sale 07. juuli 2017, kl 16.16
ma olen enda puhul täheldanud et naissoost kolleegid nimetavad mind kondiseks. samas tegelikult ei ole seda. ja ka mitte ükski mees ei ole öelnud, et olen kondine vaid hoopis, et olen ideaalse figuuriga - spordiklubis asutuse ühisel treeningul ka oma meessoost kolleeg teiste naissoost kolleegi juuresolekul. seega, väga vabalt võib olla ka sinu puhul hoopis tegemist sellega, et ollakse kadedad. enda puhul olen sellest ammu aru saanud, et naiste kadedus on ikka väga laiahaardeline :-)
 
ei ole vaja kurvastada 30. juuli 2017, kl 11.30
Pereringis kondiseks nimetatakse võib olla murest sinu pärast, kui nähakse, et vaatamata oma kõhnusele ennast muudkui söögiga piirad. See on sama õudne, kui kaaluklubis mõni kurdab, et peab hakkama kiiresti dieeti pidama, kuna on juba nii paks, tervelt 50 kg
Rohkem ikka tänapäeval sõimatakse kõiki paksudeks ja pekisteks, eriti madala enesehinnanguga meeste poolt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!