Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Tallinna treenerite top 10

lemmik 28. november 2010, kl 01.11
Katriina Maidla on suurepärane

ahsoo 28. november 2010, kl 15.10
öösel kell 01 avastasid ja jõudsid lõpuks selgusele?

lemmik 28. november 2010, kl 15.35
just, terve öö mõtlesin ja mõtlesin ja näed...jõudsingi selgusele :)
aga tõesti, tema tunnid lihtsalt kutsuvad tagasi:)

cv 28. november 2010, kl 21.58
Oksana Veselova ja Heti-Helen Rohtla. Nende tundidessse viitsib alati minna.

mitmes spordiklubis käinud 06. detsember 2010, kl 18.11
Tere, mina olen tartus käinud kunagi ammu Arcticus, sealt meeldis mulle karin Rebane ja Kaiu Guk - super treenerid. Tallinnas olen käinud ca 6-s klubis (Arctic, MyFitness, RevalSport, PlanetSport, Fittest ja , Sparta mitu korda proovimas ja Ritualis ka korra proovimas).
Minu lemmikud Tallinnast:
Diana Valge, Marin Moks, Ene Ottokar, Fjodor, no ja Eksi ka hea trener, samuti Planetist naistreenerid kõik super treenerid. Tegelikult on paljud head treenerid, kuid osad on lihtsalt paremad.

vera 06. detsember 2010, kl 23.28
Minul ka palju lemmikuid. Lihtsam oleks vastata, kes ei meeldi.. Aga enim meeldivad Ave Tõitoja, Heti-Helen Rohtla (ilusaim treener üldse), Kris-Marie Nisu, Kristi Roosimägi.

krixu 21. märts 2011, kl 22.44
Katriina Maidla ja Ülle Ptšelovodova PlanetSpordist on minu lemmikud. Nende trennidesse viitsin alati minna ja ükskõik, mis trenniga tegemist on, jään alati rahule ning peale trenni pole ma mitte ainult korraliku koormuse tõttu võhmal, vaid olen saanud ka suure emotsionaalse laengu!

leian, et.. 02. september 2011, kl 11.05
..Arina Jelisajeva Revalist on super - kui tema pilatesega päeva alustada, on terveks päevaks tuju hea. Tema ülim positiivsus teeb rõõmsaks ja treeningut juhendab ta väga detailselt, igaüks peaks aru saama, mis lihas nüüd parajasti töötab ja mis asendis täpselt olema peab. Seljavalud kadusid seal trennis nagu naks! Lisaks on väga äge ka tema revaljump, kus kalorid juba pärast esimest viit minutit ära voolama hakkavad. Vot see, et ta revaljumpis kõik kaasa teeb, on täiesti uskumatu.

Annika 06. september 2011, kl 17.21
Myfitnessis on enamuses head treenerid, kui Koppas välja arvata (emameeldivalt edev).

lilleke 07. september 2011, kl 08.59
ei tea, milline see EMAmeeldivalt edev on:):)
ja võiks kirjutada ikkagi positiivsetest kogemustest

treener 07. september 2011, kl 14.01
Kõik te olete edevad, et üldse trennis käite!!!

k 11. september 2011, kl 15.47
Sa treener oled ilmselt ikka üliedev, et nii räägid.
No trenn on vähemalt minule siiani ikkagi enese jaoks, sest armastan seda. Armastan oma treenereid, sõpru ja kaaslasi ja iseend ka mingil määral. Ei ole edev üldse, ei salli edevust!

E 27. september 2011, kl 14.48
Dagmar Neem. Pisike, särtsakas, jutukas:) annab hea emotsiooni.

q 27. september 2011, kl 15.06
mulle küll Aivar meeldib,nii sõbralik on ta ja kaasakiskuv!

muahh 01. oktoober 2011, kl 10.49
Mulle just need edevate meeste trennid meeldivad: Aivar, Peeter Karask, Viktor Eksi - selline mõnus chill tunne jääb pärast, särk on küll läbimärg, aga see on selline lõbus pingutus.
Naistreenerite puhul just häirib see suhtumine, et trenn on raske töö. No ei ole, töö on mul õhtuks juba tehtud ja siis tahaks millegi lõbusaga tegeleda.

proovija 04. oktoober 2011, kl 21.26
Käisin Laura trennis, ülihea ja meeldiv oli. Lähen veel.

kirsika 10. oktoober 2011, kl 18.03
Vaieldamatult on parim treener Jaanus Rahumägi, tema trenn ei piirdu Tallinnaga, vaid treenib mehi muskleid näitama üle laia maailma!

arctic 26. oktoober 2011, kl 01.19
Arcticu kogemused siis sellised:
* Pille Mitt
* Gina Bergmann
* Liina Randpere

tahaks jõuda Herzmanni ja Lipstuhli trennidesse kunagi, aga vat ajad ei sobi mitte üks raas...

tegelt usun, et personaaltreener on üldse õigeim valik (koos toitumiskavaga) kui ikka on kindel soov ja tahtmine midagi muuta.
mina käin ja vehin juba jupimat aega trenne teha, aga vat toitumist kontrollida ei suuda ja tulemusi eriti pole. no midagi võib-olla on, aga näen kõrvalt, kuidas sõbranna tellis toitumiskava ja 2x ndl-s personaaltreeningu ja tema tulemused on 3-4x märgatavamad kui mul, kuigi trennis on käinud ta 10x vähem.

Triine 27. oktoober 2011, kl 17.58
Heti-Helen Rohtla, Oksana Veselova, Anu Ruutu, Marko Sildoja, Margit Lipstuhl, Pille Mitt minu kõige lemmikumad treenerid.

treenija 27. oktoober 2011, kl 18.04
Triine,

Oksana lahe, nad koos Lauraga olid ühes klubis. Ma armastan neid mõlemaid :) Marko ka lahe.

Mai 31. oktoober 2011, kl 20.31
Anu Ruutu! Meeldivad ka teised painduvad ja tugevad treenerid, aga neid ON vähe.
Enamus naistreenereid (meestelt on mõttetu paindumist nõuda, aga nemad ei anna ka strechingut)on nagu puupulgad, no ei tea, millest see tuleb. Pumpi sobivad andma, combatit võivad ka taguda, aga muud...? Ei.

valdur 01. november 2011, kl 18.44
Mai, strechingus ei näita treeneri taset see, kuidas ta paindub, vaid see, kuidas ta suudab anda klientidele edasi õiged juhised, et kliendid, nii painduvad, kui puised, saaksid kätte õige lihaste tunnetuse ja seeläbi lihashoolduse tehtud. minu kogemustes on parima venitustreeningu viinud läbi väga puine meesterahvas, kes töötab taastusravi arstina. Kondiväänajaid saab vaadata tsirkuses. (Anu on kindlasti väga hea treener)

Expaks 02. november 2011, kl 08.53
Valdur, tore, kui treeneril on arstiteadmised, aga palju on treenerite hulgas arste? (ja terve inimene ei taha ka peale tööd minna tarka loengut kuulama, vaataks parem, mida teha).

Spordiklubi õhtused trennid ei ole siiski taastusravi, see peab olema ka FUN, peab inspireerima saledamaks, painduvamaks, tugevamaks saama! Oluline on just FUN, õhtune trennirõõm! Ja usu, kõik mu trennisõbrad arvavad nii.
Mind inspireerib ka visuaalne vaatepilt. Kui ma näen, et treener pingutab, teen seda ka ise. Olen väga palju arenenud valides just treeneri, kes seda suudab. Tavalise jutustamise peale poleks ma elus sel tasemel nagu praegu ega ka ammu seal spordiklubis mitte.

Liisa 19. detsember 2011, kl 01.54
Minu arvates on Viktor Eksi vaieldamatult parim treener! Tal on annet saada läbi trennijatega, tema trennid pole igavad ja üksluised, alati viskab lugude vahele ka nalja, tihti küsib, miks peab just nii harjutust tegema ja kui keegi vastust ei tea, siis ütleb, jälgib kõigi tehnikat ja vajaduse korral parandab. Lisaks sellele on tal kõige kohta teadmisi ja temalt küsides, miks selg hakkab valutama nt harjutust ühtmoodi tehes, siis alati oskab vastata. Ja ilmselgelt on tal ka välimust, mis teeb kõik veel paremaks ja ta on ka inimesena meeletult hooliv, lõbus ja seltsiv. Olen alati ta trennides kohal kui võimalik ja Viktor vägaaväga lemmik! :)

Tuleb tunnistada, et vägaaa hea ja tasemel treener on siiski ka Kristjan Prüüs. Tehnika on tema jaoks põhiline ja seletab alati kõik ära. Edev edevaks, kuid halb treener pole ta kohe kindlasti.

mallukas 19. september 2012, kl 21.07
mäu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas keegi teist teab vana martin kõrv on? tema nr.
> 1 treener,da best:D

Kui vana ta siis on? Kas ta vaatab naisi või mehi? :D

eelmisele 22. september 2012, kl 20.04
Kas see mõjutab kuidagi sinu suhtumist tema treeningutesse? Ja eks sa mine pärast trenni ja küsi numbrit:)

Rahul 10. oktoober 2012, kl 01.11
Julianna Vasilisin Tallinnas on supersuperkift!!!

lisette 11. oktoober 2012, kl 12.29
Nõustun eelmisega, Julianna on tõesti kift ;)

mäu 11. oktoober 2012, kl 18.27
Ei julge temalt küll numbrit küsida..
naised ei küsi ju meestelt numbreid :)

tantsija 18. jaanuar 2013, kl 20.46
Kindlasti Sandra Raju ja Eva-lena raenok
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!