Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Pulmad
Kui palju maksis teie kihlasormus?
 
Valge Vares 19. detsember 2018, kl 20.49
Kui palju te, Naised, eeldate mis voiks Teie kihlasormus maksta? Kas peab olema teemant voi voib olla ka moni muu kalliskivi - safiir naiteks? Kas on kindel ettekujutus suurusest - kas peab olema 1 karaat voi rohkem voi vahem? Kas voib olla tavaline kuld voi peaks olema plaatina?

Ma tean, et see on koige tahtsam ehe, mida naised kannavad iga paev ja loodetavasti elu lopuni ja ei taha pettumust valmistada. Aga samas ei ole aimugi, mis voiks sellise vidina eelarve olla. Aidake?

Margus
 
Indrek1998 01. jaanuar 2019, kl 14.31
Kui sa ei taha pettumust valmistada, siis küsi temalt üle, milline see olema peab. Kokku selle pealt hoida ei tasu. Vähemalt 1000 euri võiks aastal 2019 selline asi maksta. Abielusõrmus võib juba veidi odavam olla. Kui raha pole, kuid pank laenu annab, siis võiks mõlemad sõrmused kokku 3000 euro maksta, ise läksin odavam teed ja ostsin kihlasõrmuse väärtuses 1000 ja abielusõrmused mõlemad kokku väärtuses 800.
 
Ellu 16. veebruar 2019, kl 17.15
Mul polegi kihlasõrmust. Pole eriline sõrmuseinimene.. seega - küsi naiselt! Kindlasti ta oskab sulle kohe öelda, millisest unistanud on. Teiste arvamused ei loe - keegi ju ei tea, kas ta eelistaks kulda, valget kulda, plaatinat või mis värvi kiviga.. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!