Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
hiir
 
hiir 30. oktoober 2018, kl 22.12
Kas juhtmega PS2 hiiri ka veel kusagil müüakse? Või siis üleminekuid? Igal pool vaid USB otsaga.
 
rott 30. oktoober 2018, kl 23.24
Ega sa midagi sassi aja? AV RCA-kaabel hiirele??
 
hiir 30. oktoober 2018, kl 23.34
Oleks vaja siukse otsaga nagu see roheline.
https://kaup24.ee/et/arvutid-ja-it-tehnika/sisend-ja-valjundseadmed/hiired/optiline-hiir-logitech-rx250-usb--ps2?id=72269
 
hiirele 31. oktoober 2018, kl 00.22
Sul on adapterit vaja. Säärase juhtmega hiirt pole ilmselt olemas. Googelda "adapter ps2 to usb". Sealt tuleb pakkumisi nii, et mustab. Keskmiselt 3,5 - 4$ tükk.
 
- Fucs 02. november 2018, kl 14.47
Adapterid/üleminekud on olemas jah aga ei pruugi alati mitte töötada. Katsetatud ja on olnud juhtumeid.

Viimati nägin PS2 hiiri müügil Tallinnas Ülemiste keskuses mingis arvutijubinate poes.

Siin on olemas. 2EUR
https://www.digizone.ee/106/Arvutikaup/109/Hiired-ja-klaviatuurid/11985/D-Fruit-hiir-Wheel-Mouse-Optical-FM-07-PS2-must

Siin 1.69EUR
https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/valisseadmed_tarkvara/arvuti_hiired/4world_basic2_ps2_optical_mouse
 
Hiiris 08. oktoober 2020, kl 17.02
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/video-circle-k-pirukaletis-maiustas-hea-ja-paremaga-naljane-nariline?id=91286999

Selge! Tammsaare tee "sörkiva gei " jaam otsustas endale kassi tööle palgata! Inimesed on ikka jube väiklased- hiirepoiss tahgab ju ka süüa! Kas järgmisena näeme "hot dogi" letis mõnda rotveilerit teenindamas? Varsti ei julge sinna ilma ihukaitseta minnagi Närilised ooravad maiustasid 17 aastat eesti rahva kallal, kuid see pole vist uudis vaid uus normaalsus Hiir tahab süüa ja video tegija raha . Ma pisut suurendasin et hiirt paremini näha - mille tundub et see on lemmiklooma poe päritoluga ja järelikult video postitaja poolt vitriini pandud Suurenda veel märkad ka kaelarihma ja selle küljes graveeritud metallplaati omaniku nime ja tel.numbriga. Võta kolm ja maksa kahe eest. Roti või hiire saadki kaubapeale Putukate ning näriliste tõrjevahendid on teenindusjaamades aastaringselt kasutuses, neid lisatakse piisavas koguses kõikidele pagaritoodetele. Firma vabandab et seekord olid tooted mürgivabad Kokk oli lohakas, see hiir oleks pidanud tegelikult piruka sees olema. See on see kesikla rott, kes Rakvere ja Tamsalu viljasalved tühjaks nosis. Oleks orav olnud, oleks kõik kiitnud - oi, kui nunnu! Aga mingi keskerakondlik hiir Varem võttis teadlik klient restorani kärbse kaasa, et see supipõhja sisse visata ja tasuta lisaportsu nõuda. Kui eelkommenteerijatel on õigus ja hiir on kaasa toodud, siis kabanossiputka puhul on tegu ilmse üleforsseerimisega. Teevad kõik, et see ei korduks ? Kas hiirtel polegi siis veel inimõigusi. Kus on loomakaitsjate silmad ? Hiirele pannakse oma lett. Kõik on korras, ära muretse. Mis kõlbab närilisele, peab kõlbama ka inimesele. Kõik on ju halal niikuinii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!