Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Server online mängu jaoks
avatar rehkli.martin@gmail.com 28. september 2019, kl 18.35
Tervitused!

Tahaksin enda sõpradele ja tuttavatele kasutamiseks rajada Minecrafti serverit. Mis tehnikat mul selleks vaja oleks? Sirvisin internetti ja leidsin ühe masina, mis on rahaliselt mõistuse piires(paneme kõik serveri rajamiseks raha sisse) : https://www.max.ee/et/e-pood/serverid/server-r23...

Kas serveri jaoks on vaja kiiret internetti ka?? Mul on kodus vist 50mb internet aga keegi ütles et ma peaks laskma vanematel tellida 300mb/s interneti..

Ootan palun kõiki soovitusi ja abi Aitäh!
avatar margo_87 28. september 2019, kl 19.45
Äkki ei raiskaks vanemate raha ja mängiks kellegi teise serveris??
 
sadadas 01. oktoober 2019, kl 11.12
Server on arvutiprogramm. Sa võid jooksutada seda ka oma enda arvutis, kui sul piisav masin. Kui ei taha võid otsida mõne pakkuja, kes teeb kogu töö sinu eest ära ja pakub minecraft serveri hostingut. Edasi või sebida mõne teise arvuti või rentida virtuaalse arvuti ja neil jooksutada seda programmi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!