Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
mure topelt fotodega
 
mannu 01. oktoober 2019, kl 17.35
mul on arvutis meeletu kogus topelt arvutisse laaditud fotosid. neid on mingi 50 MB. olin ise rumal , kogu aeg mõtlesin, et kui aega saan, siis kustutan, seni aga laadisin neid üha uuesti fotokast ja telefonist ja teisest arvutist ühtekokku. tänaseks päevaks olen nad korjanud kõik 1 TB välise kõvaketta peale ja see on peaaegu täis. pooled vähemalt on sealt koopiad. mis programmiga ma saaksin need koopiad üles leida ja siis sama programmiga ka kustutada kõik korraga. praegu olen jamanud nädalakese programmidega, mis viie tunnise otsinguga küll leiavad nad üles, kuid kustutama peab ühekaupa või enne kustutamist ütleb, et selle programmiga saab tasuta versioonis kustutada ainult 100 kaupa. aga mul oleks mingi 5 tuhat vaja kustutada korraga. ma usun, et pole mõtet tasulist programmi osta, sest inimene ju õpib oma vigadest ja rohkem ma neid tuhandetes kustutama ei hakka, ega ka kopeerima ühest seadmest teise. palun aidake, mis programm see võiks olla. tänan väga
 
ccleaner 02. oktoober 2019, kl 07.38
https://www.google.ee/search?q=%20dublicate%20filea%20cleaner%20free&ie=UTF-8&hl=et
 
cleaner 02. oktoober 2019, kl 09.53
https://www.google.ee/search?hl=et&ei=gUiUXc7GHsHHrgSCzpjoDA&q=free+duplicate+photo+cleaner&oq=free+duplicate+phooto++cleaner&gs_l=psy-ab.1.0.0i19l6j0i13i30i19l4.59375.91063..101240...0.0..0.113.795.4j4....3..0....1..gws-wiz.......0i7i30i19j0i7i30.YOE6i4HpG3I
 
Maria Mirabela 20. oktoober 2019, kl 19.11
Kas sa oskad Windows Exploreris otsingut kasutada? See tavaline kaustades edasi-tagasi lappamise aken? Seal on paremal üleval väike otsinguaken. Klõpsa sellel, aga ära sinna midagi trüki. Selle sama akna vasakul üleval, kus on valikud File, Home, Share, View, ilmub nüüd veel üks nupp - Search (otsing). Kui sellel nuppul klõpsad, avanevad valikud, mille alusel sa saad sellest kaustast midagi otsida. Üsna keskel on nüüd nupp Type (failitüüp). Kui klikid sellel, siis ilmub pikk rodu erinevaid failitüüpe. Nendest leia Picture (pilt) ja kliki sellel. Nüüd otsib Windows sulle välja kõik pildid, mis on selles kaustas ja kõikides alamkaustades.

Kui sa teed seda ketta peakaustas, siis kuvataksegi sulle korraga kõik need tuhanded sellel kettal olevad fotod ühes pikas rodus. Seda rodu on sul võimalik reastada näiteks tähestiku järgi. Nii jäävad kõik korduvad failid üksteise peale. Võid silmadega järge ajada, kus märkad korduvaid, aga lihtsam on kõige esimene pilt lahti teha ja parema nooleklahviga järjest edasi minna. Kui näed, et ongi mingi pilt kaks korda järjest, siis Del klahv klaviatuuril on kustutamiseks.
Failide tähestiku, või ka näiteks kuupäeva järgi järjestamiseks kliki Exploreri akna vasakul üleval View (vaade) nuppu. Sealt ehk leiad juba ise.

Võrreldes mõne spetsiaalse tarkvaraga kindlasti aeganõudvam, aga saad vähemalt kindel olla, et mingeid valesid asju ei kustutata.
 
otsides on mõtekas 20. oktoober 2019, kl 20.22
järjestada failid suuruse järgi. kui kahe eri nimedega pildifaili suurus on sama, on peagu kindel, et tegemist ongi sama failiga. muidugi oma silm on kuningas selgi juhul...
 
double file 21. oktoober 2019, kl 16.03
https://www.youtube.com/watch?v=9k7C38ltFeA
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!