Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
www.email.ee, kes on see teenuspakkuja?
 
lootusetu kirjasõber :) 04. oktoober 2019, kl 17.39
Tasuta e-posti pakkujaid on eestis mitmeid, paraku viimastel aastatel on e-posti teenus alla igasugust arvestust. Kasutan ise @email.ee ja @solo.ee (endine Delfi) tasuta e-posti kontosid. Aastate eest toimisid mõlemad tõrgeteta, hetkeseisuga ei saa email.ee postkasti ühtegi kirja (pea nädal juba), ainus kontakt on neil "team@email.ee", arvata muidugi võib, et nad ka ise ei saa neile kribatud maile kätte...
Ka enne on olnud email.ee teenusepakkujal paari päevaseid lünki (mailid tulevad hiljem, võimalik, et ka osad kaovad), lisaks liiguvad mailid viitega, hommikul saadan, saaja saab kirja kätte kas õhtul või järgmine päev?!
Delfi e-post, nüüdsest siis Telia online.ee keskkonnas kasutatav tasuta mailiteenus, see on enamvähem siiski toiminud, küll aga juhtub tihti, et e-maili klient (kasutan Windows Live Mail 2012) ei saa ajutiselt saata või vastu võtta solo.ee maile (erinevad veateated).
Miks ma seda kõike kriban? Ehk juhtub eelnevat lugema keegi kes tunneb või on seotud www.email.ee keskonnaga, sooviks nagu teada, et kas "on nagu on teenus" jääbki selliseks või on lootust, et mailiteenus hakkab toimima nii nagu vanasti?
 
maila 05. oktoober 2019, kl 21.03
Oma küsimustele saab vastuse e-posti aadressilt team@email.ee
 
Algne postitaja 09. oktoober 2019, kl 00.26
Maila, kuidas saab keegi vastata küsimustele kui ta küsimust kätte ei saa?
Kontaktideks on märgitud neil:

E-PEOPLE OÜ
Koskla 20-2
10615 Tallinn
reg nr: 11625625
KMKR: EE101302034
e-mail: info@www.ee (mis ka loomulikult ei vasta)

Samas väike google päring ütleb, et:
E-PEOPLE OÜ on registreeritud 06.04.2009. Ettevõtte staatus on kustutatud (14/06/2013).

Firmat ei eksisteeri juba üle 5 aasta, samas koduleht on neil üleval, meili teenus toimis ka septembri lõpuni, olukord on pehmelt öeldes skisofreeniline!
 
Conca Bleck 09. oktoober 2019, kl 17.21
Skisofreeniline on olukord siis, kui kasutad .ee lõpuga maile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!