Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
ip aadress
 
Blond 30. aprill 2020, kl 22.42
Kuidas saab reserveerid kaamerale kindlat IP-d ruuteris ? Kas seda tuleb teha Networki või Status alt ja millised andmed tuleb sinna kanda.

Palun kirjeldage samm sammult.


Ette tänades.
 
Hannesc 01. mai 2020, kl 00.28
See sõltub ruuterist. Telia valge karp omab võimekust panna olemasoleva dünaamilise ip taha linnuke, et antud seade saaks alati vaid selle ip. Mõnes ruuteris tuleb, enamasti jah network alt, määrata IP aadress. Mõnede puhul tuleb vähendada DHCP pooli, ehk siis dünaamiliselt antakse näiteks .2-.100 lõpuga aadresse. Kui nüüd kaamerale määrad kaamera enda tarkvara kaudu .101 lõpuga ip, siis konflikti ei teki.
 
Blond 01. mai 2020, kl 11.50
Olen sellel alal täielik võhik ja küsiks veel juurde.
Minu probleem on selles, et kaamera ja salvesti ei toimeta koos normaalselt.
Kaameral kui salvestil on omad IP, nii kui ruuterile teha restart on salvesti ja kaamera tööle saamine keeruline. Device manage-st IP otsides toob välja kaks IP aadressi, kui aga hakata neid programmiga (CMS)siduma, siis programm neid ei leia.
Ruuteri IP aadressil on need olemas, puudub hostname nimi ja DHCP on false.
Kui ostida neid IP aadresseid läbi IE browseri , siis vahel toob mölemad välja, vahel näitab ainult kas salvesti või kaamera andmeid. Hetkel näitab ainult salvesti andmeid.

Seetõttu soovitati reserveerid salvesti ja kaamerate IP-d ruuteris.Kas ma peaksin valima Networkis static routes - IPv 4 routes alla lisama add -ga kaamera ja salvesti andmed.

Palun veel Teie tarka nõu või on veel mingeid lahendeid selle probleemi kõrvaldamiseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!