Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kui vanalt hakkab nägu nö ära vajuma?
 
39 15. aprill 2020, kl 22.05
Ma 39, tundub, et noor, aga võta näpust. Kosmeetik ütles, et nägu hakkab lõtvuma. Kas tõesti nii vara see toimub? Ise küll aru ei saa, pigem kahtlustan, et kosmeetik üritab kallist aparaadihooldust pähe määrida (RF lifting, microneedling jne).

Et siis. Mis vanuses ilmuvad need buldogi põsed ja muud sarnased ealised iseärasused?

Kas tasub investeerida nendesse aparaadihooldustesse juba kohe ja praegu või pigem leppida olukorraga ja kui asi juba väga hull, teha näo ringlõikus?
 
kellel kuidas 16. aprill 2020, kl 14.50
Võib ka buldogina ringi käia, pole hirmu, et keegi ligi tikub :)
 
koerajalutaja 25. aprill 2020, kl 02.06
kõhnad näevad välja nagu hurdakoerad. sassis soenguga naised on nagu bolonkad või pügamata puudlid. mõned kiilaspäised mehed nagu bullterjerid. jahimehed kipuvad hagijate moodi olema.
äkki võtad selle raha eest, mis hooldusele kulub, hoopis armsa mopsi ja rõõmustate koos, kuidas te aastate edenedes aina rohkem teineteisele sarnanete ja teineteist mõistate.
 
Dolores 25. aprill 2020, kl 13.15
Aparaadihooldusi küll ei soovita. Tee näolihaste harjutusi, milliseid leiad youtubest küllaga. Tõhus meetod, nõuab vaid järjekindlust.
 
mhmhmh 26. aprill 2020, kl 20.56
Vanus ei oma tähtsust, peale suurt prassingut on hommikuti on igal ühel nägu ära vajunud, lisaks ka keel ja jalad pehmed.
 
viimasele 27. aprill 2020, kl 12.26
lisaks et palju avaldab mõju ka pärilik eelsoodumus ja igavesti nooreks ei jää meist keegi...
 
Tartu 29. aprill 2020, kl 22.32
Dolores, miks sa aparaadihooldusi ei soovita? Kas need siis teevad pigem halba? Või lihtsalt ei mõju, vaid rahaküsimise võimalus?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!