Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kui palju on sinus kurjust-Inimene.....
 
Kaarel 16. mai 2020, kl 20.51
Miks.......
 
Inimene 17. mai 2020, kl 01.59
Sest mul on valus. See peaks olema selge. Üheselt. Sa tegid mulle haiget ja mina reageerisin selliselt.
Sa ei saa aru? Aga kuidas sa ise reageerid kui sul on valus? Tõeliselt valus. Mitte varbale astumisest ei räägi me praegu, eks ole? See on üks teine organ, millele virutasid. Sedasi möödaminnes, ükskõikselt, pikemalt mõtlemata.
Nüüd imestad, miks muutusin kurjaks. Aga mida sina siis ootasid? Ah, saan aru, headust. Muidugi. Sina vajad headust. Väga. Sinuga tuleb olla hea. Alati. Vaatamata millelegi. Kas siis kui haiget teed. Siis oleks kõik arusaadav.
Aga mina muutusin kurjaks. Iga korraga üha enam. Ja nüüd tahad teada KUI PALJU JUST?
Eks niipalju kui on valus, mitte rohkem, mitte vähem.
Kas vastus aitab leevendada su imestavat mõistmatust?
 
Tulilind 17. mai 2020, kl 07.35
Inimeste arusaam kurjusest on erinev. See on selline ühik, mida võiks lausa painutada vastavalt igaühe nägemusele sellest.

On olemas hinged, kes olekski kui kurjast vaimust vaevatud ja teevad oma teod teadlikult halba soovides.

On olemas vaimselt haiged, kes teevad oma vaimsele võimekusele vastavalt tegusid, mis teiste mõistes liigituvad kurjuse alla, aga nad ise ei saa sellest arugi.

On olemas inimesi, kel puudub arusaam, et omakasupüüdlikel eesmärkidel tegutsemine võib teistele kurja teha.

On olemas inimesi, kes on manipuleeritavad ja heausklikud ning tegutsevad enda meelest kellegi või mingi suurema eesmärgi heaks, aga tegelikult ei näe nad seda, et on kurjuse tööriistad.

On olemas sünnipäraselt empaatiavõimeta inimesi, kes ei adu reaalsust, mis neid ümbritseb ja astuvad teistest tundetult üle, aru saamata/tajumata, et üldse kurja teevad.

On inimesi, kes loonud endale unistuse, mida täita soovides ja silmaklappe kandes, tehakse samuti kurja ning isegi ei märgata seda või kui märgatakse, siis eiratakse seda, sest unistus on vaja ju täita ükskõik, mis hinnaga.

Seda nimekirja võiks jätkata. Ilmselt on meil kõigil elust näiteid tuua, kus tegu üht või teist liiki kurjuse ilmingutega.
 
Kaarel 17. mai 2020, kl 10.02
Meid ei muuda elu, vaid inimeste käitumine....
 
;) 17. mai 2020, kl 10.14
Rumalus on kõige kurja algus ja lõpp.

Platon (u 427 eKr-u 347 eKr)

kreeka filosoof
 
Tulilind 17. mai 2020, kl 10.23
Laias laastus Platoniga nõus, kui rumaluse alla liigitada ka ahnus ja võimuiha.
 
;) 17. mai 2020, kl 15.40
Ei midagi keerulist. Kuulates südametunnistuse ja mõistuse häält, välistad kurjuse. Siis elad enda elu nii, kui Sind kogemata põrgusse saadetakse, viib vanakurat Sind ise taevasse ;)
 
Lihtne 17. mai 2020, kl 17.51
Naised on kurjad siis kui ei saa seda, mida tahavad, kuigi neile on seda lubatud. Kui seda on palju, millest nad ilma on jäänud, siis on ka kurjust palju. Sul tuleb lihtsalt välja mõelda, millest oled naise ilma jätnud ja saadki vastused küsimustele, miks on kuri on või kui palju seda temas on. Lihtne.
 
Alu 17. mai 2020, kl 18.14
Kui naudite seda kuidas partner teid tagantpoolt hellitab ja olete partneriga valmis päris anaalseksi proovimiseks, kuid ei oska kuskilt alustada, siis siin on mõned näpunäited:

Anaalseks on mõne paari jaoks väga lihtne, kuid teise jaoks samas natuke keerulisem. Kõige keerulisem on oma partneri peenise "ära mahutamine". Enamik naisi eelistavad millegi väiksemaga alustamisest. Kasuta kindlasti suures koguses libestit! Vagiinal on tore omadus ennast ise libestada, mida aga ei saa öelda anuse kohta. Kui su mees askeldab näpu või mõne mänguasjaga su tagumiku kallal, palu tal hoida libestipurk käeulatuses. Tõsiselt. Kui sulle meeldib see tunne mida tekitab tema sõrm, siis on see märk sellest, et võiksite mingi hetk proovida ka natuke enamat. Kui tema näpp on ebameeldiv või tunned ennast väga veidralt, siis tõenäoliselt sulle anaalseks ei sobi. Näpustaadium võib sõltuvalt olukorrast kesta ühe õhtu või mitu kuud- kuni lõpuks oled valmis!

Edasi võta appi väiksemat sorti anaaltapp. Neid on erinevas suuruses ja nad ei maksa ka eriti palju. Kui häbenete, siis tellige diskreetselt internetipoest. Idee on harjutada tagumikku millegi suuremaga, mis pole looduse poolt sinna mõeldud. Paljudel naistel pole selle staadiumiga absoluutselt mingit probleemi, aga osade jaoks on see vägagi harjumatu. Vaata, et sa saad seda proovides ka orgasme, nii on asjal ka mõtet (Ja ära unusta kasutada liitrite viisi libestit!).

Kui tunend, et oled valmis lõpuni minema- täielikuks anaalseksiks, siis alusta aeglaselt. See võib olla üllatav kui suur vahe on anaaltapi ja sinu mehe kõvastunud peenise suurusel. Kõige keerulisem on saada sisse ots, edasi on juba lihtsam! Alusta ikka väga õrnalt kuni lõpuks on peenis otsapidi sees, kui tunned, et võid lasta lükata sügavamale, siis tee seda. Iga sentimeetriga lisa ohtralt libestit. Mängi ka poosidega, mõnede puhul läheb asi libedamalt, teiste puhul tihedamalt. Katseta erinevaid ja leia enda jaoks sobiv. Kui tunned, et asi mutuub ebamugavaks- lõpeta! Kui on valus, ära suru seda enda sisse, sa võid ennast tõsiselt vigastada. Alguses tuleb võtta asja ikka rahulikult ja aja jooksul, oskuste suurenedes ja praktiseerides muutub kõik hoopis mõnusamaks. Mängi samal ajal või lase mängida ka kliitoriga, paljud naised naudivad väga kui nende mõlemad "augud" on täidetud.

Siis tuleb välja mõelda veel kas kasutate kondoomi või mitte. Kondoomiga on kogu värk puhtam ja võite lihtsalt selle minema visata ning jätkata tavapärase vaginaalse seksiga. Kindlasti ei tohiks peale anaalseksi ei näppu ega peenist tuppe pista, see on suht kindel viis saada tänu bakteritele infektsioon.

Kindlasti rääkige omavahel muredest, ootustest ja lootustest. Kindlasti peate mõlemad ennast mugavalt tundma, proovida tasub igal juhul, võibolla avastate, et üks teist, või miks mitte hoopis mõlemad naudite seda. Ja kui on juba nii, siis on meeletult palju erinevaid variante! Ühesõnaga jõudu katsetamisel! :)
 
selge 21. mai 2020, kl 00.10
see teema on sotsiopaatidele
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!