Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Naised, kuidas reageerite teie?
 
Mees 17. mai 2020, kl 16.16
Läksin mulle väga armasale naise külla kaasas 40+ maksev šampanja, kommikarp ja 21 valget roosi. Teda polnud kodus ja sain kortermaja välisuksest sisse ning jätsin lilled jne korteri ukse juurde.
Täna sain järgmise sisuga sõnumi.
On äärmiselt ebameeldiv teda, et keegi luurab jätkuvalt su maja ümber ning hiilib lubamatult sisse. Väga, väga taunimisväärne tegevus.
 
Tulilind 17. mai 2020, kl 16.33
Nojah, selle peale ei oska muud kosta, et ju sa siis pole selle naisterahva jaoks nii kallis kui tema sulle.

Inimesi on ikka niivõrd erinevaid ja nende arusaamu elust samuti mitmesuguseid.
Lugesin hiljuti noortele mõeldud Reeli Reinausi huumoriga vürtsitatud raamatut "Kuidas mu isa endale uue naise sai". Sealt leiab ikka selliseid naisetüüpe, et vahepeal ei suuda naeru pidada, mida vaene mees pidi kõik läbi tegema erinevate naistega, et lõpuks see ainus ja õige leida.

Eks see inimese õige pale tuleb varem või hiljem nähtavale. Parem kui selgub varem, siis pole vaja kaotatud aja pärast nutta.
 
Märksõna on siin "jätkuvalt" 17. mai 2020, kl 17.30
Ju sa polnud siis voodis suurem asi ja su sooritus maksis naise silmis vähem kui see nänn, mida ukse taha vägisi pressisid.
 
Amalie Rozenbaum 17. mai 2020, kl 17.37
Mulle isiklikult tundub, sa oled jube kooner ja sinu armastus vajab veel laagerdamist. Minna naise juurde odava šampanja, kommikarbi ja valgete roosidega on lausa taunitav tegevus. Amour de Deutz on šampanja, millega sulatada naise naise süda. Hind vastav ja nimigi vihjab su hingeseisundile. Valged roosid tasub jätta melanhoolseks hetkeks. Punane on armastuse värv, mida punasem, seda kirglikum. Kommikarp vii vanaemale, kui külla lähed. Armastatud naise juurde tuleb minna, kaasas hõbekarbis kuldne rinnanõel.
 
t 17. mai 2020, kl 18.11
Kui keegi, kes absoluutselt ei meeldi, tüütaks jätkuvalt, siis on ju loomulik, et inimene näitab välja negatiivsust nii sõnas kui pildis.
 
mokka 17. mai 2020, kl 18.55
valged ja paaritu arv lilli viiakse surnuaeda, toober.
40ne veinilurr ja mannetu kommikarp viiakse hooldekodusse.
ühesõnaga, läksid vanuri matusele.
ja mida sa veel imestad.
 
Mees 18. mai 2020, kl 07.15
Tulilind, kõik mu on super.
 
Tulilind 18. mai 2020, kl 13.57
Siis järelikult on see midagi, mida ta ei kannata. On selle põhjuseks siis kunagi läbi elatud negatiivsed kogemused või miski muu.

Ma vabandaksin ja ütleksin, et ei soovinud mitte midagi halba, kõige vähem nuhkida või hiilida. Seleta talle ausalt, miks nii käitusid ja mida mõtlesid. Ega naised pole hiromandid, et meeste mõtteid näevad ja kõigist nende tegudest ühtviisi aru saavad.
 
Ohoo 18. mai 2020, kl 17.57
Kust need muinasjutuheietajad nüüd välja ilmusid? Muidu oli pidev vaikus.
 
Mees 18. mai 2020, kl 18.01
Tulilind, tänan Sind.

Ma ei mõista miks osad kommentaatorid on nii labased ja kurjad.
Inimene sõimab mind toobriks, aga ise ei tea nii elementaarset asja, et paaris arv lilli kingitaks kurva sündmuse puhul ja paaritu rõõmsa puhul.
 
j 18. mai 2020, kl 18.13
Esiteks võisid sa sulle meelinud naisele külla tahta minna mingid aasta või kolm hiljem peale seda kui päevapealt telefonis ära kadusid ja teiseks edasi tagasi hulkumine ja naise ümber tiirlemine kui sulle sobib , samas kui sa ei meeldi, on lihtsalt labane. Otsi parem põllumajanduses endale töökoht.
 
Tulilind 18. mai 2020, kl 19.59
Ma jäin nüüd mõttesse. Huvitav, mida mõeldakse, kui arvatakse, et inimesed, kes töötavad põllumajanduses, on kuidagi vähem väärtuslikumad nendest, kes töötavad linnas? Kas maal majandades, kasvatades linlastele toitu ja rasket tööd tehes ning rassides ollakse kohe automaatselt madalam kõigist teistest? See töö ei ole minu meelest sugugi lihtne.

Mina suhtun küll austusega igasse inimesesse, kes oma tööga hästi hakkama saab ja kõigile oma tööpanusega kasu toob.
 
Mees 18. mai 2020, kl 20.09
Pole mõtet nende Onu Heinode peale pahandada. Nende kommentaaridest kumab läbi rumalus ja kibestumine.
 
k 19. mai 2020, kl 11.55
Ja mis kumab läbi isiku kommentaaridest, kes ajab naiivset juttu, kas on tegemist naiste kulul elava indiviidiga või ei viitsi arvuti tagant rippuvat püksitagumikkugi tõsta, et endale ise süüa poest tuua.Põllul on abikäsi vaja,siin suur vahe, kes mugandub kontroris või teeb väljas rasket tööd.
 
soos 19. mai 2020, kl 13.20
lõigatud lille edastamine on sama kui surnud rebase ukse taha jalamatile jätmine.
nutupillimise asemel mine appi põllule kevadtöödele.
meie eesrindlik põllumajandus ootab.
 
naljakas 21. mai 2020, kl 01.22
üldistame siis teemat kommentaaride järgi - mees ostis kõige jälgimad asjad, mida naistele üldse kinkida, viis need ukse taha ja sai sõimata hoopiski luuretegevuse eest.

arvestades siiski veel levivat viirust, on padajanni ukse taha jätmine igati ok. iseasi, kas seal just lilli ja komme vajati. äkki sai otsa viimane pakk makarone ja lihakonserv, seega saanuks kott kartuleid ja sardellid tunduvalt soojema vastuvõtu.
mõtlema paneb ka etteheide luuretegevusest. ilmselt on mees seal varemgi pika vihmamantliga puu tagant piilunud, võibolla isegi vihmamantli hõlmu laiali tõmmanud. me ju ei tea, kas selline fakt aset on või pole leidnud. tavaliselt ikka inimesed igat lillekinkijat kohe nuhkijaks ei tituleeri.
nii ehk naa tuleb mehel mõelda termini üle 'väga armas naine'. nii mõnigi vanamees, nähes vastasmaja rõdul lilli kastvat kena tütarlast, mõtleb, et tunne vastastikune ja ei saagi aru, miks talle politsei kutsuti.
 
Imestaja 21. mai 2020, kl 13.21
Ära põllumajandusse küll trügi, sinna luhvtikustid ei sobi. Vaata parem mingi tühikargaja koht: kontoritöötaja, müügiassistent, administraator, klienditeenindaja...etc.

Algpostituse kohta siis niipalju, et naine pole sinust eriti huvitatud. Kui oleks huvitatud siis õhkaks kui romantiline ja tore kingitus.
 
Lihtne 21. mai 2020, kl 15.51
Linna klienditeenindajaks trüginud on enamasti maalt jalgalasknud maakad. Kutsuge oma puuduliku haridusega pojad - tütred maale tagasi maasikaid noppima.kaid korjama.
 
huvitev 21. mai 2020, kl 16.09
maakas või linnakas, pole vahet.
point on , miks papi staffi kasutades jälitab neiut.
 
mesasja 21. mai 2020, kl 23.47
mis neiut? vanamees jutu järgi vähemalt saja aastane, ega see noorik tal ka palju noorem pole.
 
Nõus kasutajaga "soos" 23. mai 2020, kl 23.09
Nii see on.
 
oot 24. mai 2020, kl 00.54
miks te penskareid põllule saadate? noori tööjõulisi enam polegi või? kuidas üldse üks vana ja väeti nõukaaja üle elanud vanur põllul abiks saab olla? tal oli raske lapsepõlv, süüa anti ühekülgselt ja sunniti pioneeriks astuma, terve nooruse pidi telekas ainult mingeid mosfilmi ilgusi vaatama, kus matrosssovid ennast saksa tanki all õhkasid. poole oma elust oli ta banaane ainult pildi peal näinud ja teie tahate seda paljukannatanut raskele füüsilisele tööle saata. südametud inimesed olete.
 
imelik 24. mai 2020, kl 09.06
Küsiti arvamust naistelt, aga vastajateks bocki luristavad debiilikud.
Ainuke naine Tulilind.
 
kaasamõtleja 24. mai 2020, kl 11.43
debiilsus tõesti ajada meest maatöödele kui läheb naisele külla 100+ külakostiga. maatöödel peaks mees edasidi ostma nartsisse ja sovetski shampanjat, äärmisel eldushetkel törlit
 
bockiga 24. mai 2020, kl 19.10
probla on, et taadil veab mälu alt.
hommikul lükkas varbad kummikutesse ja tõmbas puhvaika üle küüru, et minna põllule maasikaid istutama. poolel teel keeras külapoodi, kust haaras kaasa parmatuha, saunaviha, peotäie kaalukomme.
aa, kuhu edasi? ei mäleta, niisiis poetas kogu kola ettejuhtuva korteriukse taha. mott
 
teadja 25. mai 2020, kl 02.27
nii mõnedki romantilised hinged on õppinud põllult peale kartuli ja kapsa ka lilli korjama. ilmselt selles see prohmakas oligi. praegu õitseb võilill ja suurest püüdlikkusest hankida suurem bukett väiksemate kuludega, asus teemategijast romeo kortermajade haljasaladelt võililli noppima. selg vajas vahepeal sirutamist ja nii ta esimese korruse elanikele silma jäigi kui kahtlane piiluja. kui veel dressipükste taskus loksus poolik lauaviin ja rinnataskus sulanud nurri šokolaad kahtlasi plekke jättis, siis mida imestada, et sellist tüüpi maniakiks peeti.
 
Tulilind 25. mai 2020, kl 03.51
Tegelikult hakkab ka mulle tunduma, et tegu kahtlase ja nilbe vanamehenässiga, kes mingite lillerootsude varjus üritab naistele külge lüüa. Ilmselgelt peletab see nooremad kui 60 minema. Mingi variant võiks muidugi olla 80neste akna alla kommikarbiga vehkima minna.
 
Lillekene rohus 25. mai 2020, kl 09.58
Hei, mees. Too need lilled ja sampa parem minu ukse taha. Mina küll ei saada kinkijale nii solvavaid sõnumeid, vastupidi, tore ju ukse tagant kingitust leida. Ja ausalt öeldes, hakata inimest arvustama kingituse väärtuse järgi ütleb rohkem arvustaja kui kinkija kohta.
 
viimasele 25. mai 2020, kl 12.00
arvustamisega ehk poosetamisega alustab teema autor, rõhutades veinilake hinda ja floora rohkust numbriliselt.
naine ei tunne end turvaliselt ja väljendab seda sõnumis. kuidas on selline sõnum solvav?
tule taevas appi
 
Mees 25. mai 2020, kl 13.26
Lillekene rohus, jäta siis kontakt, et võiks edasi suhelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!