Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kogumishoius v Aktsiapakk?
 
TahanTeada 02. juuni 2020, kl 06.45
Kus oleks mõttekam säilitada väikest "säästuraha" pensionipõlveks? Mõne aasta pärast ootab ees nii ehk naa pensionile jäämine.Kasutushoiusel hoida ei taha, kuna sealt kipub liiga kergesti kuluma....Ootaks targemate arvamusi, muidu ilkumist lugeda ei viitsi...
 
mhhh 02. juuni 2020, kl 09.20
nagu Baskin kunagi soovitas, pane sügavkülma ja vala veega üle.
 
viimasele 02. juuni 2020, kl 09.38
ära mulise, kui tarka juttu rääkida pole, on kasulikum "leivamulk" kinni hoida.... kas tahad öelda et omad säästud hoiad kõik sügavkülmas ja pensionile lähed tühja taskuga ja ootad palju lapsed Sulle viskavad?
 
mhhh 02. juuni 2020, kl 12.43
see jutt on täpselt sama tark, kui sinu möla. Kus mina olen halisenud, et hoiuseid ei taha jms. Mina saan oma säästudega ilma foorumis hädaldamata hakkama. Mis see üldse sinusse puutub, kuidas ma pensionile lähen ja kust ma siis raha saan?? Sina tulid foorumisse hädaldama, mitte mina
 
just 02. juuni 2020, kl 12.57
Hoia nii nagu hoiad senini. Mingeid ullamullasid...ei tea, kas on arukas hakata paigutama, just enne pensionit seda enam. 2.sambast loksub pensionile juurde.
 
mhhi-le 02. juuni 2020, kl 15.29
algataja ei tule minule mingit 2. sammast, kuna ei ela ammugi enam eestimaal, ka see väike varu mille kohta küsisin, oleks tegelikkuses 1 pisike " sukasääreraha" -seisuraha.. Ära elada loodan tulevikus saadavast väljateenitud pensionist....aga "mhhi-le" soovitaks edasipidi korrektsemat sõnakasutust ja õppida vahet tegema mis on "mulin-mulisema" ja mis on "möla-mölisema" (alkohooli joobes räägitud arusaamatu vadin)
 
mhhhhhh 02. juuni 2020, kl 18.00
Ei ela siin, no mida sa siis tahad siit nõuannet. Meie elame siin, saame 2 sambast põhipensionile lisa, igal ühel omamoodi ,kellel veel tagavara , kelle arvel, kellel kinnisvara,kellel maa,kellel loomad, kellel metsa, kellel korterid, kellel ainult pension.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!