Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ouija laud

ann 15. veebruar 2012, kl 21.05
kas on kellelgi kogemusi ouija lauaga

kolmjalg 15. veebruar 2012, kl 21.34
laud, nagu meil öeldakse. minu tädil. endal mitte. pange aga käed peale ja hakkake küsimusi esitama. ja laud hakkab koputama.

või mõtled sa hoopis sellist, kus on tähed, numbrid, ei ja jah?

Pole vaja 15. veebruar 2012, kl 23.01
Ei tasu torkida neid asju, pärast ei puugi "külalised" enam tagasi minna ja longivad terve elu kaasas.

kolmjalg 15. veebruar 2012, kl 23.16
Pole vaja
jah, noorelt sai need asju tehtud, aga enam ei julge.

Ülla-ülla 16. veebruar 2012, kl 11.16
Parem ära torgi.
Mõnes riigis on ta kasutamine ja levitamine ametlikult keelatud just seetõttu, et kipub välja kutsuma midagi sellist, millel on kombeks ise mitte enam ära minna ja mis hakkab avalduma poltergeistina. Kutsujale endale võib küll öelda, et paras, ise süüdi! aga selle poltergeisti all kannatavad sama palju ka perekonnaliikmed ja naabrid, nii et otsi endale tegutsemiseks üksildane metsatalu või punker, kui muidu uudishimust lahti ei saa.

mis 16. veebruar 2012, kl 12.28
riigis on näiteks keelatud?

vikerkaar 18. veebruar 2012, kl 12.38
ei soovita, kui ei ole piisavalt teadmisi vaimumaailmast, lihtsalt uudishimu rahuldamiseks väga rumal variant.

Oma kogemus 19. aprill 2012, kl 10.27
Olen sellega tegelenud 2 aastat. Küll mitte kogu aeg. Inimestel, kes tahavad seda proovida niisama uudishimust ei soovita ! Tegemist ei ole mänguasjaga. Enne soovitan lugeda ja uurida üldse vaimumaailma kohta infot. Mina isiklukult ei usu et vaimud kellega ühendust võetakse on ohtlikud, kuid eks igal ühel oma arvamus. Olen küsinud ka ühelt ennustajalt, et kas see on ohtlik. Tema ütles, et see on sama mis taro kaartide ladumine- alati peab midagi vastu andma. Kuna vaimud suhtlevad meiega kasutades energiat mis meist tuleb, siis võimalik et see ongi see, mida nad vastu saavad.
Samuti soovitan sellega tegeleda ainult siis, kui selleks on väga suur vajadus, mingi küsimus või elumure.
Muideks igal ühel ei õnnestugi vaimudega ouija laua kaudu ühendst saada. Mul kulus ka selleks mõnda aega ning täitsa üksi sain nendega ühendust alles siis kui elus tekkis väga tõsine mure.
Arusaadav on ka see, et usklikud inimesed mõistavad ouija lauda hukka. Kuid kordan veel kord, igal ühel on usuvabadus ning ühisele arvamusele ei saa nagunii kõiki maailmainimesi vedada.

kolmjalg 21. aprill 2012, kl 19.58
minul on huvitav kogemus. õieti pole see kogemus, vaid tunne. vanasti proovisime tüdrukutega põnevusest ikka kõiksugu ennustamisi. aga nüüd on nii, et miski justkui keelaks. lihtsalt tuleb selline ebameeldiv tunne ja lihtsalt ei taha.
ühel uue aasta peol oli meelelahutuseks kutsutud kaardimoor. eelnevalt oli peokorraldajal kokkulepe mooriga, et räägib ainult häid asju. kuna mu mees tahtis, lasime siis endale ka ennustada. midagi erilist ta ei rääkinud - sihuke üldine positiivne jutt.
kuid ikkagi tekkis sellest hiljem ebameeldiv tunne. ei teagi, on intuitsioon, et ära puutu asju, mida pole vaja, või lihtsalt minu ettekujutus..

Liilu21 23. aprill 2012, kl 14.03
Niisama mängimiseks ei soovitaks. Tont teab kes suvatseb teiega kontakteeruda ja pole garantiid, et tagasi läheb, kust tuli. pole selist olevust koju vaja. Kui teha siis juba asja pärast, ma viiksin läbi sellist seanssi istudes ringis ja peale tänaks hingesid ja laseks neil rahus minna. Kodus ei teeks sellist nalja. On kogemusi kus kutsutud jõud ei soovinud tagasi minna.Vene foorumid täis selliseid halbasid kgemusi, kus kutsutakse välja Keegi ja pärast on hirmus selles korteris elada: küll asjad ledavad, küll nähakse tonte peeglites. Rendiks mõne motelli toa ja seal praktiseeriks

maak 29. aprill 2012, kl 01.16
ja räägitakse, et eestlane on nõiarahvas... pigem hakkab silma, et hoopis ebausklik rahvas. ouija on kahjutu ja pealegi suht kasutu laste mängukann

makaak 29. aprill 2012, kl 13.50
maak
küll on tore, et meil sellised kõiketeadjad olemas on, nagu sina:))

maak 29. aprill 2012, kl 13.56
to makaak

thanks ;)
aga seda nn. kõiketeadmist ei ammutata mitte teiste luuludest, vaid ise kõike katsetades
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!