Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuidas vabaneda shamaanivaimudest?
 
Mileks mulle shamanism? 23. oktoober 2014, kl 11.41
Kui on olukord, kus inimesel pole kutsumust ega soovi saada shamaaniks, aga shamaanivaimud ikka kiusavad - siis kas annab need vaimud minema saata? Seni on shamaanid rääkinud nagu, et ei saa. Et sa kas allud neile või nad tapavad su.
 
loogik 23. oktoober 2014, kl 12.22
Ellu on jäänud need šamaanid, kes pole neid vaime minema saatnud, ja nemad siis räägivadki. Kes on minema saata üritanud, pole ellu jäänud ja seetõttu ei räägigi. Logisch!
 
No 23. oktoober 2014, kl 12.23
Kuidas nad suhtlevad sinuga?
 
vaimus 26. oktoober 2014, kl 21.20
Läbi punase Ossinovski.
 
pp 30. oktoober 2014, kl 14.24
mind huvitaks ka see teema. siis võtku juba kohe siit ilmast ära, sest mul tõesti ei ole ka vähimatki soovi tegeleda shamanismiga. milleks peale surumine?
keegi ütles kunagi, et nii kaua piinatakse kui vastu võtad selel, mida siis peale surutakse. täiesti haige teema tegelikult, sest aastaid lähebki täiesti nihu kõik. on see sellest, võta kinni, aga öeldud on seda mulle küll. ma võiks tänane päev maha surra, aga ma tõesti ei taha seda shamanismi ega muud jura.tahaks normaalse inimese kombel elada.
 
pellapool 30. oktoober 2014, kl 17.10
Igal inimesel on määratud oma eesmärk, mida saavutavad selles reaalsuses, sel eluajal, siin maal.
"Tahaks normaalse inimese kombel elada" pole olemas normaalseid inimesi.

Ma pole kuidagi seotud shamanismiga, aga kui sa väga soovid, siis sa ei pea ilmtingimatta sellega tegelema hakkama. Sa lihtsalt ise tood sellele mõtlemisega seda veel rohkem ligi. Seega soovitangi ka lõpetada sellest negatiivselt rääkimise. Sa tõmbad seda sel juhul veel rohkem ligi. Ainult sina ise lood oma reaalsuse. Päikest!
 
Bella 30. oktoober 2014, kl 23.26
Kuulge, äkki keegi räägiks, kuidas ära tunda, et just shamaanivaimud on kallal?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!