Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
elutee numbrid
 
mimmu 22. juuni 2008, kl 18.24
hihhiii, aga ma sain naerda...tsekkasin nimelt seda interneti numeroloogia linki, no ja tegin siis endale ja paarile lähedasele veel, täielik nonsenss. Parim nali - et eelmises elus olid naine, amet laevaehitaja või meremees... ja ilus ning moraalitu! Sama jutt, et ilus ja moraalitu tuli mullegi aint et ma olla eelmises elus mees olnud...Saad siis aru, igatahes itsidada ma sain.jabur.
 
Piret 22. juuni 2008, kl 20.28
Lapshing, ela vabalt, loe ilmunud raamatuid ning pane ka neti otsingusse elutee nr, saad natuke laiema pildi, kui kirjeldasid. Siinkohal on ju veel olulised Sinu ees- ja perekonnanime numbrid jne, mida peaksid arvestama lisaks elutee nr- le. Ka majanr, korteri nr, ID kaart....
Kui lugeda Teie postitusi ja vaadelda elutee nr arvutusi, ilmneb vastuolu. Justnimelt Paul Ariste jt. osas. Keegi saab tema eluteeks 11 ja keegi saab 20. Esitatud viited ja lisateavegi ,kus ise arvutama ei pea, annavad vastuseks kord 11 ja kord 20. Mulle selgitati koolis,et kokku tuleks lugeda koik numbrid eraldi, ilma vahepeal taandamata, mida praktiseerivad ka minu tuttavad numeroloogid. Vahe arvutustes tulebki justnimelt meisternumbrite osas, muude numbrite osas MITTE , arvatakse,et meisternumbrid lahevad taandamisel kaduma....Kogenud silm liidab koik 3 numbrit kokku ja meisternumber paistab eraldi silma. Meisternumbrina elavad vahesed, P.Ariste sealhulgas.Aga ega muus osas vast vaidlust ei olegi.....
Kui Te taandate numbrid kohe ara ja siis liidate, ei saa panna oiget numbrit kosmilise energia tabelisse.
Aga tehke, nagu igayks tahab.

Arge eelmise elu asju sydamesse votke, see on yldine pilt ....
Vabandan, arvuti klaviatuur tana tuksis ja tapitahti pole.
 
segaduses 22. juuni 2008, kl 23.05
See eelpool antud link annab minu elutee numbriks 11, aga kuidas? Tean, et olen 2 inimene. 01.10.1962 - see mu sünnidaatum.
 
oehh 24. juuni 2008, kl 10.58
seda ei saa siin niimoodi neti teel selgitada, ostke raamatuid ja lugege, kui tõsesti huvi on.

11 ja 22 on meisternumrid !

seega, yks netis arvutuse viis lihtsalt annab 2 ( 11 = 1+1= 2), sest ei ole viitsitud eraldi välja tuua ja kirutada neist meitsernumbritest ja ongi kõik.

Kui tunned et oled 2 siis oled 2.
Kanda meisternumbrit 11 on väga suur kohustus ! seda ei ole netis kuskil niimoodi lahti kirjutatud, kui seda on raamatutes.....
 
Y 26. juuni 2008, kl 17.04
Rääkige mulle palun siis sellest kohustusest, ses midapidi ma ka ei arvutaks, ikka on 11.
 
ohh 26. juuni 2008, kl 20.02
sa võid ju saada 11
AGA
1+1
ON JU 2

JA SIIS OLED NR.2
 
Nips 26. juuni 2008, kl 20.03
ei ole ju mõtet sulle seda nr.11 lahti seletada, kui sa isegi arvutamisega hakkama ei saa, st ei mõista, et 11 võib olla ka 2
 
no lugege,tutvuge siis 26. juuni 2008, kl 20.07
11 kui eluteenumber- Inspiratsioon
Positiivne: see on esimene meisternumber. Võtmesõnad siin on ka altruism ja ühiskond. Sa tulid ainulaadsesse eksami- inkarnatsiooni. Pead õppima „armastama oma ligimest nagu iseennast” ja võtma selle oma tegude aluseks. Sinu tugev intuitsioon on väärtuslik tarkuse ja inspiratsiooni saamisel. 11 on üks raskemaid vibratsioone, sest see nõuab pidevalt kõrget taset. Pead õppima olema kannatlik ja samal ajal võimelisena tegema kiireid otsuseid. Pead arvestama tasakaalu otsimisega materiaalse, füüsilise elu ja virgutava vaimse elu vahel, mis on sinu enesemõistmise aluseks. Võid olla edukas teaduse alal, sest sind köidavad kõik uued leiutised ja avastused. Võiksid valida astronoomi, astroloogi või piibli uurija ja tõlgendaja elukutse. Oled originaalne ja loominguline. Sinust võib saada õpetaja, kirjanik, filosoof või kõnemees. 11 on vaimse tähendusega esoteeriline meistrinumber. Ta annab julgust, võimu ja annet koos tugeva juhtimisoskusega.
Negatiivne: sa ei tohi lasta võimul, kuulsusel ja tunnustusel pähe tõusta. Selle asemel pead mõistma, et tõeline ülemvõim on teiste teenimine. Sul võib esineda üleväärsuskompleks, samuti nr 2 negatiivsed omadused.

22 kui eluteenumber- Konstruktiivsus
Positiivne: pead väljendama üldist ülesehituspüüdu, saatma korda asju suures plaanis ja töötama suurte gruppide või ärikontsernidega. Naudid impordi-ekspordiäri, mis võib nõuda piki reise ja kohtumisi võimu omavate inimestega. Sulle meeldib ideid ellu rakendada. Enda tundmine on sulle väga väärtuslik. 22 tõotab edu. Tead, kuidas kasutada oma võimet kohandada elu ja elamise tegelikke seadusi, et demonstreerida pigem eksooteerilist kui esoteerilist tarkust. Sinust võib saada oma riigi pangandus- või rahandustegelane, võimeka nõustajana võid aidata teistel äri organiseerida. Diplomaadina demonstreerid riigimehelikkust. Sulle meeldiks tegutseda mõnes suures ettevõttes, mis esitaks väljakutse sinu tegutsemisvõimele. Sinu õppetükk on õppida toimima suurtes ettevõtetes ja korporatsioonides ning suunata raha tulusalt ja kasulikult paljude inimeste hüvanguks.
Negatiivne: kui kaotad ideaalid, võid saada teisi mittearvestavaks karjeristiks. Esineda võivad ka number 4 negatiivsed omadused.

33 kui eluteenumber-päästja
Positiivne: peaksid olema kindel ja usaldusväärne ning arendama tugevat soovi teisi kaitsta. Sulle meeldiks elada looduses ning see soov võib mõjutada sind valima põllumajandusega seotud elu. Sinu eesmärk oleks toota toiduaineid, et toita maailma näljaseid. Sind ei kohta iial üheski ametis, kus tuleb tegutseda inimkonda hävitavalt. Sinu anne võib kuuluda kunstide valda- muusika harmoonia tekitamises, maalikunst ilu loomiseks või kirjandus hariduse edendamiseks. Sind võib köita ka meditsiini ja tervendamise valdkond. Võib-olla valid juristi ameti kui võimaluse kaitsta teisi õigusemõistmise kaudu. Kuna 33 teadvus on inimkonna teadvusest isegi kõrgemal ja oma väljenduses Kristuse-taoline, võib vaimulikuamet viia sind su unistusteriiki maailma päästjana.
Negatiivne: raskused on soovide ohverdamisega teiste vajaduste nimel, et saaksid oma elu õppetükid omandada. Esineda võivad ka number 6 negatiivsed omadused.

44 kui eluteenumber- meisterlikkus
Positiivne: see number esindab jõudu ja täielikku mentaalset kontrolli maise elu üle. See nõuab distsipliini igas eluvaldkonnas, et võiksid kaasa aidata maailma materiaalsele arengule. Pead arendama meelt, et sinus saaksid toimida kõrgemad jõud, pead oma keha ja ümbruse korras hoidma, nii et oleksid valmis igal võimalusel saavutama samu tulemusi ka teiste jaoks. Sinu kõrge energeetiline potentsiaal on ette nähtud sinu edasiseks arenguks, kui aitad teistel nende maailma korrastada. Peaksid püüdma propageerida eetikat ja õiglust ärimaailmas. Pead tajuma reaalsust ja kasutama seda, mida oled õppinud, teiste füüsilise koorma kergendamiseks. Oled tööriist, mille abil muutused aset leiavad. Vaprust, leidlikkust, julgust ja distsipliini demonstreerides oled teistele eeskujuks.
Negatiivne: esineda võivad number 8 negatiivsed omadused.
 
ja tavalise nr-id 26. juuni 2008, kl 20.10
1 kui eluteenumber-Saavutus
Positiivne: sa pead õppima olema originaalne, tugeva tahtejõuga, loominguline ja novaatorlik. Sul peab olema julgust ja indu uuteks eneseväljendusteks ning esmaavastusteks. Sa pead alati minema edasi, mitte kunagi tagasi pöörduma. Oled hea korraldaja ja töötad kõige parema meelega üksi. Enamasti oled osav ja hea organiseerimisevõimega. Sa ei ole loomu poolest kodune, kuid tuled hästi toime igas olukorras. Tavaliselt meeldib sulle sport ja kehakultuur ning sa naudid võidujoovastust. Oled elutark, mitte emotsionaalselt romantiline, tõused sageli sotsiaalsete ja ärigruppide eesotsa. Numbri 1 all õpid sa lähedalt tundma Jumala energiat, mis paneb kõik loodu liikuma. Füüsilises plaanis oled loominguline, sest sinu teerajaja-vaim on teistest ees ning väljendab sinu ainulaadset isikupära.

See eluteenumber iseloomustab inimesi, kes on teadlikud oma egost ja toetuvad nagu kord ja kohus nende käsutuses olevatele isiklikele jõuvarudele. Neid jõuvarusid ei tohi segi ajada kaasasündinud annetega või eelmiste kehastuste karmajääkidega. Inimesed, kelle eluteenumber on 1, võivad ekslikult pidada kaasasündinud andeid ( mis on hõlpsasti kättesaadavad) isiklikeks jõuvarudeks ja raisata palju energiat, et kasutusele võtta seda, mis on kergesti kättesaadav. Samal ajal teavad nad, et uued väljakutsed soodustavad arengut. Kõige tähtsam saatuse aspekt eluteenumber 1 puhul on kohustus vastutada ise oma elu eest, isegi kui see on seotud probleemide ja takistustega. Inimesi, kelle eluteenumber on 1, ei peata miksi. Vaatamata sellele, et mõnikord kalduvad nad kõrvale, püsivad nad siiski selgelt määratletud piirides, kus ego saab iga hinna eest avalduda. Ainus, mis neil võib puududa, on teadlikkus oma jõuvarudest. Inimesed, kelle eluteenumber on 1, on edukad ja rahul vaid siis, kui nad tunnistavad enda jumalikkust sest tegelikult saab rahuldust tunda ainult nende kõrgem Mina. Väike ego , kes ei ole teadlik oma jumalikust päritolust, muutub enesekeskseks ja egoistlikuks. Neil on rohkem kui teistel tarvis uskuda Mina jumalikkust, et vabaneda sidemetest kehaga, sest nad on materiaalse maailmaga väga tugevasti seotud. Kui nad on kord nendest sidemetest vabanenud (samuti sundmõtetest ja eneseusalduse puudumisest), peavad nad rahuldama oma tugevat soovi väljendada end ( oma jõuvarusid) viisil, mille on valinud nende hing.

Negatiivne: võid olla ennast täis, oma arvamust peale suruv, diktaatorlik ja kangekaelne, sest sulle ei meeldi piirangud ja suunamine. Seda teed negatiivselt elavatel inimestel tuleb ette palju raskusi ja suhtlemisprobleeme.

2 kui eluteenumber- Ühendus
Positiivne: sa oled siin, et õppida olema hea vahendaja. Oled hea müügimees, pigem veenev kui jõuline. Peaksid olema toeks neile, kes on juhirollis, aitama neil leida oma eesmärki elus ja vajaduse korral ise jääma kulisside taha. See omadus võib sind sinu äris aidata, sest need, kes saavad kasu sinu annetest, aitavad omakorda sinul võimeid rakendada. Partnerluses ja gruppides satud sa kokku õppetükkidega, mida tulid selles elus õppima. Edu saavutamine on siis väga tõenäoline. Sa pead teistega arvestama ja viima kokku ühiste eesmärkidega inimesi. Sulle on avatud mitmed elukutsed, mis sunnivad õppima kohanemist paljude tegemist nõudvate asjadega. Peaksid valima elukutse rahanduse, muusika, meditsiini, religiooni või statistika vallast.

Inimeste jaoks, kelle eluteenumber on 2, on kõige olulisem teadvustada, et neil on vaja ennast armastada. Nad tegutsevad aladel, mis on seotud emotsioonide, kaksipidiste tunnete ja dualismiga. Nende ülesanne on õppida nägema dualismi kaudu. Elu emotsionaalsed aspektid on nende jaoks olulised; eluteenumbriga 2 toob kaasa tugevad tunded kõige vastu: kodu, juured, emotsionaalsed suhted teiste inimestega ( miks ainult partnerlussuhted, mis on kesksel kohal). Põhiprobleemiks on saatusest määratud meeleolumuutused. Teadvelolek vastanditest- hea ja halb, õige ja vale, must ja valge- suureneb elu jooksul. Number 2 kogeb sündmusi, mis kasvatavad arusaamist dualismi mõistatustest- õnnele järgneb õnnetus ja sellele taas õnn. Neis vastuoludes peitub paradoksaalne tõde: dualism on ajaga piiratud materiaalse reaalsuse mõistmise tuum.

Negatiivne: oled liialt alistuv või häbelik; vahel võid olla ka tüütu kaaslane.

3 kui eluteenumber- Väljendus
Positiivne: oled kõige edukam intellektuaalsetel , kunsti ja loominguga seotud aladel. Sul on vajadus ennast väljendada ning näha oma töö tulemusi. Ilu, viljakus, luksus ja rõõm on sinu võtmesõnad. Oled ambitsioonikas ja uhke. Sul tuleks tundma õppida seadusi, suurepärase distsipliininõudjana saavutad mõjuvõimu teiste üle. 3 ühendab endas 1- e julguse ja 2-e ettevaatlikkust. Sul võib olla edu kunstis, religioossetes ja leiutamisea seotud ettevõtmistes. Sa ei peaks tegelema rutiinse tööga, sest sa ei salli piiranguid. Parimate tulemuste saavutamiseks peaksid töötama üksi. Äripartnerlus muutub sinu vabadust armastava loomuse jaoks liiga distsiplineerivaks. Võiksid kirjutada, loenguid pidada, õpetada või leida oma niši ajakirjanduses. Sa pead kasutama oma loomingulisi andeid ja inspiratsiooni, millele iganes ka ei spetsialiseeruks.

Võtmesõnadeks on tegutsemine ja loov isiksus. Eluteel number 3 tuleb ette palju tegutsemist nõudvaid situatsioone. Kõige sagedamini on vaja tegutseda olukordades, kus inimene tahab toimida vastavalt oma vabale tahtele, kuid peab kuuletuma jumalikule. See arendab kangekaelseid hingi, kes arvavad, et head teod toovad kaasa tasu ja halvad teod karistuse. Laias laastus on see õige, kuid inimesed, kelle eluteenumber on 3 tunnevad sageli, et tasu hilineb ja karistus tuleb alati ootamatult. Sellistel inimestel puudub teadlik vahetegemisvõime ja nad ajavad hea ja halva segi. Nagu öeldakse, tee põrgusse on sillutatud heade kavatsustega. 3 eluteenumbrina viib arusaamiseni, et kõik teod on Jumala teod- ja nad kõik on õnnistuseks. Sa pead õppima inimkonda teenima, täites ülesandeid, mida tahad ja suudad täita, andes endast parima- ja õppima ka seda, et ainult isetud teod saavad varem või hiljem tasutud. Et eluteel number 3 toime tulla, peab tunnustama mõtte, sõna ja teo vahelist kooskõla. 3 on raske eluteenumber, sest annab tohutu tahtejõu. Usk tegutsemisvabadusse võib olla liiga tugev. Varem või hiljem tuleb ilmsiks Jumala tahe.

Negatiivne: 3 on eneseväljenduse ja vabaduse number, seetõttu võid suunata liiga palju energiat vabaduse saavutamiseks. Pead jälgima, et sa ei püüaks tegeleda kõigega korraga, pigem tuleks spetsialiseeruda. Võid soovida liialt suurt vabadust seksuaalelus.

4 kui eluteenumber- Piirangud
Positiivne: pead looma kindla aluse, millele rajada oma elu. See nõuab hästikorraldatud käitumis- ja moraalisüsteemi. Administreerimine või mingit liiku haldus oleks sulle parim rakendus. Tahad oma kodust elu viia kooskõlla kultuuriga, milles elad. Hoolitsed hästi nende eest, kes on sinu hoole all, ning ootad, et nad vastaksid lugupidamise ja austusega. Sinust peaks saama kohusetundlik töötaja, kes pälvib edu. Kuna oled kokkuhoidlik, on sul korralik säästuarve võimalike kaotuste puhuks. Sul tuleks püüelda kõrgete eesmärkide poole ning õppida mitte riskima, kui panus pole kindel. Kui tahad jõuda kiiresti konkreetsete tulemusteni, pead püüdlema kannatlikkuse ja sihikindluse poole. Õpi tegelikkusele näkku vaatama ja sea kõigi oma püüdluste aluseks usaldatav praktiline mõtlemine.

Inimesed, kelle eluteenumber on 4, leiavad, et nende elu esimeses osas domineerib loogika. Kui eluteenumbrile 4 lisandub hingenumber 4, võid ülearu uskuda materiaalse maailma loogikasse. Materiaalse maailmaga seotud näiv reaalsus hakkab sulle sedavõrd meeldima, et ei jää enam ruumi vaistu jaoks, mis pikema aja vältel suurema rahulduse annaks. Inimesed eluteenumbriga 4 on pühendunud oma tööle. Seda tööd tuleks pidada eluülesandeks, mitte millekski selliseks, mille eest tasu nõuda. Taskuks peaks piisama sellestki, et sul on lubatud oma ülesannet täita. Inimestel, kelle eluteenumbriks on 4, tuleb täita raskeid ülesandeid, mis nõuavad hoolikat mõtlemist. Võtmesõna sellise saatuse mõistmiseks on inimkonna teenimine. Inimesed, kelle eluteenumber on 4 , ei peaks nõudma tänulikkust neilt, kelle heaks nad töötavad, vaid olema ise tänulikud selle eest, et neil on lubatud tööd teha. ( seda võiksid kõik minu meelest jälgida, mitte ainult nr 4-d. kuldaväärt lause mu meelest )

Negatiivne: 4-le on raske selgeks teha, et tema meetod pole kõige parem. Tal on raske aru saada vähemhoolikatest inimestest.


5 kui eluteenumber- Vabadus
Positiivne: kui „ohjad on lõdvad”, võid korda saata imesid, aga kui tunned end seotuna või piiratuna, kaob entusiasm ja sa suudad vähe ära teha. Oleksid hea maadeuurija või rahuvalvaja, sest reisides ja kogemusi omandades õpid palju. Oled kohusetundlik õpilane, kui aine sind huvitab, kuid võid läbi põruda, kui ei näe kasulikku lõpptulemust. Ihkad uusi kogemusi ja väldid monotoonsust. Oma teadmistejanus huvitab sind vastuste leidmine raamatutest ja ajakirjadest. Ahne lugeja, sorava jutustaja ja mitmekülgse tegutsejana oled vaimukas kaasvestleja ning annad sära igale grupile ainuüksi oma kohalolekuga. Oled siin ,et õppida ja kogeda vabaduse väärtust, sa ei tohiks end liigsete piirangutega siduda. Sinu anded valmistavad sind ette kirjanduslikuks karjääriks või tööks müügi alal ning suhtlemiseks avalikkusega.

See saatus tundub olevat kõige kergem. See on avatud saatus, kus võtmesõnadeks on areng, reisimine ja õppimine. Samuti iseloomustavad seda lõbu ja kergus, kuid teel on lõkse. Kui inimene tahab oma teadvust avardada, on vaja soove piirata. Eluteel number 5 domineerivad meeled, mida tuleb kontrolli all hoida, kui tahetakse vaimselt arendada. Head asjad elus tekitavad kiusatust, kuid varem või hiljem peab kõrgem teadvus õppima meeli kontrolli all hoidma. Inimesed kelle eluteenumber on 5, on loomu poolest paindlikud: nad kasutavad soodsaid võimalusi, on avatud uutele ideedele ja sageli sõltumatud, sallivad ja usaldusväärsed. Tihti on need inimesed just oma tööga tõusnud positsioonile, mis neil ühiskonnas on. Rikkused tulevad neile kergelt ja kui nad peaksid ka kõik kaotama, võtavad nad asja rahulikult. Nad on õnnelikud paljudel aladel: töös, isegi kui vahetavad töökohti; armastuses- nende süda murdub harva. Neil on suurepärane kohanemisvõime, mis võimaldab näiteks pikka aega välismaal viibida. See saatus toob kiusatusi, mis lasevad õppida, kuidas oma meeli kontrollida. Valu on sama palju kui lõbu ja rõõmu, kuid meelelisuse mahasurumine ja väitmine, et ihasid pole olemas, on hävitav. Ainult valu näitab inimesele, millised ihad on tema jaoks head.

Negatiivne: võid oma vabadust isekalt kasutada. See võib avalduda näiteks ebaloomulikus seksuaalelus, joomarluses või narkootikumide tarvitamises.

6 kui eluteenumber- Vastutus
Positiivne: oled siin, et õppida vastutust oma perekonna ja sõprade ees. 6 on armastuse ja kodu vibratsioon ning nõuab, et sa vastutaksid teiste sotsiaalsete vajaduste eest. Pead saavutama peene tasakaalutunde, et saaksid ebaõiglust tasandada. See tugev taju annab kunstivõimeid, samuti otsustusvõimet, mida saab kasutada õigussüsteemis. Peaksid arendama kaastunnet ja mõistmist, mis on vajalik nende inimeste koorma kergendamiseks, keda loomupäraselt sinu poole tõmbab. Oled nende hulgas, kes teenivad ja õpetavad inimkonda. Võid valida paljude tegevusalade vahel, kaasa arvatud põetamine, õpetamine, heategevus, religioon, meditsiin, toitlustus, juura ja võib-olla ka veterinaaria või loomakasvatus. Samuti sobivad kunstniku, sisekujundaja ja juuksuri elukutse.

Eluteenumbrina on 6 samavõrd raske ja tülikas, kuivõrd ihaldusväärne on hingenumbrina. Tähtis on meeles pidada, et number 6-e tegelik soov on väljendada armastust. Suhetes ei taha inimesed tunnistada, mida nad endale võlgnevad, vaid püüavad selle asemel endast teistele anda. Nad teavad väga hästi oma vigu ja vajakajäämisi- ning projitseerivad neid varmalt teistele (partnerile). Inimesed, kelle eluteenumber on 6, otsivad pidevalt armastust endast väljastpoolt. Armastuse jahtimine on seotud meeltega (materiaalsed ja füüsilised) ning seetõttu lähevad nad sageli äärmustesse ning kipuvad olema truudusetud. Nad ei jäta jahti armastusele enne, kui on jõudnud kokkuleppele oma sisemise partneriga ja avastanud, et neil pole vaja otsida endast väljaspool seda, mis on nende sees. Nüüd, selle asemel, et karta kohtumisi oma vaenlastega, leiavad nad hea seltskonna- kasutades oma vahetegemisvõimet. Nad ümbritsevad end inimestega, kes näevad neis armastuse kehastust, ning näitavad oma kaaslastele oma tõelist mina, mitte armastust kartvat varjupoolt. Inimesed, kelle eluteenumber on 6, tugevdavad suhteid iseendaga, tunnistades enda jumalikkust. Nad ei tee seda üksi, vaid olles armastavates suhetes teiste inimestega.

Negatiivne: sul on raske võtta asju nii, nagu need on. Mõnikord võib ette tulla kohanemisraskusi.

7 kui eluteenumber- Täiuslikkus
Positiivne: oled siin, et kasutada ja arendada oma meelt. Kui otsustad kõneleda, peaksid sinu sõnad olema täis tarkust. Tugev intuitsioon aitab sind igal valitud teel ja vajaduse korral tuleb appi vaist. Võid olla teiste, mõnikord isegi enda jaoks mõistatus. Armastad lugeda, mõtiskleda ja mediteerida. Sageli pead sa toetuma oma hingejõule, et lahendada raskeid materiaalseid probleeme. Võid süveneda elu okultsesse, müstilisse ja harukordsesse poolde. Muusika ja teised kunstid harmoneeruvad sinu põhitooniga. Sind võib tõmmata kiriku, teaduse või uurimistöö ja analüüsi poole. Elukutsena võib huvi pakkuda matemaatika või uurimistegevus. Peaksid õppima omaette aega veetma metsas või mererannal, kus saavutad kontakti sisemise mina ja sügavaimate mõtetega, sest su ülesanne on kasutada oma meelt.

Kui su eluteenumber on 7, võid proovile panna selle, mille oled ära õppinud number 6 mõju all. Tarkus tuleb võimest üht asja teisest eristada, teha vahet reaalsuse ja reaaluse idee vahel. Need, kelle eluteenumber on 7, õpivad elama materiaalses maailmas ning kartmatult silmitsi seisma selle reaalsusega. See saatus väljendab valmisolekut elada usus, et inimolendid on jumalikud, teadvusega olendid, kes peavad õppima purjetama elu ookeanil, tagades, et vesi laeva ei tungiks. Laevahuku oht on vähenenud. Eluteenumbrina on 7 kergem kui hingenumbrina. Eluteel number 7 avardavad inimesed oma teadvust ja õpivad, kuidas kasutada hinge- ja nimenumbreid. Võimest piire seada, mille annab 7 eluteenumbrina, on kasu kaasinimestele. Inimesed eluteenumbriga 7 võivad vähem oma andeid teadvustada. Nad võivad kalduda ennast alahindama ning näidata üles tagasihoidlikkust ja sulnidust, mida teised peavad ligitõmbavaks. Tuleb rõhutada, et neid inimesi juhib suurel määral nende hingenumber. Ometi on võimalus, et nende ees tunnevad aukartust mitte ainult sõbrad ja usaldusalused, vaid ka vaenlased. Seetõttu saavad nad tegutseda lepitajate ja vaimsete meistritena. Nad võivad jõuda kõrge teadvustasandini paljudel vaimsetel aladel, sest tajuvad materiaalse reaalsuse piire ja suudavad materiaalsesse maailma suhtuda sellisena, nagu see on – piiratud väärtustega, sest on mööduv. Kuna eluteed number 7 käijatel on omane elu mööduva loomuse teadvustamine, siis on nad filosoofilised ning näevad seetõttu hõlpsamini elu sellisena, nagu see on- nad mõistavad, et elu tuleb elada intensiivselt ja veendunult.

Negatiivne: võid olla perfektsionist, taotleda liialdatult täiuslikkust ja nõuda seda ka oma kaaslastelt. Vahel võid olla külm ja reserveeritud, liiga enesekeskne.

8 kui eluteenumber- Materiaalsus
Positiivne: see on võimu ja auahnuse number, elus aju ja lihaseid kasutava juhi, ülemuse number. Õpid tööd tegema ja tahad, et ka kõik teised töötaksid. Võid anda inimestele tõuke, nii et nad saavutavad ise edu. Peaksid juhtima ja olema eeskujuks, kuidas ajada kasulikku äri. Oled siin, et õppida jõudu, võimu ja raha kasutama. Oled võimeline looma majandusimpeeriumi ja peaksid tegutsema selles suunas. Tahad, et su perekond oleks edukas ja et sa võiksid oma perekonnanime üle uhkust tunda. Tahad , et su järglased kannaksid sinu nime au ja väärikusega edasi. Sport on teine sulle avatud valdkond, kuna selle numbri vibratsioon annab suure jõu ja vastupidavuse. Number 8 all tegutseb palju kuulsaid sportlasi.

Selle eluteenumbriga on inimestel raske toime tulla. Number 8, saatuse enda ettearvamatus, toob tagasilööke, takistusi, eksimusi ja alandust, mis lähtuvad tundmatutest ja ootamatutest allikatest. Ülesanne on lasta sidemed vabaks ja saada karmalist tasu. Inimesed, kelle eluteenumber on 8 ja ka hingenumber on 8, võivad pidada ennast üksi vastutavaks pettumuste eest, mida nad elus kogevad. Seepärast ei tule pettumused neile üllatusena. Kui saatus on ette määranud läbikukkumise ja see on ootamatu, siis reageering sellele on ennasthävitav. Tagajärjed võivad olla kahetsusväärsed: kohtuprotsessid, kaotus või õnnetus. Positiivne on see, et inimesed on võimelised koguma tarkust kannatustest ja rasketest aegadest. Eluteenumber 8 annab inimestele hea juhtumisvõime, sest nad tajuvad intuitiivselt ettearvamatut ja võivad tõusta kõrgele positsioonile. Kui neid huvitavad vaimsed teemad, võivad neist saada vaimsed juhid. Mis puutub armuelusse, siis hõljuvad skandaalid pidevalt horisondi kohal. Nende abielud on sageli ebastabiilsed, sest nad kardavad lahutust ja eraldiolekut. Nad eelistavad olla üksi kuid kardavad üksildust. Nad on kannatlikud ja teevad endale sageli nime enda valitud alal. Naistel, kelle eluteenumber on 8, on raskusi sobiva elukaslase leidmisel. Nendest raskustest ülesaamiseks on vaja kanatust ja siirast usku. Selle eluteenumbriga inimestel näidatakse, kes otsustab ka kuidas toimib karma. Kõik, mis Jumal annab, on kingitus: mõned kingitused on meeldivad, mõned mitte. Inimestel eluteenumbriga 8 tuleb ära õppida, et kõik, mis nad saavad, on kingitus Jumalalt. Sellega on võib-olla raske leppida.

Negatiivne: võid olla liiga võimukas, sallimatu ja tige. Pead rohkem mõistma vähemvõimekaid inimesi. Sul võib olla probleeme rahaga.


9 kui eluteenumber- Avarus
Positiivne: peaksid olema kogu inimkonda kõikehaaravalt armastav, kannatlik, leebe ja mõistev. Number 9 on numbrireas viimane ja siin jõuab hing täieliku teadmiseni. Oled tipus ning pead ümber pöörama ja teistele teed näitama. Näib, et saad tarkust ülalt; sa tead, et tõeline tee õnnele on teiste teenimises. Oled abieluline tüüp, tugeva kire ja kaastundega. Saavutad kergesti raha ja rikkust ning oskad seda hoida. Sa pole kunagi väiklane, sinu arusaamad on avarad ning raskustega silmitsi olles võid saavutada edu. Oled siin, et teistele oma mõtteavarusega teed näidata. Võid valida paljude elukutsete vahel, tavalisemad on haridus ja meditsiin. Sinust võiv saada ühesuguse kergusega kõnemees, kirjanik kui ka lektor. Suhtlemine, välisasjad, poliitika ja juhtimine on sulle kergesti kättesaadavad.

Nagu number 8, sisaldab ka 9, endas müstilist elementi. Kui inimesed, kelle eluteenumber on 9, avardavad oma teadvust elus juba varakult, võivad nad oma eesmärgi saavutada. Tuleks meeles pidada, et inimolendid hakkavad oma saatust ja karmat rohkem teadvustama alates 36. eluaastast. Siiski peab olema ettevaatlik, et mitte koguda uut karmat, ajades taga meelelist rahuldust. Inimesed, kelle eluteenumber on 9, võivad saada valgustunuks ja lahkuda kehast vabana surma-sünni-surma tsüklist.

Number 9-ga on kergem hakkama saada, kui see on eluteenumber, mitte hingenumber. Inimesed eluteel number 9 on edukad, kuid nad peavad edu nimel vaeva nägema ja võitlema. Nende elu on tihedalt seotud kogu nende karmaga ja nad õpivad kiiresti eluraskustega kohanema. Neil on lihtne leida elu mõtet. Nad on toimekad ja liiga palju jõudeolekut on neile ebameeldiv, sest nad teavad, et on vaja tegutseda. Nad naudivad elu ja võtavad osa teiste tegemistest, mõjudes inspireerivalt. Number 9 sümboliseerib harmoonilist tasakaalu inimolendi saatuses: niisuguste inimeste jaoks on kõik võimalik ja vastuvõetav. Nad ei esita suuri nõudmisi, sest teavad et saavad seda, mille on ära teeninud.

Negatiivne: sa võid olla emotsionaalselt tasakaalutu ja egotsentriline. Vältima peaks endassesulgumist ja liigset unistamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!