Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
M: "Meditsiinimeedium. Kuidas lõplikult terveneda"
 
kai 13. august 2019, kl 10.01
Müüa Anthony Williami "Meditsiinimeediumi" raamatute sarja esimene raamat "Meditsiinimeedium ehk kuidas lõplikult terveneda". Raamatus antakse juhiseid paljude haigustega, sealhulgas Lyme’i tõbi, fibromüalgia, neerupealiste väsimus, kroonilise väsimuse sündroom, hormonaalne tasakaalutus, Hashimoto tõbi, hulgiskleroos, depressioon, närvihaigused, krooniline põletik, autoimmuunhaigused, veresuhkru kõikumine, koliit jne. toimetulekuks.

Ükskõik, kas teile on pandud diagnoos, millest te aru ei saa, teil on sümptomid, millele te ei oska nime anda, keegi teie lähedastest on haige, pakub „Meditsiinimeedium” teile vajalikke vastuseid.
Hind vaid 12 eurot, poole odavam kui raamatupoes. Uus, sobib hästi kingituseks. Lisainfo meililt kaarinak@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!