Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
123
 
yuulest viidud 03. jaanuar 2005, kl 08.30
vaatasin eile seda filmi.Kunagi varem olen ka näinud.Seekord,olin kas kriitilisem kui muidu,kuid mul oli kahju,et üldse vaatasin.Raamatu Scarlet on põikpäine ilus elujanuline egoistikene,kuid filmis kuri nõid,lausa võigas.Reth´i osatäitja filmis ei ole minu maitse,kuidagi nirukene,raamatu järgi tahaks näha tugevama kehaehitusega mehist meest mitte ilueedit.Kahju.Ei suutnud lõpuni vaadata.Ja küllap ongi nii,hea raamatu ekraniseeringut ei maksa vaadata.
 
mina 03. jaanuar 2005, kl 09.33
sa oled ikka kindel, et oled raamatut lugenud? - Scarlet ja Reth, IRW :)
 
tin 03. jaanuar 2005, kl 12.26
Minul on just vastupidine mulje. Olin kunagi raamatut lugenud, mis ei jätnud absoluutselt mitte mingisugust muljet, filmi olin ka näinud, oma kümme aastat tagasi. Toona tundus film pikk, igav, veniv. Nüüd jäin lihtsalt teleka taha nagu naelutatud, läksin telerist lihtsalt mööda ja pilk jäi peale ning sinna ma maha istusin. Hästi tehtud film ühe ajastu hukust ja ellujääjatest.
 
sirtsu 04. jaanuar 2005, kl 15.17
Mulle meeldis kah raamat rohkem ja järjed!
 
nujah 07. jaanuar 2005, kl 15.42
tegelt hakkab raamat "tuulest viidud" sõnadega - Scarlett O`Hara ei olnud tegelikult ilus, kuid tema võlu võimusesse sattunud mehed mõistsid seda harva. Tema näos segunesid liiga järsult rannikäärsest aristokraadist ema pehmed näojooned iiri isa rohmakate joontega.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!