Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
M. Minu Austraalia Airi Ilisson-Cruz 49.-
 
kati 30. märts 2010, kl 09.46
hetke hind 49.-
oksjon lõpeb täna
http://www.turuplats.ee/Minu-Austraalia-Airi-IlissonCruz,name,766,auction_id,auction_details

veel raamatuid ja muud kraami
http://www.turuplats.ee/100013,owner_id,other_items
 
a.p. 30. märts 2010, kl 11.33

hoia see toimetamata sodi endale
 
Nirk 01. aprill 2010, kl 11.50
Minu meelest on Minu Austraalia Petroneprindi sarja üks kvaliteetsemaid raamatuid. Eks siin aitab kaasa ka autori ajakirjaniku taust. Ostaks isegi, aga mul on oma eksemplar riiulis olemas. Sellepärast soovitan teistele.
 
keit 01. aprill 2010, kl 21.10
Minu meelest on huvitavamad olnud just mitte-ajakirjanike omad (vististi Soome, Island, Taani). Hoopis teistsugune vaheldus, ehk ka vanuse tõttu eristub paremini teistest. Ei, eksin, vanuse poolest peaks eristuma ju ka Tai, aga... Island minu kindel lemmik!
 
lugeja 01. aprill 2010, kl 21.32
Olen ka lugenud enamuse "Minu..." sarja raamatutest ja vaieldamatult parimad on "Minu Island" ja "Minu Taani", mitte-ajakirjanike kirjutatud.
 
muzi 02. aprill 2010, kl 23.39
Just lõpetasin sellesama Austraalia lugemise. Liiga isiklik ning kuidagi pealiskaudne. Lihtne. Selline tunne nagu oleks käinud tahtmatult teise inimese isiklikus elus sobramas. Loodan, et teised "Minu..." sarja raamatud samas stiilis ei ole, sest teisteni ma pole veel jõudnud.
 
hipo 06. aprill 2010, kl 14.07
to : muzi Mõned "minu..." on veel isiklikumad, aga see isiklik lähenemine annab veidi värvi. "minu tai" isiklik lähenemine oli aga isegi mulle liig mis liig.
 
Nirk 06. aprill 2010, kl 15.17
Mulle näiteks Minu Hispaania isiklikkus ei istunud kuidagi ja Tai välistasin enda jaoks juba pärast tutvustavate lõikude lugemist. Aga Austraalia sobis väga hästi. Kiidan ülalkirjutajatele kaasa, Island on minugi vaieldamatu lemmik. Samas mitmed mu tuttavad on öelnud, et neile tundus Islandi-raamatu otsekõne võlts ja punnitatud. Minul sellist tunnet ei tekkinud ja praegugi muigan omaette kui raamatus kirjeldatud verivorstitegu meenutan :)
 
enks 09. aprill 2010, kl 16.16
Meeldisid Minu Itaalia, Hispaania. Islandi raamat oli kirjutaja jaoks veidi pikk, oleks piisanud poolest või kolmveerandist mahust, hakkas end pidevalt kordama. Tai raamatut loen praegu ja meeldib- päike, kergus, rahulolu, õnnelikkus- mida veel ihata? Auatraalia oli nii ja naa, miski jäi segama aga ei oskagi öelda, mis just.
 
Mai 23. aprill 2010, kl 11.48
Pean siin küll Minu Tai kaitseks ütlema, et see ja Minu Ameerika kaks osa on kõige paremad sellest sarjast. Viimasena ilmunud kolm-neli raamatut on mul küll lugemata. Kas keegi müüks Minu Maroko poehinnast odavamalt, siis oleksin huvitatud?
 
lugeja 24. aprill 2010, kl 09.48
Enne kui ostad Maroko, kuula-vaata mõnda intervjuud selle prouaga, ja siis otsusta.
 
kati 26. juuni 2010, kl 22.32
müügos nüüd MINU TAI
http://www.turuplats.ee/Mai-Loog-MINU-TAI,name,6196,auction_id,auction_details
 
malle 16. august 2011, kl 03.53
Minu Nepaal oli vaga hasti kirjutatud ja kaasahaarav. Kuni paari viimase lehekyljeni nautisin, siis tuli autori poolt halvustav ja kibe markus kuidas Austraalia naine - sponsor (nepaali lastekodu) tuleb ainult kord aastas Nepaali matkama...
Kaia - ole onnelik ja tanulik, et on sponsor kes iga aasta Nepaali lastele rahalist toetust annab. Vahet pole kus ta puhkab ja matkab. Selleks ta raha annabki, et sinusugused saaksid neid lapsi aidata. Kui ta elaks aastaid Nepaalis nagu sina, siis kuivaks ka tema toetusraha ilmselt kokku. Habi Kaia sulle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!