Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Millal lõpeb see neetud suusatamine!!

VIHANE 18. märts 2011, kl 14.09
Täna jälle jääb Väike maja preerias ära!! Juba kahe nädala jooksul kolmandat korda mingisuguse krdi suusatamise pärast! Näidaku neid spordikanalil, miks peab neid näitama ETVs?! Olulised sarjad jäävad nägemat ainult sellepärast, et paar tola tahavad lumel trööbata ja teised tolad seda vaadata.

autor on poolearuline 18. märts 2011, kl 14.16
See teemaalgatus on kas nali või kellegi mitte just eriti õnnestunud provokatsioon. Milline on Eesti spordikanal? Millised sarjad on olulised, et neid päev hiljem vaadata, on katastroofimõõtu õnnetus? Kes on need paar tola, kes lumel trööbata tahavad?
Tahaks lausa oma ihusilmaga näha inimest, kes rõõmuga vaatavad A-rühma või Väike maja preerias.

veel vihasem 18. märts 2011, kl 14.18
mida, mingi tola tahab vaadata mingit väljamõeldud mula, kus keegi kellegagi käib ja keegi kellegi maja jätab? mina alati mõtlen, et kelle jaoks neid seriaale üldse näidatakse, aga leidub lolle järelikult. uskumatu! loomulikult tahan ma suusatamist vaadata. etv on avaõiguslik kanal ja minu maksudest peetakse seda samuti üleval, loomulik, et ka minu soove arvesse võetakse. mingit seriaalimuinasjuttu tuleb niikuinii nagu ämbrist. oluline sari, hea nali ;DDD

jobu 18. märts 2011, kl 14.22
Mul väike maja preerias sarjast suht savi, aga minu meelest oli jutt, et sporti hakkab näitama ETV2. Just sellepärast, et olulised saated põhikanalilt ära ei jääks. Mind üldse ei juvita oktoobrist kuni aprillini pidev suusatamine või 3 nädalat jutti kergejõustikku või jalgpalli.

mõistmatu 18. märts 2011, kl 14.32
Milline oluline saade jääb jobul suusatamise pärast vaatamata? Suusatamine on ju päevasel ajal, kus tööinimene tihti tööl ja näidatakse korduses Õnnet või mõnd seriaali ega see nädalavahetuse kava parem pole ning palju spordist on ka ETV2 kolinud, eriti õhtused ülekanded.

tige 18. märts 2011, kl 14.38
Ma olen väga nõus Autoriga!!!! Eriti tige olin ma siis, kui ETV-s olid kell 17 lastesaated ja kui need siis spordisaadete pärast ära jäid. Lapsed on arvestanud, mina olen arvestanud, paned teleka mängima ja mingi suusatamine või korvpall on seal. Lõpp tigedaks tegi tõesti.

mõistmatu 18. märts 2011, kl 14.51
Lastesaated algavad nädala sees kell 6, seda esiteks ja teiseks, kui telekavas on sport, siis kuidas sa oled sellega arvestanud? Arvestada saab ikka juhul, kui mõne spordiülekande venimise tõttu tehakse kava ümber.

krissu 18. märts 2011, kl 14.53
aga hangi selline telekas, mis spordi ajal multikaid näitab.

M50 18. märts 2011, kl 15.44
Nojah, aga mind ei huvita ei seep ega sport. Kasutasin õigel hetkel soodukat ja võin vaadata - kuulata ca. 1300 kanalit. Isegi liitumistasu ei tahetud.

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 16.45
Mina jälle ei tea peaaegu ühtegi inimest, kes tahaks päevad läbi suusatamist vahtida, näidaku neid varahommikul või öösel, siis kui normaalsed inimesed magavad. Suusatamisi näitavad nt Eurosport ja ETV2 peaks ka näitama, Kalev Sport oli ka vist mingi kanal. A-rühma võrrelda Väike maja preerias sarjaga!? Sa viimast oled üldse vaadanud.
Kes need tolad on kes lumel trööpavad, ikka suusasportlased. Igasuguste spordivõistluste ülekanne tuleks kõikides kanalites peale spordikanalite ära keelata. Miks maksan riigitelevisiooni eelarvesse raha, kui ei saa vaadata saadet, mis peaks kavajärgselt seal olema E-R!????

. 18. märts 2011, kl 16.52
ma pole küll mingi telekasõber, aga noo on selline kast nurgas ja mängib ka, aga kui kuulen kasvõi korraks lembitu kuuse tatipritsimist (et ta ka ei väsi, hoopis saaks justkui hoogu juurde), siis leiab sõrm puldil suvalise nupu üsna kiiresti. tavaliselt off nupu..., sest tegelikult vaatangi kõigerohkem just etv-d.

Teemaalgatajale 18. märts 2011, kl 17.29
Eks vahi siis suva saasta edasi, kui mõnest €-st kahju on. Miks hädaldad?

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 18.18
Vahiks hea meelega ja kohe mõnuga, aga näed, ei lasta, sest sellel ajal näidati järjekordset debiilsust, st suusatamist. Järjekordne saastavõistlus koos saastinimestega, kes seda saasta vahivad.

Täpitriin 18. märts 2011, kl 18.29
Kas sina, teemaalgataja, tahad vaadata päev läbi paarkümmend aastat vanu sarju, ükskõik millist nime need kannavad? On vist selline kanal nagu Romantica, vaata siis seda, aga seni püüa aru saada, et rahvustelevisioon peab võimalikult paljude inimeste maitsega arvestama, ka spordihuvilise omaga. Ei ole nii, et sina maksad ja arvestatagu ainult sinu eelistustega. Mina lapsevanemana pole üldse rahul, et lastesaated on kolinud ETV2, nagu lapsed oleks midagi teisejärgulist.
Ja kõige lõpuks, mind isegi ei huvita, mis ametiala inimene sa oled ja millised on sinu teened Eesti riigi ees, aga inimene, kes nimetab meie olümpiavõitjaid toladeks, ei ole väärt nende küünemustagi.

Kes 18. märts 2011, kl 19.31
Sind keelab mõne tv-teenusega liitumast? Sulle sobiks, ilmselt, starmani "zuum". Seal ca. 75% seepi(=kõnsa) + 2 lastekat. Mul õnnestus sobiv satikpl. leida, mis võimaldab ka kohalikke vaadata. Loomulikult, tasuta neid asju ei saa.

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 20.07
Minu maksudest peetakse neid tolasid ülal, nii et võin neid muidusööjaid nimetada kuidas soovin. Päev läbi vanu sarju ei vahi, aga Preeria sari on tõeline ja austusväärne klassika, mida ei tohi asendada mingisuguste teisejärguliste (spordi)ülekannetega. On olemas spordikanalid, näidaku seal spordivõistlusi. Praegu etv-s muud polegi kui üks suusatamine.

naljakas teema 18. märts 2011, kl 21.09
no mis siis juhtub, kui sa tänast osa näed homme? sured ära?
spordiülekande puhul maksab just operatiivsus, tänast võistlust 20 aasta pärast näidata ei saa.

Kes 2 18. märts 2011, kl 21.17
Loe, palun, eelmist kommi uuesti ja mõtle, mida Sa lugesid. Riigile maksmisest me ei pääse niikuinii, aga see, mida telekast näha tahad, on Su enda teha.

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 21.24
Andke täpsed juhtnöörid, kuidas saan mina määrata oma telekas ETV programmi! Nõuan konkreetseid juhiseid! Asi pole kanalite vähesuses, hoopis selles, et ETV näitab kvaliteetse klassikalise seriaali asemel järjekordset tolade etlusvõistlust. Toppigu see varahommikule või näidaku öösel, otseülekandeid näidaku spordikanal, kes tahab sporti, vaatab spordikanalit.

xxx 18. märts 2011, kl 21.36
Selles suhtes teemaalgatajaga nõus, et igasugu suusatamist jms. jama tuleb teatud aegadel ikka ülekülluses, nii raadiost kui telekast. No mis see minu asi on, et mõned ennast vaevata tahavad. Miks näit. kunsti- või muusikasündmuste pärast muud saated ära ei jää? Sageli isegi ei vabandata ega anta mingit infot, kui mingi suusatamine mõnele muule saatele sisse sõidab.
P.s. seebikaid ei vaata.

krissu 18. märts 2011, kl 21.44
ei muud, ui et teemaalgataja on ennasttäis tallinna proua, kel puudub teadmine, et kõik inimesed ei näe teie kohalike kopli-kanaleid.
riigitelevisiooni näeb norm. pakettide puhul ka välismaal (kasutan ise seda võimalust) ja mingid telekahedkolmedneljad on sinu kohalik huviring, kuhu mina mängima ei tulegiiii.

kordi ennem teen ise sporti ja vaatan meelsasti ka telekast, kui mingeid pisarakiskujaid.
aga sul on loomulikult siin õigus vahutada, teemaalgataja. ikkagi / halb kogemus/ rubriik ja see on sinu elu halb kogemus. tahaks kasutada tänapäevaseid netiklassikuid ja tsiteerida... oleks mul sinu mured...

soovitusena - oled sa mõelnud alternatiivile? kas plaatide hankimisele või ise sportimisele?

nõus 18. märts 2011, kl 22.05
100% teemaalgatajaga nõus.
avatar Arusaamatu 18. märts 2011, kl 22.16
Mind vihastasid lapsena samamoodi poliitika saated, mis lastesaadete asemele pandi. Sellest ka mu vihkamine poliitika vastu ja ei tea, mis seal toimub.
Ja ega need sprodi asjad paremad pole. Kunas tehakse nii, et kui on vormeli näitamise aeg nt ja siis paneme hoopis A rühma, siis olex kõik võidusõidu fännid vihased. Või mis?

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 22.17
Mis koplikanalid, mis teeveekahed, kolmed-neljad? Mitte midagi ei saa aru.Spordihaiged vaadaku kohapeal, kuulaku raadiost või lugegu ajalehest tulemusi, see pole ometi mõni muusikaüritus või etendus, mida reaalajas peab nägema. Ütlen uuesti, on olemas spordikanalid, näidaku seal. Ei ole plaatide peale mõelnud ega sportimisele, sest tahan näha E-R kell 16.10 seda sarja, mida tuleb näidata ja kui on kange vajadus näidata ülekannet, tehku mõnel muul ajal, kas varahommikul või öösel, siis ei jää ülejäänutel sarjad nägemata.

nõus teemaalgatajaga 18. märts 2011, kl 22.30
Mul on kah ammu kõrini sellest pidevast suusatamisest, tavapäraselt saavad meie omad mingi 43. või 78. koha, aga näidatakse ja kommenteeritakse seda jama hommikust õhtuni, sügisest kevadeni. Kui saad suusatamisest ükskord rahu, siis hakatakse näitama jalgpalli. Samas kui olid Kanepi olulised turniirid, ei saadud neid kuidagi näidatud.
Mul on kõrini, et ERR on mingi suusaspordi kanal ja saan teemaalgatajast täiesti aru, kui inimene on harjunud mingit saadet/ seriaali teatud kellaajal vaatama, siis ajab närvi küll, kui jälle mingid suusatajad ekraanil uimerdavad.

ma ka nõus 18. märts 2011, kl 22.48
Mina ka ei saa aru, mis mõnu saab olla spordi vaatamisest. No healjuhul ise teed sporti ja pärast on hea oma pingutusi vaadata. Aga vahtida suvalisi inimesi suusatamas?? Äkki teeks saate, milles näidatakse 8-tunnist kontoriroti tööpäeva? Terve päeva sisustaks ära ju.

klge 18. märts 2011, kl 23.05
jahtuge maha. telekas on nüüd elu asemel? minge parem suusatama. veel saab :P

tigu 18. märts 2011, kl 23.09
teemaalgtajale niipalju meeldetuletuseks, et natuke nõme on oma nime alt iseenda teemale kiitvaid komme jagada. väikese klikkimise kaudu näeb selle ka siin ära, seega päris mitmeid TEEMAALGATAJAT KIITVAT kommentaare tuleb (eirinevate nimede alt loomulikult) sama IP-alt.

teemaalgataja 18. märts 2011, kl 23.16
Kiitvaid kommentaare ei näe, pooldavaid jah, kuid ise olen kirjutanud ainult vihane ja teemaalgataja nime alt. Anna siis minu arvuti IP-aadress, kohe huviga vaataks. Nõuan tõendeid, olgu IP-aadress siin olla.

Teemaalgatajale 18. märts 2011, kl 23.25
ja tema toetajatele: ostke omale salvestavad (kõvakettaga) digiboxid. Saate oma "klassikalisi" seriaale
(=kõntsa), salvestada\vah-
tida, millal soovi on. Nii mingi 350.-, kui korralikumat aparaati soovite. Kabedamad HD-d tükivad üle 400.-
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!