Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mõtetelugemise vastased foolium-mütsikesed
 
Jänku 05. juuli 2009, kl 22.07
Kes teab, kust saab Eestis osta mõtetelugemise vastaseid foolium-mütsikesi? Kunagi ühel tuttaval oli selline, aga tema tegi enda oma ise ühe välismaal nähtud mütsi järgi. Vaja oleks just seda antenniga varianti (1 suure või 2 väikesega), need nokaga, laia servaga jms ei tundu usaldusväärsed. Ehk siis midagi sellist:
http://scienceblogs.com/startswithabang/upload/2009/04/weekend_diversion_do_tinfoil_h/tinfoil_hat_antenna.jpg
http://riverdaughter.files.wordpress.com/2008/11/tinfoil_hat_girl.jpg
http://drbobbs.files.wordpress.com/2008/12/tin-foil-hat-3.jpg
 
ufoteiseltplaneedilt 05. juuli 2009, kl 22.15
Tõsiselt räägid või? See fooliummütsike on mõeldud pigem irooniana nende pihta, kes igasuguseid imelikke asju kahtlustavad ja usuvad. Neid meisterdatakse ikka ise, ent soovitan pigem psühhiaatri poole pöörduda, sest üleliigne paranoia pole normaalne nähtus.
 
Jänku 05. juuli 2009, kl 22.28
No ei maksa kohe maha tegema hakata kui ise asjasse ei usu. Pm mul on mitmeid tuttavaid, kes loevad edukalt mõtteid ja iial ei või teada, kes ülemustest mõtteid oskab lugeda. Paraku pole mu mõtted alati kõige puhtamad. Tööl ja avalikes kohtades on ikka kasulik mõtetelugemisvastast mütsi kanda. Tegelikult ma ei saagi aru, miks need mütsid nii ebapopulaarsed on. Praktiline väärtus on neil ju asendamatu. Ise ma ei hakka tegema kuna ei ole erilist annet käsitöö vallas. Huvitav, mis see maksaks kui ma laseks sellise teha?
 
nu tule taevas appi! 05. juuli 2009, kl 22.27
ehheheh. mida sa tarbid, teemaalgataja? ära enam peale võta.
 
sanpolit 05. juuli 2009, kl 23.20
ma soovitaks madalasageduslikku generaatorit või siis kui mõtsi ja genekat käepärast pole võtta siis nendel hetkedel üldse mitte mõelda. aitab.

http://wwwimage.cbsnews.com/images/2008/10/31/image4560849g.jpg

http://cache.kotaku.com/assets/resources/2008/03/mind-control.jpg

http://www.cbc.ca/gfx/images/news/photos/2009/04/01/brain-scan-cp-6489806.jpg
 
abikäsi 05. juuli 2009, kl 23.38
Mina olen nõus sulle sellise mütsi tegema:)
Oleksin väga rõõmus kui sul on palju palju mütsisoovijaid tuttavaid, siis sina saad 2 mütsi ühe hinnaga:D
 
know how 05. juuli 2009, kl 23.54
võta paras kauss, keera kummuli lauale ja keera paar tiiru fooliumit ümber. Alumine osa suru vastu kaussi ja õlejäänu vormi sabaks või antenniks.
 
Waffa 06. juuli 2009, kl 18.36
(Ärge unustage uues aknas ka lingid lahti võtta, nig need läbi vaadata)

Muide see "tinfoil_hat_antenna" pilt see ei ole lihtsalt mõtte lugemise vastane seade vaid see juba kõrgem tehnoloogia. Sellega nimelt saab Nibiru & muude tulnukate (kes maad orjastada tahavad) ning vabamüürlaste vahelist New World Order (Uue Maailma Korra) sepitsusi pealt kuulata ilma, et valitsus ja muud kurjad jõud sulle jällile jõuaks.
Nimelt mu sõber keda ma MSN'i läbi tunnen ning kes seega äärmiselt usaldusäärne on (ma küll ei tea mis maal ta asub, ta ei taha enda asukohta reeta) edastas salajase info mulle, et G.W. Bush nimelt ei saanutki Jumalalt käsu Iraaki rünnata vaid hoopis tulnukatelt kellele Sadam suurt ohtu kujutas. Ta kasutas seda sama seaded selle info kätte saamiseks - nimelt hääled tulevad seade sateliidiga ühendades ise talle pähe ja siis ta kiiresti kirjutab need ülesse, ta isegi skännis mulle need paberid - see on tõsi, tegu ei olnud mingi võltsinguga!!!

Kahjuks kuna sa selle teema postitasid, siis NAD nüüd teavad Su kavatsustest ning, et oled neile jällile saanud - seega oled suures ohus!!! Ma sinu asemel enam tööle ei läheks, ostaks suure hunniku konserve ja taskulambi ning patareisi, kataks aknad fooliumiga, hävitaks arvuti ja võtaks majast voolu välja ning ootaks aastat 2012 kus kõik laheneb... Mu MSNi sõber muidugi ei ole öelnud kas tuleb maailmalõpp või õnnistus - ta teab küll kuid ta ei julge seda infot praegu veel kellegile edastada, kuid ta soovitas mitmeid kodulehti mulle mille läbi saan ehk üle kuidagi elada selle... mõned neist toon ära ka teile:
http://blog.2012pro.com/survival-guide/100-items-that-disappear-first-in-a-disaster
http://planetxforecast.com/discus/messages/32/37.html
http://www.howtosurvive2012.com/htm_night/howto_01.htm
http://mysticalreading.com/

Kuid ta teadis rääkida, et nii Elvis kui ka Jackson tulevad tagasi sellel ajal ning duona - kahjuks ta pole kindel veel kas neile on juba aju kontrollimiseks pantud RFID chip sisse või ei, seda infot hoiab valitsus praegu suure saladuse all. Kohe kui ta võimsama sateliidi omale ostnud mille külge ennast ühendada siis peaks ta ka sellele infole jällile jõudma hõlpsasti. Ta küsis mult selle uue taldriku jaoks ka vabatahtliku annetust mis on täiesti arusaadav, ma juba eelmise sateliidi tarbeks võtsin SMS laenu kuid ma usun, et credit24 peaks saama mind veel välja aidata, sest see info mis tänu temale avalikuks tuleb võib ikkagi päästa ju inimkonna!!! Õnne ie peitu rahas!!!
Kuigi ma usun, et ma peaks proovima nii paljudest kohtadest laenu võtta kui võimalik - tagasi maksta jõuab alati, nimelt ma võitsin 15 millionit dollarit, sain selle kohta emaili eelmine kuu. Mul neile juba saatsin oma krediitkaardi skäneeritud koopia mõlemalt poolt ning nad kinnitasid, et võitja olen küll mina. Tegin veel 800 daalase makse neile ära mis raha transpodikuludeks vaja läheb.
Ma salaja pidin oma perekonna elektroonika ja ehted Lombardisse viima raha saamiseks kuna nad kunagi ei usu, et ma võidan emaili loteriiga, oh nende üllatust kui ma neile 10 korda kallimad asjad asemele ostan kohe kui raha kätte saan (eelmised võidud peaks ka kohe kohe tulema, lubati).

Anyway, Kui keegi mingil põhusel on juba ajupestud või nii loll et kahtleb mu sõbras või minu sõnades mis on suht ilmselgeid faktid siis üks teine päästetee on veel: Saiontoloogidega võimalikult kiiresti liituda ning oma viimased säästud neile viia. Tom Cruise on omad diilid ühe teise planeedi tulnukatega ning nede jumala Xenuga teinud ning need kes kõige suurema summa raha nende kirikule on annetanud saavad koos Cruisiga erataldrikule aastaks 2012.

Muidugi siis osad usuvad, et kui alumiiniumi pea ümber kannad, et see just signaale rohkem ligi tõmbab ( http://www.theregister.co.uk/2005/11/11/tinfoil_hats_as_government_plot/ & http://people.csail.mit.edu/rahimi/helmet/ ) kuid ära usu neid, nad MIT õpilased, mida nad teavad! See pn valitsuse toetusel tehtud uuring raudselt, et meid valele teele viia vastasel juhul ju kõik hakkaksid kandma neid mütse!!!

Siin on kõigile kaaskondanikule täpne info kuidas õiget mütsi teha: http://zapatopi.net/afdb/build.html/ ning kõik muu info mida vajad: http://zapatopi.net/afdb/

Ma muidugi soovitaks mütsi asemel kohe midagi sellist ( http://en.wikipedia.org/wiki/Faraday_Cage ) endale muretseda, et eriti kindel olla.


Pea vastu Jänku, ma tean mida sa tunned!
:D
 
möh 06. juuli 2009, kl 18.41
halb kogemus on muutunud skisofreenianurgakeseks?
 
njah 06. juuli 2009, kl 18.43
a nali on ju päris hea.
jänku, pane jep see müts pähe, siis muutub tänavapilt hoopis naljakamaks.
 
irw 06. juuli 2009, kl 18.50
Kulutasin just 2 minutit oma elust naermisele.
 
Jänku 06. juuli 2009, kl 18.59
Kusjuures ma vahepeal kuulsin ka ühest usaldusväärsest allikast, et 2 antenniga on valed, ei pidanud mõtete lugemise vastu aitama. Peab olema kindlalt 1 antenn. Mu teemale on päris palju vastukaja olnud, mis siin ei kajastu. Jään kasvava huviga teemaarengut ootama. Pm mu netituttav mõtetelugeja oli päris häiritud, et ma selle teema üles võtsin. Eks need ringkonnad ka püüavad end salajas hoida ja mitte avalikkuse ees tegutseda. Ma veidi juba kahetsen, et nii avalikult sellise teemaga lagedale tulin. Aga eks ole näha, kas üldse hakkab midagi juhtuma.
 
nalja nabani 06. juuli 2009, kl 19.17
 
sanpolit 06. juuli 2009, kl 20.42
Hakkab, Jänkuke, hakkab. Õige pea hakkab midagi juhtuma. Baduanjin-i ja jingi arendades laekus mulle teave, et praegu Neljandal tasandil käib vaidlus, kas saata tagasi Elvis ja Jackson, Hitler ja Stalin, Lenin ja Päts või hoopis Napoleon või Edisson. Sealt pääseb edasi neli kandidaati Kolmanda tasandi Ainsuseni ja seal öeldakse siis lõppsõna. Kui sinu tuttav, Waffa, teadis öelda, et tulevad Elvis ja Jackson, siis minu respekt. Selleks Teadmisesks peab tal oma paralleelkanal ning täiuslikult avanenud tšhakra. Seega omad väga kõrgel tasandil olevat tuttavat. Võibolla on ta isegi Jumaliku Kõrgainsuse aukraadis. Väga harv juhus.

Aga nüüd teemasse. Enne teleportbloki pähe panemist tuletame meelde vanad tõed:
0- LIIN – naisliin. 0. TASAND – füüsiline keha.
1. AURAKIHT – 1.tasand, eeterkeha. 1. TASAND – võrgustiku tasand, sealkaudu käivad meie sidemed teistega, suhtlusringkond; ka 1-ne aurakiht.
2. AURAKIHT – 2.tasand, emotsioonkeha. 2-ND SÜSTEEM – igal asjal on ka vastandpool (mees-naine, varahoidja-võimukandja). 2. TASAND – emotsionaaltasand e. arenguruum, seal on emotsioonid; ka 2-ne aurakiht.
3. AURAKIHT – 3.tasand, mentaalkeha. 3. TASAND – mentaaltasand, seal toimub mõtlemine, analüüsimine; käsuliinid; ka 3-s aurakiht.
3-ND SÜSTEEM – ajafunktsioon – minevik, olevi, tulevik. Igal asjal on põhjus minevikus. Midagi muuta saame ainult olevikus.
4. AURAKIHT – 4s tasand, astraalkeha. 4-ND SÜSTEEM – inimese arengu 4 tsüklit: rändur – kogemus, sõjamees –praktika, omanik – omandus, õpetaja – meeskonnatöö. 4. TASAND- astraaltasand, seal on maailmapilt; ka 4-s aurakiht.
5. AURAKIHT – 5s tasand, kristallkeha. 5-ND SÜSTEEM – inimenergia/jumalikkuse 5 aspekti : olemus, teadvus, hing, vaim, mõistus. 5. TASAND – isiksus, ka 5-s aurakiht.
7. AURAKIHT – 7. tasand, kookon. 7-ND SÜSTEEM – armastus, ka 7 toitu või 7 suhtetüüpi. Asuvad antireaalsuses 2. sügavusastmes. Näitavad, mille järgi me valime omale kaaslase, mida me kaaslases vajame. 7-LIIN- meesliin. 7. TASAND – kookon, ka 7-s ehk kõige välimine aurakiht (tajume väljana).
8-ND SÜSTEEM – 8 astmeline tasemesüsteem – 4 inimese-taset: primitiiv, külmavereline e. kiskja , soojavereline e. inimene, haldjas, ja 4 jumala-taset: ingel, pooljumal, süsteemijumal, valgustaja e.jumalik mees/naine. Võib järjestada ka nii: zombi, õpilane, meister, liider, filosoof, ravija, nõid, kuningas.
10-ND SÜSTEEM – võim. 10 mõõdupuud, mille järgi valida või hinnata meest, ülemust, valitsejat. Asuvad antireaalsuses, 3. sügavusaste. Need on: tehtud töö kogus, paindlikkus, õppimisvõime, kohanemisvõime, efektiivsus, mitmekülgsus, hüvede loomine, pühendumus, ehedus ja töökus.
12-ND SÜSTEEM – valgus: terviku 12 erinevat nurka emotsioonidel (emotsioonitasand). Selleks, et näha asja olemust, peame seda tunnetama 12 erineva nurga alt.
18-ND SÜSTEEM – 18 reaalsust: siinses reaalsuses füüsiline keha + 7 aurakihti ja samapalju ka antireaalsuses, lisaks 2 nullreaalsust. Igas reaalsuses on 1 teisik.
20-ND SÜSTEEM – Raktobleeri seadused.
22-ND SÜSTEEM – meeskond. Koosneb: reliikvia, ääremängija, teadja, süstematiseerija, ülekandja, käivitaja, luuraja, tervendaja, koolitaja, suhtekorraldaja, tugipunkt, kratt (varustaja), läbielaja (katsetaja), talentide otsija, tasustaja, kriitik, huviärataja, rajalhoidja, kubjas ja 3 rolli on veel puudu.
96-ND SÜSTEEM – antireaalsuse keha.

Me teame, et alateadvus jaguneb kaheks. 12 projektsooni on seotud inimese individuaalsusega. 4 projektsiooni seotud inimeste sotsiaalsusega. Igas projektsioonis on 3 egregori. Vaskses projektsioonis on pruun, lilla ja valge egregor. Vaskne projektsioon peegeldab väge. Tuntakse võimuna. Iga inimene saab valida, milline projektsioon on aktiivne, domineerib tema elu üle.

Naise mulli defineerime, kui naise territooriumit egregoris. Egregor on inimkonna sotsiaalne osa.
Selleks, et seda paremini mõista vaatleme mulli, mis asub pruunis egregoris läbi fantaasiamaailma. Vaskses projektsioonis.

Sellest peaks alustuseks piisama. Ajurveda sulle Suur Sõber.
 
Waffa 06. juuli 2009, kl 23.42


Täpselt sanpolit, ma ei oleks suutnud seda ise lihtsamalt ja arusaadavamalt tavainimesele kirjtatagi. Ma ise polnud päris kindel kas 20-ND Süstemmi raktobleeri seaduste suhtes.
Kusjuures mu kõrgel tasandil tuttav teadis veel rääkida, et Tokroda (Hannes Vanaküla) rändab ajas tagasi ning vahetab meie rahvus eeposes Tarapita välja Tokroda'ga. Ei ole veel kindel kas tegu on lihtsalt tembuga või on tal tõsisem plaan alustada oma usundiga millega eesti 5 avatuma sakhraga riigi hulka Euroopas viib. Majandusteadlane Vigala Sass ütles, et tähed rääkivat majanduslikust tõusust peale kriisi lõppu - seega võib täitsa olla, et Tokroda meid õigele teele viib või sootuks päästab kui inimesed piisavalt hoolsalt kuulda võtavad ning tahavad päästetud saada.

Kuid yeah, ma kardan et "@!#$ has hit the fan" ehk siis kõige selle infoga seoses mida siin jagame tehti praegu muudatused paraleel universumis millega seoses proovitakse mõistuse häält vaikima sundida delfi sulgemisega läbi pankroti ( http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ref=topcomm&ArticleID=42691e38-98af-452c-a7a8-f5cb34dc2f95 -miks delfi sellest ei kirjuta? Siin on näha ilmselget meie vastast konspiratsiooni ). Võib täitsa olla, et kogu majanduskriis ongi meie praeguse jutuajamise taga, et läbi selle siine tarkade koda sulgeda ning inimkond pimeduses hoida. Igaüks kes ajas rändamisest ja paraleel univesumitest põhitõdesi teab saab lihsalt aru kui reaalne ja loogiline see võimalus on.

Ma ise mähin nyyd ennast fooliumisse ja lähen vaatan midagi valgustavat megaporni lehelt, mulle tundus viimane kord, et seal videodes on peidetud sõnumid ning videos osaleja proovis mulle midagi sala märkide abil edasi anda - seega ma üritan võimalikult paljud videosi ära vaadata õhtul, ehk jõuan saan teadmisele mis küsimuse vastus on 42
 
Waffa 06. juuli 2009, kl 23.44
krt mõte oli nii ärevil ja hyplik, et laused täitsa segased ja poolikud võivad tunduda
 
sanpolit 07. juuli 2009, kl 00.00
Megaporn avab 9-nda chakra. Megaporni vaadates ära unusta aga igitõdesid:

Selleks, et naise mull saaks töötada vajab ta viljastuspulka.
Viljastuspulga defineerime, kui mehe ideed, elumõtet, eesmärki. Mehe idee sõltub ürglätte värvist, tema sünniparameetrist.
Ürglätte värvi definitsioon: Inimese kookonis on 12 aspekti. Milline aspekt on aktiviseeritud, sellist jõudu ammutab inimene aegruumist. Ja see määrab ära inimese teadvuse parameetri (tüübi)

Edaspidi kasutan mõistet projektsioonpilt. Kui naise teadvus avaldub, see tekib puberteedi eas, tekib egregori uus ala, territoorium, osak ühiskonnast.
Pruunis egregoris näeme liivaplatsi. Vaimsel vaatlusel on egregor omaette maailm. Kolm egregori moodustavad ühe projektsioonplaneedi. Projektsioonplaneet on jaotatud kolme ossa. Tunne ütleb, nagu planeedil oleks kolm aega. Üks osa elab tulevikus, teine osa minevikus ja kolmas osa olevikus. Kui tekib üks mull juurde, siis ei saa naine maaala teiste arvelt, vaid egregor suureneb nagu õhupall uue mulli võrra.
 
polit san 07. juuli 2009, kl 00.06
tra maeivõi. iiirrrrwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
 
kitekat 07. juuli 2009, kl 00.16
irwirwirwirwirwwwwwwww.... 12 points to sanpolit ja waffa
 
Jänku 07. juuli 2009, kl 00.25
Kusjuures ma nüüd ei saagi aru, kas see ajas tagasi rändamine ja Tarapita ära vahetamine ei ajagi siis paralleel-reaalsusi sassi? Ma olen alati arvanud, et ajas rändamine on seni OK, kuni ei hakka reaalsuste vaheliste siirete pidepunkte ära vahetama. Ja Tarapita on ju ometi üks selline sambakoht. Kui pidepunktide kadumisel hakkab siiretest teist reaalsust meie omasse voolama, siis mina küll ei taha seda ennast kohata, kes oleks teinud aastaid tagasi mõnes elutähtsas punktis teise valiku. Näiteks mulle ei pakuks mingit lõbu, kui ma jalutaks tänaval endale vastu oma joodikust eksiga ja 3 lapsega, keda me ei saanud. Mõelge, mis segadus sellest tuleb, neh. Ma arvan, et konsulteerin oma mõtetelugejast tuttavaga ja palun, et ta prooviks Vanaküla mõtteid lugeda, et mis plaanid tal ikka on. Kuigi ma kahtlustan, et sellisel kaadril on ikka mingid peenemad kaitsevahendid kui fooliumist mütsikesed. Kusjuures mul on tunne, et hetkel näpitakse minu emotsioonkeha, tuju hakkab nulli kiskuma. Hommikupoole kleepisin aknad mullkilega üle, sissepoole panin veel fooliumist kihi, põrandad, seinad laed on ammust ajast penoplasti ja fooliumiga üle tehtud. Kõik praod ja augud on kaitstud, järelikult nad tungivad minuni läbi veebikaamera. Proovisin kaamera korraks välja tõmmata ja kusjuures mõjus. Emotsionaalne seisund hakkas kohe stabiliseeruma.
 
sanpolit 07. juuli 2009, kl 00.41
OO JÄNKU !!

Kui inimene sünnib, siis tema olemus läheb pooleks. Kehastumata inimene on täiuslik ja tänu sellele neutraalne. Neutraalne osake ei võta reaktsioonidest osa. Aga kehastudes läheb inimese tervikolemus kaheks. Üks osa inimesest on seotud siinse füüsilise kehaga. Teine osa läheb antireaalsusesse. Ja kuna inimene on poolik, siis on ta ka pooluses ja pooluses keha võtab osa reaktsioonidest. Tekib kontakt planeediga ja teiste olenditega.

Ja see veebikaamera. Loomulikult. Mul ei ole üldse seda kanalisegajat ja minu tuju, vastupidi, aina tõuseb! Ja ma arvan, et ka Waffal tõuseb (või tusis juba ja nüüd on longus). Nagu Suur Ema õpetas: Tõusule järgneb langus. Aga kui sul jäi mullikilet ja Fooliumi üle siis saab kaamerast lähtuva neutronkiirguse elimineerida kui mähid selle üleni kas mullikilesse (ei ole just kõige tõhusam- peab palju panema) või kasvõi ainult ühekordsesse fooliumi. Aga jälgi, et kusagile vahesid ei jää! Ja siis võid kaamera uuesti sisse lülitada ning Voilaaa! Sinu Emotsioonkeha taastub!

Paraku ei saa ma kauem oma Tõusu nautida sest lähen magama.

Tao Qigong sulle Jänku.
 
Waffa 07. juuli 2009, kl 00.53

Jänku, sa ole weebi kaameraga ettevaatlik, need on saatanast!!! Ma ükskord proovisin ka selle kaudu üle internettide ühendust luua kuid mingil põhjusel kogu mu krediitkaardi sisu imendus mingi negatiivse/kurja energja tõttu kuskile ära. Ma proovisin siis ka sampo pangas selgusele jõuda, et mis kurjad jõud neil seal mängus on, et kas ka nad asjast teadlikud on. Pakkusin teenust neile, et tooksin oma Kolivere tuttava preestri koos tema Taoistist sohilapsega kes siis vastavalt neil kontori ümber tõstaks (seaks peeglid ylesse halbade energjavõngete eemale suunamiseks ning kontori lauad õige nurga alla ilma kaarte suhtes jms) ning samal ajal ka kurjad vaimud välja ajaks preestri abiga... kuid nad olid vist juba illuminaatide ajukontrolli ohvrid sest nad alguses lihtsalt vaatasid mind lolli pilguga nagu nad ei saaks aru millest ma räägin ja siis hakkasid täiesti teemavälist juttu ajama ning proovida teemat kõrvale viia küsimustega kas nad saavad ming pangateenuste osas aidata või ehk soovin pensioni fondi. Neil pidi ka infaliididele olema eraldi fondid ja asjad - ma ei saa aru mis see siia puutub.
Ma ei tea kuhu maailm sedasi jõuab, inimesed yksteise järgi on ära nüristatud ja nad ei näe tõde!!!

bdw: Sampolit õigust räägid - mul läks shakra täiesti lahti megaporni vaadates ning tunnen ennast kohe palju valgustatumana.
 
sanpolit 07. juuli 2009, kl 00.55
Ei saa kohe. Tõus on nii kõva ja ärevus hinges. Kas tõesti on siis nüüd SEE aeg saabunud? Inimese teadvus on muna kujuline. Terav ots allapoole. See muna on jaotatud ruudustikeks. Fetišitesüsteem=sõda iseenese vastu,ajukebernaat.
Ma kuulen praegu, et ühendust loovad Gunnar Aarma, Arno Joala ja Luule Viilma.

Rahu teile.
 
jaa, mina tean 07. juuli 2009, kl 01.52
see, mis tehakse ajalehest ja enamasti kasutatakse tapeedipaneku ajal, kõlbab ka! ainult et käia tuleb sellega kogu aeg, kodus, tööl, tänaval - ka ööseks ei tohi ära võtta! - nii kui vahe sisse jääb, saavad nad KOHE su mõtetele jälile, need paiskuvad silmapilk välja!
 
Waffa 07. juuli 2009, kl 03.52
Nu ma ei tea, see peaks olema ike mitte tavaline ajaleht vaid näiteks vähemalt kesknädal tasemel kirjandus - ja lakiga laseks yle ning praod paneks mäcaiveri teibiga kinni, mina muidu EI usaldaks igast suvalisest ajalehest kaitset!
 
Realist 07. juuli 2009, kl 11.13
Oijummel, ma pole tükk aega niimoodi naernud...
Waffa ja sanpolit, läheks õlut jooma?
 
sanpolit 07. juuli 2009, kl 11.51
Ma ei tea kuda Waffa aga mina ilma Jänkuta ei tule. Egregorid ja mullid, you know.
 
Waffa 07. juuli 2009, kl 12.06
sama siin @ sanpolit

Ma pole internettides nii osav, et siit kiiruga nyyd ylesse selle foorumi leiaks, ning lisaks jumal teab kes seda siin näha võib ja meie kohtumist hakkab pealt kuulama!!!

Seega kui sa sellises asjas nagu FB kasutaja oled/olete siis räägime seal edasi: http://www.facebook.com/Psychedelic.Experience seniks kuni mu enda portaal valmib (seal muud kontaktid ka olemas, mis abiks - lisades anna teada mitmendast dimensjoonist oled ning kas su staatus on "puhastatud" või mitte juhuks kui saiontoloog oled).

Kuid muidu Igor Mang juba ennustas ette, et suuremaks õllejomiseks pidi minema see nädalavahetus Eestis, seega jah - tähed räägivad meie poolt
 
sanpolit 07. juuli 2009, kl 12.47
Waffa! Sa jätkad meeldivat üllatamist! Cannabis world; Marijuana Research at MUSC ja Mexican psycho on omaette tase! Kahjuks pole mul midagi võrdväärset vastu panna. Aga ma märkan "Toodete" all ka Eset Nod32 -te! Meil on ühine Jumal ehk Kõikehõlmav Helendav Olevus! Ja kui sul on tõesti SEE, siis ei pea sa küll kartma, et keegi Sinu nimbusest läbi saaks tungida.

Ja kui sul on SELLISED sõbrad (ma väga vabandan kui kellegi privaatsust nüüd rikun)

http://en-gb.facebook.com/people/Philipp-Lausberg/36819445

ei pea sa kartma midagi! Tõesti! Igasugused fooliumibaretid kahvatuvad selle kõrval. Minu respekt.

Juba iseenesest kordumatu ja pretsedenditu on fakt, et keegi sellise võimsa auraga isik üldse SIIA sellisesse foorumisse sattus. Me võiksime luua oma sekti ja olla Feng Shui guruks paljudele noortele, alles oma egregorit otsivatele Jänkudele. Mida siredamad nad on ja mida rohkem fooliumi neil peas seda parem.

Uuummmmmmmmm.
 
Fucs 07. juuli 2009, kl 14.59
To: sanpolit
On juba ka kandidaate. Ma ei tea nende siredusest midagi ga fooliumi paistab küll kõvasti olevat.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=9&i=767931&t=767931
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=9&i=767999&t=767999

Terv. Fucs
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!