Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Omniva
 
76 07. juuli 2014, kl 12.14
Nimevahetusega ei anna lappida halba mainet. Eelmine teisipäev sai filmirullid Tallinna saadetud ja siiani asi viibib, sest:
"lmutamine on viibinud seetõttu, et Omniva pakiautomaat peab meie poolt sisestatud koodi valeks. Omniva lubas saata paki kiiremas korras postkontorisse, et selle kätte saaksime. Tundub, et edaspidi on kasulikum kasutada Smartposti:). Postitame filmid tagasi kohe, kui oleme need kätte saanud ja ära ilmutanud." Esimene kord seda kasutades ei andnud masin kleepsu, aga raha võttis arve pealt ära ja pidi kompaniilt raha tagasi küsima. Menüülahendus on ka Omnival keeruline ja miks ta õue peab olema aetud? Smartpost on inimlikum. Kas põhjus on selles, et teenus neil mõned kopikad odavamad ja sellepärast ei saa ka paremat pakkuda, "vaesel" inimesel tuleb leppida sellise kohtlemisega?
 
76 08. juuli 2014, kl 09.47
MIda perset tähendab veel "lubas saata paki kiiremas korras postkontorisse, et selle kätte saaksime." Miks nad selle postkontorisse saadavad?!? Mis seal edasi saab? Kuidas pood teada saab, et see postkontoris konutab? Saadavad lihtkirjaga või tähitud kirjaga poodi? Miks nad ei võiks lihtsalt teise omniva kappi panna kui see kätte saadud on?
 
76 08. juuli 2014, kl 09.58
Helistasin ja ütlesid, et pakk on välja võetud ja ise peab saaja helistama kui tahab teada, kas see üldse kohale on jõudnud postkontorisse. Siis lubas hoopis kulleriga rääkida, et see helistab saajale kui see kontoris on..
 
76 09. juuli 2014, kl 18.19
telefonis öeldi, et eile oli võrk maas, sellepärast ei saanu kontorisse viia.
 
76 09. juuli 2014, kl 18.19
 
hihi 09. juuli 2014, kl 18.43
Tellisin hiljuti netipoest kauba. Kaup pandi Tallinnas posti ja Tallinnas oli ka adressaat. Kui mitu päeva oli möödas (ok, olid jaanipäevad) siis võtsin müüjaga ühendust. Sain teada, et tema poolt on kaup saadetud ning andis koodi. Läksin siis sellega postkontorisse ning sain paki. Imelik oli, et mind sunniti eelnevalt täitma paberit kättesaamise kohta, kui pakki üldse otsima mindi. Sain nii oma paki ja omniva teatise paki kohta aga alles veel mitmeid päevi hiljem. Vot selline tase kiiruses on Eesti Postil!
 
76 09. juuli 2014, kl 19.59
Kõige hullem on elada pidevas teadmatuses nagu vati sees ja sellest tekib depressioon :-( Väga ebainimlik ja nõme.
 
76 11. juuli 2014, kl 10.22
Eile sai pood mu asja kätte.
 
vihane 11. juuli 2014, kl 12.23
ongi vinge teenindus ju, maksad saadetise ukseni toimetamise eest, aga lähed ise postkontorisse järele! Tundub, et Omniva ongi vaimupuudelistele peamine tööandja.

Lisaks pandi Tartus Annelinna Prismas postkontor kinni, koju saadeti suured teatised, et edaspidi teenindab teid Edeni postkontor, käisin Eedenis, seal olid töömehed pakkimas ja kiri seinal, et suletakse see putka, minge kesklinna. Vot on tase Omniva postiteenustel, 13 000 elanikuga piirkond on liiga väike, et postkontor alles hoida? Suurim linnaosa üldse Tartus. Ühtegi pakki ei telli enam nende firma kaudu.
 
milleks kasutada 11. juuli 2014, kl 12.38
mingit omnivat kui on olemas Itella Smartpost?
 
aga 11. juuli 2014, kl 15.36
kõik teenusepakkujad ja epoed kahjuks ei paku smartpostiga saatmist. rääkimata välismaa poodidest
 
VärdjaKari 12. juuli 2014, kl 10.16
Eesti posti ei eksisteeri enam...JUHUU!!!!! Lõpuks müüdi ka viimane Eesti asi maha ära. Palju õnne Ilves, Eesti mahamüümine õnnestub suurepäraselt!!!
 
76 12. juuli 2014, kl 10.46
vahel tahaks ju lihtsalt vaheldust ka smartpostile. aga jah, smartpostiga saatis mulle asja vähem kui päevaga.
 
76 12. juuli 2014, kl 10.46
*smartpost
 
Draacula 13. juuli 2014, kl 18.17
vaadates uut omniva lehte, siis miks on nii si...alt kirjeldatud hinnakirja pealkirjasid ja kust neid üldse sealt nii kergelt leida võiks?! annab enne otsida kui midagi sealt uuelt lehelt üles leiad.
 
justkogenud 14. juuli 2014, kl 10.19
Et sobivat postkontorit leida, tuleb enne ise füüsiliselt kohale minna ja selle asutuse aadress või nimi!?!?! teada saada, et sealt kaardilt selle lahtioleku aegu näha. grrrrhhhhh!
Pole mitte esimest päeva arvuti kasutaja, aga NII haiget lehte näen küll esimest korda.
 
Oma Niva 06. november 2019, kl 14.33
Puu nimega talu postkasti maandub pidevalt kraami, mis saadetud kas mõnda linna sama nimega tänava suvalisse majja või veel hullem sellist nime kandvale inimesele jumal teab mis-aadressile. Varem ikka viisin need postkontorisse, et saadetaks õigele inimesele. Nüüd kui postkontor kinni pandi lähevad kõik otse ahju. Mina ei pea nälga surema oma raha eest Omniva tegemata tööd tehes No juhtus ka nii et Loo asemel Loksale. Polnud hullu ainult miks see pakike sääl Loksal pea nädala jagu suvitas. Ilmad enam suvised ei olnud On ka saadetud Viljandi asemel Vilsandi Narva ja Nasva Jüri ja Türi Torila ja Porila vat see on kui kui ladinatähti saksakirjaviisiga teksti mittetundvad olevused pakke sorteerivad Eks mõni Viktor, kel abikaasa Viktorija ja poeg Vitali, tegi omaloomingut ja eks Viktorgi on inimene, vahel eksib Valentina juurde, vahel Vlada juurde No ja viimane prohmakas et Omniva saatis Annelt Annikale postitatud paki ekslikult Annelinna
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!